DAJ CYNK

myPhone Hammer - wzmocniony dual SIM

09.01.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 61

Ważne 9

5

myPhone Hammer to najnowszy model prostego i wzmocnionego telefonu, którego obudowa wytrzyma upadek nawet z dwóch metrów. Spełnia także wymagania normy IP67 w zakresie pyło- i wodoszczelności.

myPhone Hammer to najnowszy model prostego i wzmocnionego telefonu, którego obudowa wytrzyma upadek nawet z dwóch metrów. Spełnia także wymagania IP67 w zakresie pyło- i wodoszczelności - całkowicie chroni przed wnikaniem pyłu oraz przed zalaniem wodą przy zanurzeniu do 1m głębokości w czasie do 30 minut. Dodatkowe użebrowanie i wyżłobienia na obudowie ułatwiają trzymanie go w dłoni, ograniczając ryzyko przypadkowego wypuszczenia z ręki.

Telefon posiada 2-calowy kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 144x176 pix, aparat VGA, złącze kart pamięci microSD, odtwarzacz plików audio i video, moduł Bluetooth oraz radio FM. Obsługuje również dwie karty SIM jednocześnie. Akumulator o pojemności 1700 mAh umożliwi przeprowadzenie do 14 godzin rozmów lub wytrzyma do 15 dni w stanie czuwania, bez konieczności ładowania. Telefon dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej oraz pomarańczowej z czarnymi wstawkami.

13 stycznia Hammer trafi do sklepów sieci detalicznej Biedronka i w ramach promocji dostępny będzie w cenie 179 zł (sugerowana cena detaliczna wynosi 249 zł). Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: myPhone, wł

Tagi: myphone
Komentarze
Zaloguj się