DAJ CYNK

MyPhone Pocket 2 - smartfon na każdą kieszeń

04.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3636

Ważne 4

3

Portfolio myPhone'a wzbogaciło się o 2 generację 4,5-calowego modelu polskiej marki, który można kupić za 219 zł.



Portfolio myPhone'a wzbogaciło się o 2 generację 4,5-calowego modelu polskiej marki, który można kupić za 219 zł.

myPhone Pocket 2 ma smukłą obudowę z metalową ramką i 4,5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 480 x 854 pikseli. Smartfon został wyposażony w 4-rdzeniowy procesor Spreadtrum SC7731C oraz 1 GB pamięci RAM i 8 GB przestrzeni na dane, którą możemy rozszerzyć o kartę pamięci microSD (do 128 GB). Urządzenie zasilane jest wyjmowanym akumulatorem litowo-jonowym o pojemności 1400 mAh. W telefonie miejsce znalazły dwa aparaty fotograficzne o rozdzielczości 2 Mpix (z tyłu) i VGA (z przodu).

Pocket 2 oferuje łączność 3G, Wi-Fi, Bluetooth oraz GPS. Jest też Dual SIM, pozwalający korzystać z dwóch numerów na jednym urządzeniu. Zainstalowany system operacyjny to czysty Android 7.0 Nougat z certyfikacją GMS (Google Mobile Services), zapewniającą stabilność i bezpieczeństwo oprogramowania, które zostało sprawdzone przez Google.



Smartfon myPhone Pocket 2 jest dostępny w czarnej obudowie w sklepie internetowym producenta i u wybranych partnerów za 219 zł.

Źródło tekstu: mPTech

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Pantoflaż
0

2018-01-27 17:02:27

Najlepiej teki telefon zabezpieczyć szkłem. Ja osobiście polecam produkty firmy MyScreen Protector. Bo telefon za 200 czy 300 złoty też szkoda zniszczyć upadkiem a tak można za 25 zł uchronić nasze urządzenie.

Odpowiedz

23. ~apacz
0

2018-01-09 14:42:27

Nie jest to demon prędkości ale trudno tego wymagać o telefonu za 200zł , ważne że ma sensownie dobrane podzespoły bez mulącej nakładki

Odpowiedz

22. ~do g.ruchacza
1

2018-01-08 04:00:55

Ja niebiedny dzis go kupie bo dotychchczas uzywam c-smart III i mnie nie zawiódł. A oszołomy niech kupują w "dobrych(rzekomo)sklepach" poza BIEDRONKĄ.

Odpowiedz

21. ~zordon
0

2018-01-05 12:50:29

jak na smartfona za 200 zł nie jest źle, dobrze że ma czystego andka

Odpowiedz

20. Grzmotoruchacz2000
0

2018-01-05 10:27:29

Nie znam nikogo, kogo na taki telefon byłoby stać. W końcu to wywalenie 200zł w błoto a nikt biedny na takie coś nie może sobie pozwolić z kolei jak ktoś ma pieniądze to po co miałby je wydawać na coś takiego?

Odpowiedz

19. ~:)
0

2018-01-05 09:20:00

Telefon dla biedaków a potem będzie "kuuuurcze Grażyna zobacz no jak to się muli".

Odpowiedz

18. Zakath
0

2018-01-05 00:47:59

Specyfikacja dziwnie mocno przypomina mi biedrafony za 149 cebulionów. Po krótkim szukaniu przed świętami za niewiele więcej (sorry 299pln z fv za sztukę to nie jest dużo) dorwałem archosy helios 55 ultra (3gb ram, 32gb wew., dual sim oraz sd do 128gb, lte, mt6737, bateria 2,7ah - niestety niewymienna, andek 6.0, ekran ips 720x1280 - ciut za duży, ale bez tragedii). Nie ma co porównywać.

Odpowiedz

17. ~Edward Chetny
0

2018-01-04 20:14:28

/''... ktore zostalo sprawdzone przez google/''. To mozna kupowac. Google wie co robi. Sprzet jeszcze bardziej bedzie nas sledzil.

Odpowiedz

16. ~Defqon1
-1

2018-01-04 19:31:27

@10 dzieci ? Moja żona tego nie rozumie, a co dopiero dziecko.

Odpowiedz

15. ~Jo
0

2018-01-04 18:14:57

14. ~ : Dobre :P

Odpowiedz

14. ~
0

2018-01-04 18:11:30

3 kupije auto za 100 tysi i mam Kie, dorzuce kolejne 100 tysi i mam Audo/ mesia w D+ ;) siami to syf. Aero2 to syf :D wiec sie juz nie jarajcie byle czym Janusze

Odpowiedz

13. ~Jo
0

2018-01-04 17:40:23

12. ~No dlaczego?: ..bo taka bateria była by droższa, przez co cena telefonu była by wyższa... a w zamyśle sprzedającego cena miała być głównym atutem tego telefonu...

Odpowiedz

12. ~No dlaczego?
0

2018-01-04 17:25:02

No dlaczego? Dlaczego. Pytam sie dlaczego? Nie dali baterii co najniej 2.5Ah. Dla takich gołodupców jak ja byłby wspaniały gdyby nie ta bateria! Dlaczego, dlaczego, no dlaczego.....

Odpowiedz

11. ~QQQ
0

2018-01-04 17:08:28

@9 Dlaczego niby dla dzieci? Jak ktoś nie gra w jakieś najnowsze gry, to jest dobry telefon. Snapchat, Messenger i wszystko elegancko działa. Nawet się nie zacina. (Kiano Elegance 4.0)

Odpowiedz

10. Pragmatyk
0

2018-01-04 17:07:56

@9 Nigdy dla dzieci. Dziecko nie rozumie, że mało RAM i nie można zostawiać wielu otwartych gier w tle, nierozumie, że nie można kręcić co dzień filmów jak kotek się bawi, bo jest mało eMMC, nie rozumie, że ta gra laguje, bo jest słabe CPU i GPU. Najzwyczajniej rzuci jako nie funkcjonalne urządzenie. Dziecku brak cierpliwości. Oczywiście nie piszę o dzieciach 15+, które mają 6 z matematyki i startują w krajowych konkursach programowania.

Odpowiedz