DAJ CYNK

myPhone z Gwarancją 36+

05.10.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4964

Ważne 5

3

myPhone wprowadza na rynek nowy produkt. Za dodatkową opłatą możliwe będzie wydłużenie okresu gwarancji na 36 miesięcy.

myPhone wprowadza na rynek nowy produkt. Za dodatkową opłatą możliwe będzie wydłużenie okresu gwarancji na 36 miesięcy.

Gwarancję można nabyć tylko podczas zakupu smartfonu, wybierając trzy możliwe metody:

  • w sklepie internetowym producenta www.sklep.myphone.pl,
  • dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta na nr 71 717 74 00,
  • pisząc na adres pomoc@myphone.pl.

Koszt dodatkowej gwarancji zależy od wybranego modelu smartfonu. Ceny wahają się od 70, do 250 zł. Szczegóły znajdują się w poniższym dokumencie.

Zobacz: Warunki Gwarancji 36+
Zobacz: Regulamin napraw gwarancyjnych i pograwancyjnych

Źródło tekstu: myPhone

Komentarze
Zaloguj się
23. ~Jo
0

2016-10-08 14:13:50

17. ~heheh : - lepiej nie, bo się od razu popsuje... a dodatkowa gwarancja za 240zł, nie była wykupiona... :P

Odpowiedz

22. ~Jo
0

2016-10-08 14:11:39

. ~asd123 :.. ja też już zapłaciłem "frycowe".. tej firmie... 2 raz tego nie zrobię.... nie ma szans...

Odpowiedz

21. ~Jo
0

2016-10-08 14:09:49

1. mpiter :... ja też.. :D:D:D:D

Odpowiedz

20. ~Jo
0

2016-10-08 14:02:22

Gwarancje mogą mi dać nawet na 10lat, papier wszystko przyjmie - poczytajcie na necie jak potem załatwiają klientów którzy im oddają na gwarancje te ich Hammery i inne shity - uznana reklamacja u nich to jak 6-stka w totka... Ps. A ich telefony na stronach gdzie można coś kupić bezpośrednio od chińczyka z inną nazwą 1/3 ich ceny kosztują... wszystko w temacie..

Odpowiedz

19. ~koeln
-1

2016-10-06 21:38:48

@heheh a po co ta ironia? ja mam Lunę, też się nieźle spisuje i nie mam z nią problemów

Odpowiedz

18. ~koeln
-1

2016-10-06 21:34:18

nie jest tak drogo, a to całkiem niezła opcja

Odpowiedz

17. ~heheh
1

2016-10-06 17:15:57

@16 pora go wreszcie włączyć :)

Odpowiedz

16. ~Norbert
-1

2016-10-06 09:52:25

Dodatkowa gwarancja do zawsze dobry pomysł, szczególnie że drogo nie jest... widocznie myPhone jest pewny swoich telefonów, w sumie mam Cube/''a ponad 2 lata i działa wciąż dobrze

Odpowiedz

15. mpiter
1

2016-10-05 22:21:10

@14 masz info na konkurencyjnym portalu. Oficjalny serwis nic nie potwierdza, oni wiedzą jeszcze mniej niż ich klienci. Mogłoby ich w ogóle nie być.

Odpowiedz

14. ~Piotr
0

2016-10-05 21:25:40

@13 Tak a skąd ta wiadomość? Jakieś źródło? Oficjalny serwis tego nie potwierdza!

Odpowiedz

13. mpiter
0

2016-10-05 20:42:41

@10 przecież jest update do MM dla Axa LTE. Każą odesłać sobie do serwisu, bo dbają o satysfakcję i dlatego nie udostępniają OTA ani ręcznego update/''u.Kto tanio kupuje ten dwa razy płaci. A Axe nie jest pierwszym i nie ostatnim modelem bez aktualizacji, wystarczyło poczytać opinie.

Odpowiedz

12. ~Piotr
0

2016-10-05 19:40:23

@11 No widzisz ty nie słyszałeś a inni słyszeli a nawet tą wypowiedź przeczytali na na stronie myphona na facebook/''u A ja nigdzie nie czytałem takiej deklaracji firmy myphone, iz oni nie aktualizują swoich telefonów. Jak masaz linka to podaj chętnie przeczytam.

Odpowiedz

11. ~pamk22
0

2016-10-05 18:44:46

@10, myPhone nie aktualizuje swoich smartfonów, więc nie wiem, co Ci się ubzdurało, że wypuszczą upgrade. Jakoś ja o tym nie słyszałem.

Odpowiedz

10. ~Piotr
0

2016-10-05 18:29:32

Dla mnie myphone jako firma już NIE ISTNIEJE. A to dlatego, że obiecawszy wcześniej upgrade do androida 6 Marshmallow na HAMMERA AXE LTE nagle udają, że nic takiego nie miało miejsca i że nie będzie upgrade/''u. Z drugiej strony wypuszczają ten sam telefon Z TĄ SAMĄ SPECYFIKACJĄ pod nazwą HAMMER AXE M LTE z androidem 6 Marshmallow na pokładzie. Nawet jak samsung zrobił coś takiego z XCOVER 3 to przynajmniej procesor dał szybszy.

Odpowiedz