DAJ CYNK

myPhone City XL trafia na rynek

07.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4213

Ważne 2

3

myPhone wprowadził na rynek niedrogi smartfon dla osób szukających dużego wyświetlacza.



myPhone wprowadził na rynek niedrogi smartfon dla osób szukających dużego wyświetlacza.

myPhone City XL został wyposażony w 5,5 calowy ekran IPS o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, chroniony przez szkło 2.5D. Sercem smartfonu jest układ MediaTek MTK6737M z 4-rdzeniowym procesorem w parze z 2 GB pamięci RAM. 16 GB pamięci wbudowanej można rozszerzyć kartą microSD. Główny aparat smartfonu wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix, a towarzyszy mu jednostka 2 Mpix. Przedni aparat ma rozdzielczość 5 Mpix. Na wyposażeniu znajdziemy też czytnik linii papilarnych i łączność LTE. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 7.0 i jest zasilana akumulatorem o pojemności 3000 mAh.

Aby wejść w posiadanie myPhone'a City XL musimy wydać 499 zł.

Źródło tekstu: myPhone; wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~Justyna
0

2018-02-12 14:56:27

Pewnie mamie kupię, bo taki budżetowy telefon dla niej będzie w sam raz, ważne że wyświetlacz duży i czytelny, a tak to jej Freemium wystarcza i jeszcze teraz jak jest to #półdarmo z podwajaniem pakietów, to sama być się w sumie na tą ofertę w Virgin skusiła

Odpowiedz

23. ~
0

2018-02-12 13:47:21

Spoko opcja :) co do samej aktualizacji systemu... pic na wodę kupując smartfon ze średnio-dolnej półki cenowej jak wyżej wymieniony produkt aktualizacją androida zabijasz tym maszynę... korzystam z xcover III VE ma aktualizację do androida 6.0... żenada... smartfon ma 1,5 GB ram i nie zacina się jest czyszczony regularnie a "antek" 6.0 by go zabił... 2 GB ram jeśli ktoś korzysta z urządzenia tylko do pracy(aplikacje bankowe @ office itp.) jest wystarczające oczywiście przy dobrym płatnym antywirusie szyfrowanym telefonie zablokowanym wzorem i podstawa blokadą pin :)

Odpowiedz

22. ~everymen
0

2018-02-12 12:51:09

podwójny aparat i czytnik linii papilarnych? coraz lepsze robią te telefony trzeba przyznać

Odpowiedz

21. ~pęcznieje bateria
0

2018-02-10 05:52:20

Potwierdzam ; mój myPhone smart III Świetny zresztą, po dwóch latach wymaga wymiany akumulatora. Niestety kioskarze nie sprowadzają części do tych modeli.

Odpowiedz

20. ~nogin
0

2018-02-09 10:57:00

w tej cenie rzadko się spotyka czytnik linii papilarnych, czysty android to też spory plus

Odpowiedz

19. YyyYyy
0

2018-02-08 13:52:59

11. ~Q-ra, niestety nie wiem, nie uzywam Flasha ...

Odpowiedz

18. ~lilac
0

2018-02-08 13:48:47

Całkiem nieźle wygląda, myślę, że trochę osób się skusi

Odpowiedz

17. ~ogis
0

2018-02-08 13:44:01

@1 wsparcie ma takie jak wszędzie, niczym się nie różni w tej kwestii od samsunga czy lg

Odpowiedz

16. ~nuc
0

2018-02-08 11:27:59

@11. Kolego polecam Ci przeglądarke Browser 8G. Nie bedziesz miał żadnych problemów z Adobe...

Odpowiedz

15. YyyYyy
0

2018-02-08 10:14:39

@13 ViNYL, co ja moge na to poradzic, ze sa ludzie, ktorzy nie rozumieja problemu, a producenci ich w tym utwierdzja swoja polityka. Mulenie urzadzen Apple/''a to glownie zasluga tego ich cudownego mechanizmu spowalaniania dla dobra uzytkownikow (tak pisze Ci o tym, bo z Twojej wypowiedzi wynika, ze chyba nie slyszales). Owszem, LineageOS nie rozwizauje problemu w calosci, nie jest tez przeznaczony dla kazdego jak OTA. LienageOS to jest odpowiedz czesci niezadowolonych z postaci rzeczy klientow, ktorzy majac odpowiednia wiedze dali mozliwosc innym przedluzenia zycia swoich urzadzen.

