DAJ CYNK

myPhone wprowadza model Fun 2

10.05.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 25736

Ważne 1

2

myPhone wprowadza na rynek następcę swojego popularnego telefonu Fun - model Fun 2.

myPhone wprowadza na rynek następcę swojego popularnego telefonu Fun - model Fun 2.

W porównaniu do myPhone Fun, najbardziej widoczne są dwie zmiany. Użyto większego wyświetlacza 4,5 cala FWVGA (854x480 pikseli), który ma zwiększyć komfort obsługi urządzenia i dająć więcej przyjemności podczas grania i oglądania filmów. Drugą zmianą jest zastosowanie kamery Samsung E14 o matrycy 5 Mpix, z autofokusem, HDR, panoramą i szybką migawką, umożliwiającej nagrywanie filmów HD (720p, 30 fps).

myPhone Fun 2 jest wyposażony w chipset tajwańskiego koncernu MediaTek. MTK 6572 to sprawdzony układ z dwurdzeniowym procesorem Cortex-A7, tym razem taktowanym z częstotliwością 1,3 GHz. Specyfikację dopełnia 4 GB pamięci wewnętrznej i 512 MB pamięci RAM. W razie potrzeby pamięć można powiększyć o maksymalnie 32 GB, wykorzystując złącze kart pamięci microSD (producent w zestawie dodaje karta o pojemności 4 GB). Smartfon obsługuje też dwie karty SIM jednocześnie. Specyfikację uzupełniają: moduł Bluetooth 4.0 z A2DP i EDR, GPS, WiFi 802.11b/g/n oraz obsługa szybkiego transferu danych HSDPA+ 21.4 Mb/s i HSUPA 5.76 Mb/s.

Telefon pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2.2. Zasilanie zapewnia akumulator o pojemności 1750 mAh, co pozwolić ma na działanie telefonu w stanie czuwania do 10 dni, umożliwia również przeprowadzenie do 9 godzin rozmów bez konieczności ładowania. W opakowaniu użytkownik znajdzie zestaw ochronny złożony z przezroczystej plastikowej osłony na tył urządzenia oraz folii ochronnej na ekran.

Sugerowana cena detaliczna telefonu wynosi 399 zł

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: myPhone

Tagi: myPhone
Komentarze
Zaloguj się
35. ~xd h
0

2014-07-18 14:59:34

Dodupy tel wypdł z kieszeni i pozdzierał sié cały i ekran pękł

Odpowiedz

34. ~Uni
0

2014-05-21 19:35:15

Aha, jeszcze dodam, że dnia 31 lipca 2014 roku wygasa termin certyfikacji przez Google Android OS w wersji 4.3, tak więc zwracajcie uwagę na to z jaką wersją Androida sprzedawany jest wam nowy smartfon - najlepiej żeby miał już aktualnego Androida 4.4.2 ponieważ niedostępność aktualizacji może się okazać najmniejszym problemem wobec braku w nim dostępu do usług Google (Google Mobile Services).

Odpowiedz

33. ~Uni
0

2014-05-21 16:25:48

Dnia 24 kwietnia wygasł termin certyfikacji przez Google Androida w wersji 4.2.x !!Dlatego też przed zakupem tego chińskiego przeszczepa sprawdźcie sobie czy nie został on wykastrowany z Map, Gmaila oraz innych usług Google - GMS (Google Mobile Services).

Odpowiedz

32. ~gotu
0

2014-05-20 21:16:13

to budżetowy model, za mniej jak 400zl, wiec i specyfikacja dostosowana jest do ceny, model od myphone z 1GB to np next s lub s-line za ok 600 i 700zl, lepsze parametry, wyzsza cena, jak wszedzie

Odpowiedz

31. ~Uni
0

2014-05-19 13:59:32

Mogli się bardziej postarać! 1 GB RAM to nie jest na chwilę obecna jakiś wielki wydatek, a wtedy zamiast kolejnego andro-zamulacza byłby z tego "Fan 2" całkiem ciekawy smartfon.

