DAJ CYNK

MyKronoz ZeCircle: Smukły smartwatch za 269 zł

03.03.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 45

Ważne 3

0

Szwajcarska firma MyKronoz wprowadza na polski rynek smartwatch ZeCircle z okrągłą kopertą, wyświetlaczem OLED i gamą wymiennych, różnokolorowych pasków.

Szwajcarska firma MyKronoz wprowadza na polski rynek smartwatch ZeCircle z okrągłą kopertą, wyświetlaczem OLED i gamą wymiennych, różnokolorowych pasków.ZeCircle ma dotykowy ekran OLED (64 x 32 piksele), który wyświetla powiadomienia ze smartfonu o połączeniach telefonicznych, SMS-ach, e-mailach, aktywności w mediach społecznościowych czy wydarzeniach z kalendarza. Urządzenie oferuje również funkcje klasycznej opaski fitness informując o codziennej aktywności, ilości przebytych kroków, spalonych kaloriach, a także czasie przeznaczonym na sen.

Dzięki darmowej aplikacji mobilnej (Android, iOS i Windows Phone), użytkownik może z łatwością ustalać swoje codzienne cele, aby bardziej zmotywować się do ruchu i treningu. Swoje wyniki i postępy można śledzić na bieżąco poprzez aplikację mobilną, platformę internetową, bądź specjalny program na PC lub MAC.

Smukła obudowa oraz aluminiowe wykończenie sprawiają, że ZeCircle prezentuje się bardzo atrakcyjnie jak na swoją cenę. Dzięki kolekcji "Wear it everyday" (do nabycia osobno) w skład której wchodzi 7 pasków w różnorodnych kolorach, użytkownik może w łatwy sposób dopasować wygląd zegarka do wybranego na dany dzień stroju i stylizacji.

Urządzenie wyposażone jest w Bluetooth 4.0, 3-osiowy akcelerometr, magnetyczną stację dokującą ładowania, alarm wibracyjny, a jego obudowa z aluminiowym wykończeniem jest wodoszczelna (IP67). Akumulator o pojemności 55 mAh zapewnia od 5 do 7 dni aktywnego korzystania z zegarka. Ekran OLED może być niebieski (ZeCircle Blue i Black) lub biały dla pozostałych 6 wariantów obudów. Zegarek ma 10 mm grubości i waży zaledwie 20 gramów.

Polska cena smartwatcha to 269 zł.

Źródło tekstu: MyKronoz, wł

Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy