DAJ CYNK

myPhone Simply 2 ze starterem w Biedronce

30.10.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5258

Ważne 2

9

W sieci sklepów Biedronka jest dostępny myPhone Simply 2. To dobra propozycja dla seniorów lub osób szukających "stacjonarnej komórki".



W sieci sklepów Biedronka jest dostępny myPhone Simply 2. To dobra propozycja dla seniorów lub osób szukających "stacjonarnej komórki".

myPhone Simply 2 to telefon z bardzo podstawowym wyposażenie. Ma olorowy wyświetlacz o przekątnej 1,77 cala, dwa gniazda na kartę SIM, czytnik kart pamięci (do 16 GB), Bluetooth, akumulator o pojemności 800 mAh, boczne przyciski blokady i latarki, przycisk SOS z tyłu obudowy, pamięć na 500 kontaktów i 100 SMS-ów oraz odtwarzacz muzyczny i radio FM. Dzięki temu nada się jako urządzenie dla osoby starszej lub sprawdzi się jako telefon stacjonarny z kartą SIM.

Telefon wraz ze starterem tuBiedronka jest dostępny w cenie 89,90 zł we wszystkich sklepach sieci Biedronka. Oferta jest ważna do 12 listopada lub wyczerpania zapasów.

Źródło tekstu: myPhone; wł

Komentarze
Zaloguj się
28. ~Nekson
0

2017-10-31 09:45:07

nie widzę nic dziwnego w takich newsach, sam szukałem info kiedy wybieraliśmy telefon dla dziadka , wtedy kupiliśmy Halo 2 i śmiga do dzisiaj bez problemów

Odpowiedz

27. ~mmtytr
0

2017-10-31 06:15:17

poraża mnie pogarda niektórych dla ludzi kupujących takie telefony - sa przecież ludzie którym one w zupełnosci wystarczają.....no coź wystawiają oni tylko sobie świadectwo pychy i prymitywizmu

Odpowiedz

26. ~ola
0

2017-10-30 21:23:25

tak się śmiejecie, taki telefon idealny jest np. do kuchni czy jako domowy...

Odpowiedz

25. ~Triest
0

2017-10-30 20:53:48

ad 7. Według takiej zasady publikują również portale pokroju Pudelka.... Gratulacje! ;-)

Odpowiedz

24. ~
0

2017-10-30 17:09:29

@21 nie ma mmsow

Odpowiedz

22. ~Oggy
0

2017-10-30 16:27:40

By Redactor błędy poprawił...

Odpowiedz

21. ~nikt
0

2017-10-30 16:27:15

Czy ma MMS-y? Dla starszych osób i jest to bardzo przydatna opcja umożliwiająca wysyłanie i odbieranie zdjęć.

Odpowiedz

19. ~r
0

2017-10-30 16:06:57

Jak ktoś biedę klepie to tym bardziej nie powinien chińskiej chamy kupować.

Odpowiedz

18. ~Hotelarz
0

2017-10-30 16:04:45

@Sebek, Z hejterami tu nie wygrasz co żyją za pensję rodziców lub z lewych faktur. Nikt normalny nie dowartościowuje się telefonem i jego marką aby tylko działał i spełniał swoją funkcję.

Odpowiedz

17. ~pabloki
0

2017-10-30 15:38:37

kolejny klon klona sklonowanego.

Odpowiedz

16. ~Sebek
0

2017-10-30 15:30:01

5: Bardzo dobrze ze sa takie newsy, nie kazdego stac na Ajfona za 5 klockow, niektorym na chleb nie starcza a tez chca miec mozliwosc komunikacji!

Odpowiedz

15. ~aplefan i młody pelikan
0

2017-10-30 15:25:23

następca mojego ajfona X

Odpowiedz

14. ~Adam
0

2017-10-30 15:22:49

@11 Tak na marginesie 3G jest powoli wyłączane na rzecz 4G. W całej Europie pasmo z 3G jest przekazywane pod internet 4G. Więc pewnie zostanie tylko 2G do rozmów i 4G na internet.

Odpowiedz

13. ~Adam
0

2017-10-30 15:20:12

@11 Ma 5G. W przyszłości wyjdzie aktualizacja oprogramowania i będzie miał 6G.

Odpowiedz