DAJ CYNK

myPhone: 30 tys. myTabów w 4Q2012

28.02.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2396

Ważne 0

0

myPhone we wrześniu 2012 roku wprowadził na rynek tablety pod marką myTab. W czwartym kwartale 2012 roku sprzedał ich ponad 30 tysięcy.

myPhone we wrześniu 2012 roku wprowadził na rynek tablety pod marką myTab. W czwartym kwartale 2012 roku sprzedał ich ponad 30 tysięcy.

Dzięki partnerom handlowym takim jak Jeronimo Martins Dystrybucja, tablety szybko trafiły do sprzedaży w niemal każdym miejscu w Polsce, z kolei udział w projekcie TÜV zagwarantował wysoką jakość produkowanych produktów - tym jak dotąd nie może pochwalić się jakikolwiek inny producent tabletów w Polsce. O doświadczeniu myPhone w produkcji telefonów komórkowych świadczy też fakt produkcji i dystrybucji ponad 700 tysięcy egzemplarzy tych urządzeń - czytamy w komunikacie producenta.

Firma już zapowiada dwa nowe modele tabletów. Oparte zostaną one o dwurdzeniowe procesory RockChip 3066 1,6 GHz oraz system operacyjny Android Jelly Bean 4.1. 7-calowy myTab 7 DualCore kosztować będzie 399 zł, a jego 10-calowy odpowiednik - 699 zł. Większy wariant trafi na rynek już na początku marca, a myTAB 7 DualCore na przełomie I i II kwartału.

Źródło tekstu: myPhone

Tagi: myPhone myTab
Komentarze
Zaloguj się
8. ~gawron
0

2013-03-11 00:44:16

to nie był zły tablet, nie dziwi mnie, że sprzedali aż tyle.

Odpowiedz

7. ~drseba
0

2013-02-28 18:31:49

A wyobrażacie sobie zakup tabletki dla 2,5 latka za 2x tyle kasy? Mój doskonale się bawi i uczy na MyTabie za 230 zł. Oczywiście nie skończyło się bez problemów bo młody rozwalił dotyk, ale teraz nauczony doświadczeniem i ryzykiem kolejnej utraty bardzo dba i uważa. To uszkodzenie mechaniczne więc gwarancja nie obejmuje, ale "dawców" z odwrotnym uszkodzeniem (uszkodzony LCD sprawny dotyk) nie trudno znaleźć i przy odrobinie smykałki podmiana zamyka się w ok połowie kosztów naprawy "oficjalnej" a jeszcze co nieco zostaje na zaś :D

Odpowiedz

6. ~kosma
0

2013-02-28 17:10:46

Chińczyk omega działa 10 m-cy ,gwarancja 24 . Styknie do netu i poczty. ps. weebtv też jako usypiacz działa.

Odpowiedz

0

2013-02-28 16:10:45

3: Pewnie ludzie ktorych nie stac na markowe sprzety albo nie maja zamiaru wydawac za duzo kaski na zabaweczki tego typu.

Odpowiedz

4. ~ktry
0

2013-02-28 15:54:17

Ja kupiłem w Biduli.Zapłaciłem 499 zł. Super prezent pod choinkę dla dzieciaków.Na razie jeszcze działa,a jest naprawdę testowany.Upadki,uderzenia,różnego rodzaju ciecze nie są mu straszne.Setki gier z neta nawet go nie rozwaliły.Szczerze polecam.Następna choinka ma byc X-box. Tu już się nie da zaoszczędzic.Tylko oryginały występują i nie w Biduli.

Odpowiedz

0

2013-02-28 15:31:16

Ja się pytam: Kto to kupuje? ;)

Odpowiedz