DAJ CYNK

Na świecie sprzedano ponad 1,3 mln telefonów myPhone

29.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3373

Ważne 3

3

Marka myPhone jest obecnie dostępna w 24 krajach - polska firma chwali się, że sprzedała już ponad 1,3 mln telefonów.

Marka myPhone jest obecnie dostępna w 24 krajach - polska firma chwali się, że sprzedała już ponad 1,3 mln telefonów.

W dzisiejszym komunikacie prasowym producenta telefonów czytamy, że aż 56% klientów nabyło myPhone'y ze względu na polskie pochodzenie produktu. Jak podkreśla myPhone, firma płaci podatki w Polsce, a nie w jakimś raju podatkowym.

Nad przygotowaniem mocno promowanego smartfonu Infinity przez ostatnie miesiące pracował polski zespół inżynierów i techników z Wrocławia. (...) kto lepiej zadba o pełne spolszczenie menu smartfona i dostosowanie go do polskich warunków niż lokalni programiści? - pyta myPhone w komunikacie. Polskość i korzystny stosunek ceny do możliwości to cechy, którymi firma chce walczyć o klientów.

Zobacz: myPhone Infinity - marka premium polskiego producenta

Wyniki tej walki to póki co 1,3 mln sztuk sprzedanych telefonów. Warto jednak podkreślić, że sprzedaż trwa od października 2008 roku. Od samego początku proces projektowania poszczególnych modeli odbywał się w Europie, a "ściśle nadzorowana produkcja" w Azji.

W 2015 roku myPhone liczy na dalszy wzrost sprzedaży za sprawą wejścia z dystrybucją do Niemiec, Czech, Słowacji i Austrii.

Źródło tekstu: myPhone, wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~gotu
0

2015-07-21 02:56:44

i obnizyli, w biedronce infinity za 649zl@37i obnizyli, w biedronce infinity za 649zl

Odpowiedz

37. ~fader
0

2015-07-20 22:20:31

bo idzie czas nowych modeli z LTE od myphone...

Odpowiedz

36. ~gotu
0

2015-05-31 01:08:37

moze, ale tym czasem znow obnizono ceny infinity 3g i lte, do 749zl

Odpowiedz

35. ~STI
0

2015-05-18 22:54:47

może planują coś nowego wypuścic, bo szastaja tymi promocjami, s-line 16gb tez w prmocji po 499zł

Odpowiedz

34. ~gotu
0

2015-05-16 13:57:43

zapowiadaja infinity lte+ w standardzie wczesniejszych modeli infinity ale wyrazneie mocniejszy--i co warte przytoczenia, to cena infinity w oficjalnym sklepie zostala obnizona do 799zl, za kazdy model 3g lub lte

Odpowiedz

0

2015-05-05 16:42:59

Z Luny korzystam i nie powiem, jak na telefon z tej półki cenowej, to całkiem sympatyczny sprzęt (wcześniej korzystałem z SG S3). Myślę nad przeskoczeniem na Infinity w niezbyt dalekiej przyszłości, ale może jeszcze jakiś flagowiec w międzyczasie wyjdzie (oczywiście z LTE).

Odpowiedz

32. martin76
0

2015-04-30 10:02:47

@LuiN, zartuje, a tak powaznie to wymienili te 24kraje w ktorych sprzedaja ?? Daj linka do pelnej notatki.Co do Luny to w niej chyba nic nie zrobili, oprocz loga i kartonu. Wiec to najslabszy przyklad, ze maja dobre telefony. Zreszta brak w niej LTE jak dla mnie dyskwalifikuje ja na starcie. Bo za te kase sprowadzam z chin telefon o 2-3 poziomy bardziej zaawansowany.

Odpowiedz

31. ~Calm7
0

2015-04-29 19:40:25

może za 10 lat kupię i ja jakiegoś iPhonea.

Odpowiedz

30. ~Simbas
0

2015-04-29 18:12:37

Tak się ostatnio "naprojektowali", że aż przeprojektowali logo ;-)Jedyne co robią, to spolszczają system dodając własną nakładkę i brand. Reszta to produkt "no name" z Chin, który sprzedawany jest wielu takim "producentom" (najwięcej do Indii), np. Gionee, myPhone itp.

Odpowiedz

29. ~
0

2015-04-29 15:58:34

Telefony fajne, ale serwis fatalny. Więcej nie zakupię ich sprzętu.

Odpowiedz

28. ~Adam
1

2015-04-29 14:48:46

LuiN po co sie wdajesz w dyskusje z xxxxxxxx.Ignorancja to jest najlepsza broń i kara na takich.Aż pewnie im piana. Ignoruj. Nie daj sie sprowokować:-)

Odpowiedz

27. Maniiiek
0

2015-04-29 14:39:09

Wiecie dlaczego większość portali często pisze o Samsungu? Bo Samsung jako jedyny producent nie olewa komunikatów prasowych w naszym kraju. To, czego trzeba szukać na zagranicznych portalach od Samsunga dostaje się przy zerowym wysiłku. Ot, cała tajemnica.

Odpowiedz

26. ~bodziofoto
0

2015-04-29 13:59:11

Miałem 3 różne myPhone: Due, Cube i Lune. Wszystkie były bardzo dobre z tym, że ja nie używam fonka do gier :). Najlepszy byl Luna. Z żalem się go pozbyłem a to dlatego, że jednak był dla mnie za duży. Pięć i pół cala. Fajnie się korzysta z ekranu ale wystawał mi ze wszystkich koszul :(. Cube miał 5 cali i mógłby zostać ale mój egzemplarz miał pamięci tylko 4 mega (teraz mają już 16) i było to deczko mało. Wróciłem do Lumii a konkretnie do 730ki bo Microsoft zrobił tę akcję ze zwrotem 2 stówek za aparat. Inaczej wróciłbym do 16ki Cube :)

Odpowiedz

25. ~ktoś
0

2015-04-29 13:35:15

Do 4: nie umiesz cudzysłowów poprawnie napisać a innych oceniasz?:) Naprawdę ambitnie;)

Odpowiedz

24. ~Arkoo
-1

2015-04-29 13:34:18

@oLo - tak się zastanawiam, czy wy naprawdę nie macie nic do roboty, czy może pracujecie dla konkurencji?Gdzie w tekście jest napisane, że to polski producent? Pojawia się "marka" i "firma", a to się akurat zgadza. Skończcie już z tymi głupotami i hejtem dla hejtu.

Odpowiedz