DAJ CYNK

myPhone C-Smart IV dostępny w Biedronce za 199 zł

08.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5146

Ważne 1

9

Do 19 listopada w Biedronce można kupić kolejny bardzo tani smartfon, dla osób które głównie rozmawiają i przesyłają wiadomości tekstowe.



Do 19 listopada w Biedronce można kupić kolejny bardzo tani smartfon, dla osób które głównie rozmawiają i przesyłają wiadomości tekstowe.

Smartfon C-Smart IV wyposażony jest w 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 854 piksele. Wewnątrz znalazł się czterordzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM i 8 GB przestrzeni na dane, rozszerzalnej o karty pamięci microSD (do 32 GB). Telefon oferuje łączność 3G, Wi-Fi oraz Bluetooth. Pracujące pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat urządzenie zasilane jest akumulatorem o pojemności 1350 mAh, który - według danych producenta - zapewnia do dwóch dni działania telefonu na jednym ładowaniu.

myPhone C-Smart IV jest dostępny w sklepach sieci Biedronka od 6 do 19 listopada bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów. Dostępne kolory to czarny i niebieski.





Źródło tekstu: mPTech, Biedronka.pl, wł

Komentarze
Zaloguj się
29. ~Damian
0

2017-11-14 19:35:44

Bardzo w porządku sprzęt, pewnie nie dla nastolatka bo wiadomo, że lubią szpanować telefonami, ale ja wziąłem do firmy razem od razu z tymi pakietami dla firm w virgin mobile czterema po 19 zł i wystarcza

Odpowiedz

28. ~Aslan
0

2017-11-10 11:12:40

@up Muszę się zgodzić, w takiej cenie to i tak dobry model

Odpowiedz

27. ~Utet
0

2017-11-10 09:59:45

i tak jeden z lepszy w kategorii "do 200zł"

Odpowiedz

26. ~Rojek
0

2017-11-09 21:44:00

do @r: co za bzdury piszesz, miałem już myPhone/''y i jakoś nie robiły niczego z podanych rzeczy

Odpowiedz

25. ~Rojek
0

2017-11-09 21:40:47

Ma podstawowe parametry, ale pewnie znajdą się też chętni na to by go kupić, nie każdy potrzebuje smartfona za 3 tysiące

Odpowiedz

24. ~r
0

2017-11-09 16:11:51

Ta, świetny do dzwonienia. Siostra kupiła majfonka, to sam dzwonił leżąc na stole pod losowo wybrane numery z ksiazki telefonicznej. Do użytku potrzebny pakiet no limit, blokada Premium i cierpliwość w tłumaczeniu znajomym czemu ich nekacie głuchymi. Ale ogólnie ideał ;-)

Odpowiedz

22. ~Brawos
0

2017-11-09 10:28:55

Prosty telefon do dzwonienia i okazjonalnego korzystania z internetu, przynajmniej ma 1GB ramu i a nie 512MG...

Odpowiedz

21. ~robbo2k
0

2017-11-09 06:11:36

Ma MTK6572 czyli to samo co Goophone.... za 199zł jest ok (telefon nie ma np LTE) a jego wydajnosc to jakies 13tys w Antutu czyli mniej niz połowa tego co oferuje MTK6750 (czyli chinczyki za 450zł)

Odpowiedz

20. ~tr76
0

2017-11-09 04:12:43

dobry telefon dla wypedzonego trola

Odpowiedz

19. ~
0

2017-11-09 00:00:50

@17 baw się dobrze z MyPhonem, kup sobie go w nawet biedrze. Raz się dałem nabrać na wyroby tego polskiego "producenta" i kupiłem sobie Gionee Gpad 7 :)

Odpowiedz

18. ~asd123
0

2017-11-08 23:56:21

@16 ma rację we wszystkim co napisal.

Odpowiedz

17. ~
-2

2017-11-08 23:48:51

@16 twoje istnienie to tez żart

Odpowiedz

16. ~MyPhone? Nie, dziękuję.
1

2017-11-08 23:33:12

MyPhone to żart, ich serwis to zart, obsługa to żart i aktualizację to zart. I cytat z tekstu wyżej "1350 mAh, który - według danych producenta" - nie wiem czy gratulowac telepolis że ma kontakty w Chinach i dotarł do źródła czy poprosić autora o sprostowanie. MyPhone nie produkuje telefonów, MyPhone importuje pod własną marką wynalazki z państwa środka więc nie można używać określenia producent w odniesieniu do telefonów, co najwyżej "wg danych importera".

Odpowiedz

15. ~asd123
0

2017-11-08 23:21:39

@8 żeby się wypowiadać to trzeba mieć wiedzę. ja miałem qsmarta...

Odpowiedz

14. ~~
0

2017-11-08 22:50:15

Ą procka nie podali, bo to taki staroć, że wstyd pokazać.

Odpowiedz