Odpowiedz

14. ViNYL
0

2018-02-08 09:06:17

Co do samego tego telefonu, lepiej kupić za te pieniądze Xiaomi Redmi 4A lub 5A, w mi-home 4A jest nawet tańsze, bo 429zł.

Odpowiedz

13. ViNYL
0

2018-02-08 09:01:36

@10. Niektórzy producenci nie aktualizują, a nadal ludzie kupują. Mało tego, nawet w Apple po aktualizacji bywały przypadki mulenia na starszych sprzętach. LineageOS nie rozwiązuje problemu, bo 99% użytkowników nie poradzi sobie z jego instalacją, punkt 1 brzmi "zainstaluj TWRP", od niego dalej nawet nie będą czytać...

Odpowiedz

12. ~chmie
0

2018-02-08 07:40:23

@Achilles Papadokulos mieli taki telefon z serii L-Line 4,5" akumulator 4000mAh. Co z tego jak bateria po roku pęczniała i nie dało się zamknąć obudowy, a ładowanie wystarczało na 1 dzień.

Odpowiedz

11. ~Q-ra
0

2018-02-08 07:00:25

@10 Bardzo ciekawy i sprawdzajacy sie komentarz napisałeś. A możesz napisać dlaczego Adobe Flash Player zainstalowana wtyczka nie obsługuje np Firefox Focus. Inne przeglądarki nie ma problemu - nawet UC Browser.

Odpowiedz

10. YyyYyy
0

2018-02-07 23:30:23

@7 Iteraztak, co Ty za brednie wypiszujesz? Po pierwsze producent MUSI zapewnic aktualizacje bezpieczenstwa czyli Security Patch, jesli tego nie robi to masz telefon z systemem operacyjnym, ktory jest dziurawy jak ser szwajcarski, a zkazdym miesiacem dziur mu przybywa. Jesli lubisz jak Cie wszyscy podgladaja, az w koncu wykosza Ci pieniadze z konta to gratuluje eksibicjonizmu. Po drugie aktualizacje do wyzszych wersji - w porzadku, mozesz sobie lubiec stara wersje systemu. Masz do tego prawo by tkwic w softwareowym sredniowieczu ... ale z biegiem czasu i kolejnymi nowszymi wersjami zmienia sie API systemu operacyjnego i coraz wiecej programow przestaje dzialac. Zebym nie byl goloswlony sporbuj uruchomic Firefox Focus na Androidzie 4.4. Ta wersja Androida jest udana i wciaz bardzo popularna. Nie zmienia to faktu, ze jest PRZESTARZALA i coraz mniej kompatybilna z oprogramowaniem w Play i innych sklepach. Co gorsza z biegiem czasu producent systemu operacyjnego porzuca jego wsparcie (o ile w ogole jakies producent urzadzenia zapewnial ...) wiec zostajesz na lodzie i patrz pkt 1. Po trzecie jesli producent urzadzenia zapewnia aktualizacje, po ktorej urzadzenie zalicza zadyszke to nalezy takiemu producentowi serdecznie podziekowac za wspolprace bo oznacza, ze ma klientow w glebokim powazaniu, daje im szmelc i traktuje ich jak dojna krowe, z ktorej mozna wycisnac tyle gotowki ile sie tylko zapragnie. Cala ta Twoja teorie o urzadzeniach, ktore zamulily po aktualizacji mozna o kant d.py rozbic bo jakos LineageOS przynosi wielu starym urzadzeniom z 1GB RAM i Snapdragon 410 Androida 7.1.2 i ludzie sobie chwala. Da sie? Da sie!

Odpowiedz