DAJ CYNK

myPhone rozdaje audiobook "Najpiękniejsze baśnie świata" w prezencie

20.12.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3069

Ważne 3

1

Audiobook "Najpiękniejsze baśnie świata" to dzieła braci Grimm, Andersena i Oppmana czytane przez Jana Nowickiego i innych znakomitych aktorów.Audiobook "Najpiękniejsze baśnie świata" to dzieła braci Grimm, Andersena i Oppmana czytane przez Jana Nowickiego i innych znakomitych aktorów.

Cały dochód ze sprzedaży audiobooka, który można kupić w księgarni internetowej Publio.pl za 9,90 zł, zostanie przekazany na wsparcie mieszkańców Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Pomagając polskim artystom, można jednocześnie sprawić radość rodzinie.

Nasza akcja na rzecz Skolimowa to również możliwość dla wielu wspaniałych artystów, aby raz jeszcze mogli zaprezentować swój wyjątkowy talent i wrażliwość szerokiej publiczności - powiedziała Mirosława Bartmańska, Dyrektor Marketingu mPTech, właściciela marki myPhone. Mieszkańcy tego magicznego miejsca są bohaterami baśni, której zakończenie może teraz dopisać każdy, kto przyłączy się do naszej kampanii.

Audiobook "Najpiękniejsze baśnie świata" to ponad 150 minut słuchania, a całość poprzedza preambuła czytana przez Jana Nowickiego. Baśnie, które usłyszymy to:

  1. "Roszpunka" (Jacob i Wilhelm Grimm) - czyta Jan Nowicki,
  2. "Śpiąca Królewna" (Artur Oppman) - czyta Danuta Gellert,
  3. "Kot w Butach" (Artur Oppman) - czyta Józef Fryźlewicz,
  4. "Brzydkie Kaczątko" (Hans Christian Andersen) - czyta Eugenia Herman,
  5. "Śnieżka" (Jacob i Wilhelm Grimm) - czyta Halina Kowalska,
  6. "Calineczka" (Hans Christian Andersen) - czyta Andrzej Szopa,
  7. "O czterech muzykantach z Bremy" (Jacob i Wilhelm Grimm) - czyta Józef Fryźlewicz.
Aktor Andrzej Szopa, który wziął udział w nagraniu zwraca uwagę na istotne znaczenie przekazywania tradycji czytania bajek kolejnym pokoleniom. Mam wnuczkę i po cichu liczę, że jeśli dostałaby wybór: współczesne bajki lub "Calineczka", to wybrałaby tę drugą. Mnie urzekła historia tej kruszyny i bardzo bym chciał, aby trwała dalej. Ale przekazywanie bajek kolejnym pokoleniom wymaga zaangażowania przede wszystkim domu rodzinnego. Bo to, co dzieje się w domu, jest powielane potem w życiu.

Każdy, kto w okresie od 11 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018 roku zakupi telefon klasyczny marki myPhone, otrzyma specjalny kod uprawniający do pobrania audiobooka. W przypadku braku kodu należy napisać wiadomość e-mail na adres sklep@myphone.pl, dołączając czytelny skan lub zdjęcie dowodu zakupu (paragon lub faktura) oraz numer IMEI urządzenia.

Audiobook "Najpiękniejsze baśnie świata" jest częścią kampanii "Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów", zainicjowanej w październiku przez markę myPhone. W jej ramach właściciel marki, firma mPTech, wspiera placówkę w Skolimowie, przekazując co miesiąc środki finansowe na bieżącą działalność i realizację jej celów statutowych. Artyści ze Skolimowa wystąpili ponadto u boku Jana Nowickiego w filmie promującym kampanię.Zobacz: Ruszyła kampania społeczna "Bo najważniejszy jest głos. Usłysz Skolimów"

Źródło tekstu: mPTech

Tagi: mPTech myPhone
Komentarze
Zaloguj się
6. ~Zuza
0

2017-12-22 19:15:42

Akcja na pewno ciekawa :)

Odpowiedz

5. ~Meg
0

2017-12-22 15:41:49

Fajny prezent, szczególnie jak ktoś ma dzieci albo wnuki :)

Odpowiedz

4. ~tis
0

2017-12-21 13:30:17

@2 smartfony na pewno

Odpowiedz

0

2017-12-21 11:10:23

super, w sam raz dla mojego synka

Odpowiedz

2. ~
0

2017-12-20 20:54:17

Czy te brandowane chinolki dadzą radę to płynnie odtworzyć?

Odpowiedz

1. ~:)
1

2017-12-20 16:55:23

To bardzo pięknie z ich strony :)

Odpowiedz