DAJ CYNK

Nadchodzą dwa nowe duże smartfony od Sony

17.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7808

Ważne 8

4

W sieci pojawiły się informacje na temat dwóch nowych smartfonów o Sony. Łączyć je będą ogromne ekrany i cienkie ramki wokół nich.

W sieci pojawiły się informacje na temat dwóch nowych smartfonów od Sony. Łączyć je będą ogromne ekrany i cienkie ramki wokół nich.

Pierwszym ze smartfonów ma być Sony Lavender, który najprawdopodobniej będzie oznaczony jako Xperia T4 Ultra. Smartfon ma być wyposażony w ekran o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1080p z bardzo cienkimi ramkami wokół niego. Napędzać ma go ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT-6752 z grafiką Matli-T760. Jest to układ, który według producenta ma trafiać do urządzeń z solidnej średniej półki.

Drugie urządzenie, oznaczone jako Sony E5706, ma być Xperią C5 Ultra. Wyświetlacz, który również otaczać mają bardzo cienkie ramki, ma mieć przekątnej 5,8 cala i rozdzielczość 1080p. Sercem smartfonu ma być sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808 z grafiką Adreno 418 i 3 GB pamięci RAM. Resztę specyfikacji ma uzupełniać główny aparat o rozdzielczości 16 Mpix, przedni o rozdzielczości 8 Mpix oraz Androida 5.1.

Jak na razie są to wszystkie informacje na temat nowych smartfonów Sony, ale mówi się, że mogą one pojawić się na rynku już w sierpniu.

Źródło tekstu: Mobipicker

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Stare tez moga
0

2015-07-20 17:51:59

Stare moga nadchodzic. Ile to razy Sony, SonyEricsson albo Nokia wypuszczala te same bebechy w nowej obudowie.

Odpowiedz

18. ~JVD
-1

2015-07-20 09:53:23

ad 17. W Google Play jest zdecydowanie najwięcej aplikacji śmieciowych, byle jak napisanych, a także takich które stwarzają zagrożenie (zawirusowanych) !

Odpowiedz

17. ~
1

2015-07-20 07:21:23

@4 optymalizacja aplikacji pod WP? O czym Ty bredzisz?

Odpowiedz

16. ~
-1

2015-07-19 10:02:20

Sony na Mediateku? Aż mi smutno...

Odpowiedz

15. ~ja
0

2015-07-18 17:35:00

@12 Jak podrożeje to pobiegniesz dopłacić?

Odpowiedz

14. ~Tata
0

2015-07-18 17:28:24

ale nasz Kraj to zdrowa nienormalność za zgoda i akceptacja agend tegoż państwa.

Odpowiedz

13. wlo
-1

2015-07-18 17:22:02

12 - zapewne w tzw. normalnych krajach jest tak jak mówisz?

Odpowiedz

12. ~Tata
0

2015-07-18 17:20:11

kazdy który zawarł umowę na kilka dni przed wprowadzeniem nowej korzystniejszej oferty abonamentowej czuje sie oszukany i wykorzystany.Zaden operator nie szanuje swoich obecnych klientów i nie zabiega o ich szacunek bo na tym polega ten szemrany biznes od wielu lat pod straszakiem kar umownych.Gdyby operator zmieniając ofertę jednocześnie uwzględniał wcześniejsze umowy i wyrównywał poziom byłoby jak w raju ale jest jak w kloace.

Odpowiedz

10. penguino
0

2015-07-18 16:50:37

@4 RAM się bardzo przydaje w multitaskingu, który jest dużo lepszy niż w żenującym iP6, który od trzeciej karty przeglądarki ubija aplikacje w tle. WP też się robi coraz cięższy, nawet budżetowe Lumie mają 1GB RAMu. A wzrost mocy obliczeniowych się przydaje do gier.A tak w ogóle to jestem ciekaw kiedy wyjdzie Snapdragon 620, zapowiada się niezły potwór.

Odpowiedz

8. ~vainglorious
0

2015-07-18 14:25:26

@6..... miało być: *zużywa więcej prądu

Odpowiedz

7. ~
1

2015-07-18 14:20:31

> smartfony od SonyNie smartfony od Sony, tylko smartfony Sony, gimby po giertychowskiej maturze!

Odpowiedz

6. ~vainglorious
0

2015-07-18 14:20:05

@bartoszek534: a to wiecej RAMu zuzywa wiecej pamieci?

Odpowiedz

5. ~me
0

2015-07-18 08:27:44

"Nadchodzą dwa nowe duże" - chyba za dużo przymiotników. Wiadomo przecież, że nie stare.

Odpowiedz

2015-07-18 00:19:00

pytanie, to po co tyle ramu, taki procesor? gdyby producenci zaprzestali walkę na cyferki i tworzyli mniej wydajne, a zatem bardziej energooszczędne procesory, oraz ograniczali ram, to pozytywnie odbiłoby się to na baterii, a także deweloperzy zaczęliby optymalizować aplikację, jak na WP, czy iOS.

Odpowiedz

3. ~Templariusz
0

2015-07-17 22:03:54

Moje pytanie: I po co to wszystko?

Odpowiedz