DAJ CYNK

Nadchodzi BlackBerry Ghost - bezramkowiec z symbolem jeżynki

26.02.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4608

Ważne 2

1

Nie każdy nowy smartfon BlackBerry prezentowany jest przez BlackBerry Mobile (czyli TCL). Optiemus Infracom zamierza wprowadzić coś, czego jeszcze nie było. Bezramkowca BlackBerry.



Nie każdy nowy smartfon BlackBerry prezentowany jest przez BlackBerry Mobile (czyli TCL). Optiemus Infracom zamierza wprowadzić coś, czego jeszcze nie było. Bezramkowca BlackBerry.

Zgodnie z umową Kanadyjczycy pozwolili na to jeszcze dwóm firmom. Indonezyjski PT BB Merah Putih pokazał rok temu Aurorę. Indyjski Optiemus (operujący na terenie Indii, Bangladeszu, Sri Lanki i Nepalu) we współpracy z TCL przygotował wtedy własną wersję KeyOne'a. Teraz czas na całkowicie własny model. Ma być nim BlackBerry Ghost.

Jeszcze świeżą informacją podzielił się niezastąpiony Evan Blass. Niestety, jedyne co wiemy o "duchu" to to, że będzie to "klasa premium". Nie należy jednak przekreślać możliwości debiutu urządzenia poza Indiami. Współpraca między Optiemusem oraz TCL jest naprawdę bliska. Co widzieliśmy w przypadku KeyOne'a.

Źródło tekstu: Twitter, crackberry, wł

Komentarze
Zaloguj się
8. ~Koro
0

2018-02-27 15:22:07

@7 Długi okres, lub długi czas :P

Odpowiedz

7. mlody_pelikan
0

2018-02-27 10:35:23

@4 przez bardzo długi okres czasu miałem włączonego jeszcze swojego Q10 - mam od premiery czyli jakoś nie wiem czerwiec chyba 2013 roku - i tylko ze smutkiem patrzyłem jak kolejna aplikacja pada. A to był taki kozacki telefon, jeden z lepszych jakie miałem :(

Odpowiedz

6. ~Alfredo
0

2018-02-27 10:07:15

mlody_pelikan: popieram, koniec wsparcia to przykra wiadomość dla aktualnych klientów, nie mam np dropboxa, a szkoda, mimo tego pozostaje przy BB

Odpowiedz

5. ~nikt
0

2018-02-27 09:27:58

pierwsze co przeczytałem to blackberry gniot

Odpowiedz

4. ~kkk
0

2018-02-27 08:58:03

@2 Nie licząc obraźliwych docinek zgadzam się w 100%, niestety poza tym BB opuściło swój system, nawet whatsapp przestał działać na BB10 - niby ze wzgledu na brak mocy - dziwnym trafem na zdjęciach reklamowych Sailfisha na słabym telefonie whatsapp jest. o co tu chodzi? kto płaci ten ma?

Odpowiedz

3. ~
1

2018-02-27 08:25:42

Czy ten "młody_pelikan" jest u redaktorów telepolis pod szczególną opieką i troską?Co wnosi jego komentarz oprócz prostackich uwag?

Odpowiedz

2. mlody_pelikan
-1

2018-02-27 08:00:39

Sory droga Jeżynko ale dla mnie skończyłaś się wraz z zaprzestaniem wspierania swoich telefonów systemem BBOS10 i przesiadce na ten syfiarski system ANDROBIEDRA. Także podziękuję ;)

Odpowiedz

1. ~Jolla
0

2018-02-27 07:06:32

Napiszcie proszę coś o nowym Sailfish OS 3 i nowym Gemini PDA.

Odpowiedz