DAJ CYNK

myPhone 3310 - dla lubiących klasykę

08.02.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4426

Ważne 4

8

myPhone wprowadza na rynek kolejny telefon z serii Simple Life dla osób szukających podstawowych funkcji telefonicznych.



myPhone wprowadza na rynek kolejny telefon z serii Simple Life dla osób szukających podstawowych funkcji telefonicznych.

myPhone 3310 ma do zaoferowania ekran TFT o przekątnej 1,77 cala (producent nie podaje jego rozdzielczości), akumulator o pojemności 800 mAh, gniazdo kart microSD (do 32 GB), łączność GSM oraz obsługę dwóch kart SIM. Pośród bardziej luksusowych funkcji znajdziemy aparat o rozdzielczości VGA (0,3 Mpix), latarkę, odtwarzacz muzyki i radio FM. Całość została zamknięta w kompaktowej obudowie o wymiarach 112 x 48 x 13,6 mm.

Telefon w kolorze białym i czarnym można kupić na stronie internetowej producenta w cenie 74,90 zł.

Źródło tekstu: myPhone

Komentarze
Zaloguj się
38. ~Klony
0

2017-02-12 16:11:13

@35 A co powiesz na to ze do tych majfonow dziwnym trafem pasuja baterie nokii.

Odpowiedz

37. ~Czak
0

2017-02-10 10:38:55

ten biały wygląda nawet spoko, klasyczny dual sim, bateria pewnie z tydzień wytrzyma

Odpowiedz

36. ~bartolo
0

2017-02-09 11:34:04

Takie telefony są potrzebne, nie każdy lubi smartfony, szczególnie osoby starsze

Odpowiedz

35. ~bartolo
0

2017-02-09 11:32:19

@22 @31 to nie nawiązanie do noki tylko kontynuacja serii... wcześniej był 3300, nie szukajcie sensacji tam gdzie ich nie ma

Odpowiedz

34. ~fail
0

2017-02-09 00:59:53

Widac ze to nie jest 3310 ale bardziej cos jak 6610/7210 lub 6070/6080.

Odpowiedz

33. DanielR
0

2017-02-09 00:50:39

@Adam (32), a Ty jesteś pępkiem świata? Czy ktoś Tobie broni korzystna tylko z 2G? Co do tego ma telefon dwuzakresowy? Natomiast taki telefon dałby potencjalnemu użytkownikowi możliwość wyboru. Ty ustawisz sobie tylko 2G, ktoś inny tylko 3G. Niestety MyPhone po raz kolejny takiej możliwości nie zaoferował.

Odpowiedz

32. ~Adam
-1

2017-02-08 21:54:22

Po co mi 3G skoro na 2G telefon wytrzymuje 2 razy tyle co na 3Gi się nie grzeje. Już nie wspominając o 4G.Sam korzystam tylko z łączności 2G choć mam dowyboru 3G i 4G. Dla mnie to tylko jaranie sie znaczkiemobok zasięgu.

Odpowiedz

31. ~
1

2017-02-08 21:09:34

Model 3310, tani ten chwyt marketingowy

Odpowiedz

30. ~Z1
1

2017-02-08 21:02:31

Kilka miesięcy temu miałem zapasowy telefon myPhone , po użytkowaniu przez 21 dni stwierdziłem że jest to SZAJS !!! głośnik szumiał ( nowy telefon), telefon tracił sygnał operatora ( miasto powyżej 200 tysięcy ludności !), jakość rozmów to tragedia ! , telefon pewnego wieczoru ROZWALIŁEM RZUCAJĄC O GRES ( i tak 70 zł poszło) , kupiłem jako zapasowy zwykłego Philipsa z dual sim za 80 zł i jestem zadowolony ( już telefon testowałem )

Odpowiedz

29. ~
1

2017-02-08 20:28:45

Cholera, ale badziew. Zapłaciłbym 150 zł gdyby tylko wyświetlacz wypełniał górną połowę urządzenia.

Odpowiedz

28. ~
0

2017-02-08 19:34:49

Czy ktoś wie, jaki to model Chinola oryginalnie?

Odpowiedz

27. ~
0

2017-02-08 19:34:32

@24, jeśli jakiś chiński producent zaprojektuje i wyprodukuje taki wyrób, a ci partacze z Wrocławia zamówią go ze swoim logo, to będzie. Czyli raczej nigdy.

Odpowiedz

26. broown
0

2017-02-08 18:11:09

@17 chyba nie pomyslales ile osob starszych wcale nie chce uzywac dotykowych telefonow

Odpowiedz

25. ~stevieg
-1

2017-02-08 17:43:01

Dobry, klasyczny, godny polecenia telefon. Nic dodać, nic ująć! W końcu coś bez wszystkich udziwnień.

Odpowiedz

24. ~kojak
1

2017-02-08 16:59:54

Doczekamy się kiedyś telefonu klasycznego od nich z HD Voice?

Odpowiedz