DAJ CYNK

myPhone Luna otrzymał istotną aktualizację

08.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6336

Ważne 4

0

Firma myPhone rozsyła w trybie OTA aktualizację oprogramowania dla smartfonu Luna. Producent zapewnia, że usunął tym samym dokuczliwy błąd oprogramowania.

Firma myPhone rozsyła w trybie OTA aktualizację oprogramowania dla smartfonu Luna. Producent zapewnia, że usunął tym samym dokuczliwy błąd oprogramowania.

Plik aktualizacyjny ma niespełna 85 MB, rozprawia się jednak z jedną z największych bolączek telefonu - nieprawidłowo działającym wskaźnikiem naładowania akumulatora. Do tej pory zdarzały się sytuacje, że ostatnie 20% akumulatora potrafiło zejść do zera w zaledwie kilka minut.

Oprócz tego paczka aktualizuje pliki systemowe, co ma przynieść poprawę wydajności systemu. Po aktualizacji wersja Androida nie zmienia się, to nadal 4.4.2.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Test telefonu myPhone Luna

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
0

2015-05-05 16:32:12

Faktycznie, już jest lepiej, ale przez długi czas było to bardzo dokuczliwe - w zasadzie ciężko było przewidzieć, kiedy wyczerpie się bateria. Teraz idzie to bardziej... liniowo :P

Odpowiedz

18. Spajro
0

2015-04-11 13:07:47

@17 Bo nie wiem czy wiesz, ale wraz z wyższymi Androidami niektóre funkcje są wyłączane/zmieniane, co przy pewnych modelach telefonu jest niekoniecznie korzystne.

Odpowiedz

0

2015-04-11 12:46:57

aktualizacja to zawsze jakiś postęp, w zasadzie dlaczego nie mielibyśmy ich robić ?

Odpowiedz

16. ~Calm7
-1

2015-04-10 13:55:46

15). Jak Ci działała dobrze, to dlaczego się skusiłaś? ;-p

Odpowiedz

15. ~najka
0

2015-04-10 13:50:31

moja Luna działa dobrze jak zawsze, w sumie nie zauważyłam wielkij różnicy :P

Odpowiedz

14. Szpady
0

2015-04-10 10:42:38

Widać poprawę, wszystko poszło gładko :)

Odpowiedz

13. ~Jarek
0

2015-04-09 15:48:10

U mnie Sygic dziala bez zarzutu - nie zdarzylo sie zeby fixa lapal dluzej niz minute i traci sygnal tylko w tunelach. Innych aplikacji wykorzystujacych gps nie uzywam.

Odpowiedz

12. ~Janek
0

2015-04-09 10:25:40

GPS działa tragicznie (przynajmniej w moim modelu). Korzystam z Endomondo i na wykresach wygląda jak bym biegał po pijaku. To jest jedyny minut tego telefonu. Tak poza tym to nie mam sie do czego przyczepić.

Odpowiedz

11. ~Rozko
0

2015-04-09 10:08:37

Wszystko działa bardzo ładnie. Nie zauważyłem zmian w użytkowaniu aparatu, poza tym rzeczywiście trochę przyspieszył.

Odpowiedz

10. ~
0

2015-04-09 09:10:09

a jak to jest z GPSem ?podobno strasznie słabo łapał zasięg,

Odpowiedz

9. LuiN
0

2015-04-08 23:19:11

8, Janek - u mnie poszło gładko, choć pojawił się monit sugerujący backup na wszelki wypadek. "Uceglić" telefon można na wiele sposobów (np. aktualizując na wspomnianych w newsie ostatnich 20% akumulatora :-)). To jednak tylko oprogramowanie i takie zmiany są odwracalne.

Odpowiedz

8. ~Janek
0

2015-04-08 22:53:11

A ja się boje aktualizować bo kupa ludzi na facebooku myphona pisze że po tej aktualizacji uceglili telefon.

Odpowiedz

7. ~P
1

2015-04-08 20:54:58

Luna jednak trochę odzyskała wigoru. Antutu 26,5tys, wcześniej niecałe 24

Odpowiedz

6. ~zenuś
-1

2015-04-08 20:27:04

Mój SIII ma tak samo. Shit od samsunga

Odpowiedz

5. ~P
0

2015-04-08 20:05:27

Dopiero zainstalowałem, wiec zdjęcia sprawdzę rano, ale subiektywnie luna zwolniła trochę.

Odpowiedz