DAJ CYNK

myPhone Flip 4 z klapką w Biedronce

08.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4445

Ważne 3

3

Osoby szukające prostego telefonu z klapką powinny szykować się na wypad do Biedronki.


myPhone Flip 3

Osoby szukające prostego telefonu z klapką powinny szykować się na wypad do Biedronki.

myPhone Flip 4 został wyposażony w ekran o przekątnej 2,4 cala, aparat VGA, gniazdo kart microSD, łączność 2G, a do tego posiada również przycisk SOS oraz obsługuje dwie karty SIM. Telefon zasila akumulator o pojemności 800 mAh.

myPhone Flip 4 dostępny jest w cenie 111 złotych w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka do 21 marca lub wyczerpania zapasów.

Źródło tekstu: myPhone

Komentarze
Zaloguj się
21. ~roki
0

2018-03-14 11:35:44

mam wrażenie że ostatnio coraz więcej osób wraca do takich klasycznych rozwiązań

Odpowiedz

20. ~nyga
0

2018-03-13 11:57:33

z klapką to ja wolę Hammera Bow+ :P

Odpowiedz

19. ~yester
0

2018-03-12 13:38:19

Moja mam używa Rumby (model dość podobny) i nie zamieniłaby na nic innego, myślę że znajdą się chętni, nie ma wiele modeli z klapką na rynku

Odpowiedz

18. ~mani
0

2018-03-12 10:51:12

Ja zdecydowałem się go kupić mojej mamie i jak na razie jest całkiem zadowolona.

Odpowiedz

17. ~
0

2018-03-09 10:13:50

No i łatwiej w takich telefonach przysłonić mikrofon ręką, żeby nie zbierał przeszkadzających dźwięków otoczenia, a jedynie głos rozmówcy.

Odpowiedz

16. ~Smyk
0

2018-03-09 10:09:16

Telefony z klapką wbrew pozorom dobrze się sprzedają, szczególnie w grupie wiekowej 60+

Odpowiedz

15. ~o ja pier
0

2018-03-09 01:13:03

Taki szajs w tych czasach? litości, za darmo bym tego nie wziął !

Odpowiedz

0

2018-03-08 20:58:17

Działa na nim VoLTE w Orange? ;)

Odpowiedz

13. toms
0

2018-03-08 19:58:06

12 - posłuchaj radiowej Jedynki na 225 kHz, a później na UKF, to będziesz wiedział jaka potężna to różnica. To samo jest w telefonii klasycznej ze standardowym pasmem 300 Hz do 3 kHz, a telefonią HD z pasmem 80 Hz do 8 kHz.

Odpowiedz

12. ~fox00
-1

2018-03-08 17:05:48

Co Wy z tym HD Voice ?? Co to w ogóle jest bo w życiu nie używałem tzn że zbędna sprawa pewnie.

Odpowiedz

11. toms
0

2018-03-08 16:25:57

No i obsługa 3G jest warunkiem dostępu do HD Voice. Użytkownik powinien mieć wybór. Jeśli chce oszczędzić baterię może przejść na 2 G. Gorzej gdy na to nieszczęsne 2 G jest skazany na skutek braku wyboru. Wtedy jest bełkot w słuchawce, a ja lubię wysokie tony. Oczywiście z umiarem.

Odpowiedz

10. jarekt
0

2018-03-08 14:51:04

@9 Adam, tekst o łączności 2G dopisano po moim komentarzu. 3G jest przydatne z różnych względów - np. niektóre karty SIM nie działają w telefonie, który nie obsługuje 3G.

Odpowiedz

9. ~Adam
-4

2018-03-08 14:36:05

@1. Przecież pisze, że ma 2G. 3G w telefonie do rozmów to jest zbędny gadżet, a co dopiero 4G. Chyba, że chcesz aby telefon wytrzymał Ci kilka godzin to możesz mieć nawet 5G.

Odpowiedz

8. ~
0

2018-03-08 13:52:59

@ 4. ~mkkot: Ja mam duże paluchy i z tego względu potrzebuję telefonu z dużymi klawiszami, co w praktyce oznacza klapkowca, a Nokia 3301 4G nim nie jest. Do tego dochodzą inne czynniki jak choćby czas pracy na baterii, który w nowym fonie będzie znacznie krótszy niż w starych. A co najważniejsze, producent nic nie wspomina o tym, by ten model miał być głośnomówiącym, mieć wybieranie głosowe oraz współpracować z samochodowym zestawem głośnomówiącym.

Odpowiedz

7. ~
1

2018-03-08 13:34:51

Komu przeszkadzał mój post nr 2?Dlaczego został usunięty???Czy to efekt tych "zmian i nowych treści" na Telepolis?Bo jeśli właśnie w ten sposób chcecie zwiększać atrakcyjność portalu, to sukcesów Wam raczej nie wieszczę!

Odpowiedz