Odpowiedz

30. ~gg_juz_nie_mam
0

2014-05-15 00:30:54

modecom i pentagram jakoś nie budzą mojego zaufania, pewnie nie tylko mojego.

Odpowiedz

29. ~igor
0

2014-05-13 23:41:00

witek. nie wymagaj niemożliwego. jestes tak nadety przekonaniem o własnej nieomylnosci i wysokiej klasy zamordysta , ze nic juz tobie nie zaimponuje. no moze tylko to, że teraz ja wystapie osobiscie o kasowanie mojego wpisu a jako wysoce obrazoborczego twoj wszechwiedzacy majestat. czy zostałes zaimponowany ?

Odpowiedz

28. WitekT
0

2014-05-13 18:16:34

igor: żeby nie zadawać takich niemądrych pytań wystarczy rozumieć naszą politykę moderacji - kasujemy komentarze, które nie dotyczą newsa. Zanim nas spróbujesz obrazić, postaraj się nam najpierw czymś zaimponować.

Odpowiedz

26. ~gotu
0

2014-05-12 23:47:19

@22. ~pafiprzede wszystkim wybór dobrych telefonów z dual sim i ramem 1 gb jest mocno ograniczony. a w cenie poniżej 600 zł praktycznie ich nie ma >>>>to prawda, najtaniej chyba stoi myphone next S--@9. kvasir512 ramu i 4.2.2 hmm. Stary android nie narzekajcie w sklepach sprzedają 2.3.6 i nie narzekaja >>>>android 4.2.2 wcale nie jest stary, a wrecz dla zwyklego uzytkownika nie widac zadnej roznicy w stosunku do kitkat, 4.2.2 jest najlepszym takze cenowo wyborem dla tego rodzaju smartphonow--@4. ~FokusSwoją drogą to przecież od premiery Android-a 4.4 minęło już ponad pół roku, a tu nadal wchodzą do sprzedaży smartfony z przestarzałą wersją tego OS-u i co gorsza o dwa wydania wstecz! >>>>>prawda jest niestety taka że to wina google, po prostu kitkat nie obsluguje wiekszosci procesorow montowanych w myphone czy kruger ect, wiec po co wydawac wieksze pieniadze na nowy soft skoro nie wykorzysta on w pelni zamontowanych czesci, a 4.2.2. jest w pelni kompatybilne

Odpowiedz

25. WitekT
1

2014-05-12 21:53:45

lansswk: po co wyzywasz ludzi od frajerów? Nie umiesz kulturalnie rozmawiać? Brakuje Ci argumentów merytorycznych? Mnie wygląda na to, że tak...

Odpowiedz

24. lansswk
0

2014-05-12 21:51:16

Ja tam wolę z tej półki tańszego Overmaxa Vertis You.A ten kto piszę,że 512MB to mało jest po prostu frajerem bo aktualnie ściągnąłem już kilkadziesiąt aplikacji i ani na chwilę nie poczułem aby ramu mi zabrakło.A jak ktoś chcę pograć w wymagające gierki to niech kupi se lepiej komputer bo granie na smartfonie to masochizm

Odpowiedz

23. ~Calm7
0

2014-05-12 12:58:29

21, 22). Mówicie, to macie dwa modele: Modecom Z25 i Pentagram Combo4.

Odpowiedz

22. ~pafi
0

2014-05-12 12:50:34

przede wszystkim wybór dobrych telefonów z dual sim i ramem 1 gb jest mocno ograniczony. a w cenie poniżej 600 zł praktycznie ich nie ma

Odpowiedz

21. ~Ujot
0

2014-05-12 11:16:53

No ciekawe, gdzie znajdziecie fajnego smartfona za 400 zl z więcej niż 512mb ramu. Jak chcesz grać w ciężkie gierki to kup sobie tel za 2000. Słuchawka do 400zl to narzędzie do netu fejsa i mp3. Przy okazji pograsz w birdsy, ninja i plants vs zombie. Na pewno jets lepszy od wszystkich samsungów mini czy htc desire ktorymi nic nie mozna zrobic.

Odpowiedz