DAJ CYNK

myPhone 5050 Adventure - twardziel na dwie karty SIM

11.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6859

Ważne 6

0

myPhone 5050 Adventure to alternatywa dla niezwykle delikatnych i wrażliwych na uszkodzenia telefonów i smartfonów. Urządzenie spełnia wymagania normy IP56, a do tego obsługuje dwie karty SIM.

myPhone 5050 Adventure to alternatywa dla niezwykle delikatnych i wrażliwych na uszkodzenia telefonów i smartfonów. Urządzenie spełnia wymagania normy IP56, a do tego obsługuje dwie karty SIM.Podstawowym atrybutem Adventure jest jego czarno-żółta obudowa, wykonana z materiałów o podwyższonej odporności na wstrząsy. Spełnia ona wymagania szczelności IP56 - chroni przed wnikaniem pyłu do środka, odporna jest też na strumień wody. Walory użytkowe zwiększają przetłoczenia na bokach obudowy oraz użycie gumowanego plastiku - te dwie cechy ułatwiają trzymanie go w dłoni i ograniczają ryzyko przypadkowego wypuszczenia go z ręki.

Drugim atutem myPhone 5050 Adventure jest obsługa dwóch kart SIM. Ta funkcja szczególnie sprawdza się i jest najczęściej wykorzystywana w przypadku podróży zagranicznych, gdzie obok karty z numerem, którego zazwyczaj używamy, korzystamy z karty lokalnego operatora, by mieć dostęp do zdecydowanie tańszych połączeń na miejscu.

myPhone 5050 wyposażony został w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1,8 cala, ma aparat 2 Mpix (filmy VGA), odtwarzacze plików audio i wideo, terminarz, kalkulator, a także funkcję SOS. Nie mogło też zabraknąć radia FM i latarki. Ukryte pod baterią złącze kart pamięci microSD pozwala w prosty sposób powiększyć pamięć telefonu, co przydaje się przy częstym wykorzystaniu Adventure jako odtwarzacza muzyki czy audiobooków.

Telefon wyposażony został w akumulator o pojemności 900 mAh. W warunkach idealnych pozwala ona na działanie telefonu w stanie czuwania do 9 dni lub na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów.

Sugerowana cena detaliczna myPhone 5050 Adventure wynosi 249 złotych. Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Źródło tekstu: myPhone

Tagi: myphone
Komentarze
Zaloguj się