DAJ CYNK

myPhone Luna II już w przedsprzedaży

02.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4902

Ważne 4

0

Ruszyła przedsprzedaż smartfonu myPhone Luna II. Klienci, którzy zdecydują się na zakup do 25 sierpnia, otrzymają bon na zakupy o wartości 150 zł.

Ruszyła przedsprzedaż smartfonu myPhone Luna II. Klienci, którzy zdecydują się na zakup do 25 sierpnia, otrzymają bon na zakupy o wartości 150 zł.

Następca dobrze ocenianej przez użytkowników Luny nie zmienił segmentu cenowego - kosztuje 699 zł. W ramach przedsprzedaży, klienci otrzymają wraz Luną II bon na zakupy w sklepie producenta o wartości 150 zł (ważny do końca roku).

myPhone Luna II ma 5,7-calowy ekran FullHD pokryty szkłem 2,5D, ośmiordzeniowy chipset MediaTek MT6753 (Cortex-A53 1,5 GHz), grafikę Mali-T720, 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart pamięci, dwa gniazda kart SIM, łączność 3G i LTE, Bluetooth 4.0, GPS, główny aparat 13 Mpix z podwójną, diodową lampą oraz przedni aparat 5 Mpix.

Wszystko to producent zmieścił w smukłej obudowie o grubości 7,8 mm wraz z akumulatorem o pojemności 3400 mAh. Sprzętem zarządza Android 6.0.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: myPhone, wł

Komentarze
Zaloguj się
31. ~Random
0

2016-08-05 11:35:55

Będzie fajny do oglądania, czytania, itd. Mam poprzednią Lunę i pewnie nową wersję też sobie kupię. O ile dobrze będzie się zachowywała na testach.

Odpowiedz

30. ~Coxxi
0

2016-08-04 18:08:17

@29. To nie lepiej kupić tablet?. Ja ma Asusa 5 cali dual sim. Telefonik super, ale te 5 cali mogło by być na przykład 4,5-4,7 cala i było by super. Ja na wyjazdach też oglądam filmy z pendrive, Ipli, TVN Player-a, ale na tablecie 8 cali Huawej-a. Bateria starcza spokojnie na 10-12 godzin oglądania.

Odpowiedz

29. ~Omaron
0

2016-08-04 10:42:46

Taka wielkość jest dobra moim zdaniem. Ja często oglądam filmy na telefonie, na takim dużym ekranie wszystko dobrze widać. Fajnie, że dali mu porządną baterię :)

Odpowiedz

28. ~Daniela
0

2016-08-04 10:04:53

Na papierze prezentuje się spoko, ale martwi mnie ten duży ekran. Nie będzie problemów z trzymaniem w jednej dłoni?

Odpowiedz

27. ~grażka
0

2016-08-04 09:34:02

@20 a ja lubię duże ekrany, sporo korzystam z internetu i tak jest wygodniej :) Dla mnie taka Luna 2 jest w sam raz :P

Odpowiedz

26. ~panie Tomss
0

2016-08-04 07:29:57

niestety ja mam odwrotne doświadczenia z LG. Natomiast odkąd mam myPhone Smart C-3, jestem nad wyraz zadowolony

Odpowiedz

25. DanielR
0

2016-08-03 16:52:59

@pabloki, widzisz różnicę między Polonezem, a Oplem wyprodukowanym w Polsce?

Odpowiedz

24. ~pabloki
0

2016-08-03 16:45:01

22 czyli potwierdza sie to o czym pisałem . chinol be. markowy wyprodukowany w chinach ok.

Odpowiedz

23. ~nmn
0

2016-08-03 16:40:18

22 czyli przejsciowkę wsadzić, hehe i łazić z takim ogonkiem

Odpowiedz

22. toms
0

2016-08-03 15:59:33

Uważajcie na gniazda ładowania w telefonach tej firmy- są lutowane tak, aby po kilkudziesięciu podłączeniach wymagały ingerencji serwisowej. Przez moje ręce przeszły modele S-Line, Infinity, Infinity II, Q-smart i gdyby nie moje umiejętności lutowania - musiałyby odwiedzić serwis. Spoiwa lutowniczego jest tyle co "kot napłakał", mało tego - w modelu S-Line przylutowane były tylko przednie wyprowadzenia masy !!! Tylne styki były w "powietrzu" - umieszczone w otworach, ale nie przylutowane ! Ponadto w modelach tej firmy zauważyłem problemy z transmisją danych w sieci Play - patentem okazało się " puszczenie strzałki " mój zlikwidowany stacjonarny numer, który to sposób najskuteczniej przywracał połączenie internetowe i to nie zawsze. W innych sieciach te problemy nie występują tak dokuczliwie.Niewątpliwą zaś zaletą jest HD Voice, obecny we wszystkich modelach, oraz dość przyzwoita jakość zdjęć. Generalnie jestem trochę z tej firmy wyleczony - synowi kupiłem ostatnio jakiegoś LG i ma spokój.

Odpowiedz

21. ~Kasieńka
0

2016-08-03 13:56:33

Parametry ma całkiem spoko, nieco lepiej niż poprzedniczka. Zobaczę jak wypadnie na testach.

Odpowiedz

20. ~Baobab
0

2016-08-03 13:55:51

Niech mi ktoś odpowie jak może. Gdzie tą patelnie chować. Ktos juz wariuje z tymi wielkościami ekranu. Jakiś szał . Z pięcio calowym juz mam drobne problemy z noszeniem, więc kupiłem sobie awaryjnie EVOLVEO X3.

Odpowiedz

19. ~bartolo
0

2016-08-03 09:24:12

@mac to już któryś identyczny wpis który widzę, wklejasz je gdzie popadnie? ile ci płacą od wpisu? chyba i tak za dużo bo nawet się nie wysilasz żeby to wyglądało naturalnie... konkurencja aż tak się przestraszyła, że każe pracownikom te bzdury wszędzie wklejać?

Odpowiedz

18. ~bartolo
0

2016-08-03 09:19:30

1@ jak jesteś taki mądry to podaj mi model z taką specyfikacją za 150zł... jak nie znasz to nie pisz bzdur

Odpowiedz

17. ~Tres28
0

2016-08-03 07:17:43

Mam Lune od roku czasu, nic nie zawodzi, jak za taką cenę parametry są extra :) i do tego jak dla mnie wygląda mega :)

Odpowiedz