DAJ CYNK

MrSpeakers VOCE to słuchawki idealne o bardzo nieidealnej cenie 13500 zł

14.09.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1093

Ważne 1

0

MrSpeakers to amerykańska firma produkująca słuchawki, które coraz bardziej zasługują na miano wyznacznika jakości i referencją brzmienia w swojej klasie. Teraz w ofercie firmy znalazły się słuchawki elektrostatyczne, których nie powstydziłyby się największe marki słuchawkowego świata.

MrSpeakers VOCE to elektrostatyczne słuchawki zaprojektowane w celu zapewnienia bezkompromisowej rozdzielczości elektrostatycznej oraz klarowności z potęgą basów, która osiąga poddźwiękową głębię. Model ten jest lekki i wygodny, zapewniając jednocześnie obszerną scenę dźwiękową i neutralne brzmienie. Zaprojektowane i skonstruowane w San Diego topowe słuchawki MrSpeakers wyróżniają się następującymi cechami:

  • duża, 88 mm membrana dla poszerzonej reprodukcji niskich częstotliwości,
  • przetwornik o grubości 2,4 μm, zoptymalizowany pod kątem stabilności i rozdzielczości,
  • ultra cienkie, metalowe statory, dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięku,
  • metalowy, pamięciowy pałąk Nitinol zapewnia duży komfort użytkowania, lekkość i wytrzymałość,
  • odłączany, customowy, posrebrzany przewód miedziany, pozbawiony zakłóceń mikrofonicznych, o okrągłym kształcie, bardzo miękki, o niskiej pojemności,
  • opatentowana, teflonowa wtyczka wzmacniacza z obrabianą CNC obudową wykonaną z aluminium, pozłacane, solidne miedziane piny i aluminiowe złącze słuchawkowe poddane obróbce mechanicznej,
  • 580V „Pro-bias” zgodny z dowolnymi wzmacniaczami kompatybilnymi ze Stax-pro,
  • włoskie, skórzane nausznice Napa,
  • opatentowany pałąk nagłowny wykonany ze skóry i stali.

Pudełko, w którym słuchawki są wysyłane do klienta, to w rzeczywistości stojak i futerał, wykonany z twardego drewna. Stanowi w ten sposób stylowy i funkcjonalny sposób przechowywania słuchawek VOCE lub innych. Wysokiej jakości opakowanie dla wysokiej jakości sprzętu - jak podaje producent:

Każdy odsłuch MrSpeakers VOCE to niesamowite przeżycie. Pierwsze co zaskakuje to niesamowita ilość szczegółów, masa detali i smaczków, których wcześniej nie słyszeliśmy. Przestrzeń to drugie imię MrSpeakers VOCE - mimo, że tak dużo się dzieje to nic na scenie nie ginie, każdy instrument ma swoje miejsce, a wszystkie razem tworzą jedną spójną całość. Słuchawki nie tylko grają typowym stereo: lewo-prawo, mają swoją głębie, słychać akustykę pomieszczeń. MrSpeakers Voce grają za słuchaczem, przed słuchaczem i to na różnych wysokościach. Imponują szerokością sceny, dynamiką i energią. Dźwięk nie siedzi w głowie, a jest porównywalny z głośnikami.

Sugerowana cena słuchawek MrSpeakers VOCE to 13500 zł, a będzie je można kupić w wybranych sklepach. Przed zakupem warto sprawdzić, co one potrafią - będzie to możliwe w sklepach MP3store grupy Audiokracja.

Źródło tekstu: MrSpeakers

Komentarze
Zaloguj się
6. ~gość
-2

2018-09-16 10:00:51 host: user-94(...)rnet.pl

Cebula się odezwała

Odpowiedz

5. ~gość
0

2018-09-16 09:49:29 host: 188.146(...)bile.pl

za ile??? to za taki hajs to ja sobie używane auto mogę kupić albo coś innego a słuchawki jak zechce to na megascenie mam prawie za bezcen i to w spoko cenie

Odpowiedz

4. ~gość
0

2018-09-15 22:46:48 host: ip-31-0(...)plus.pl

Wyglada na to ze aby skorzystac z mozliwosci tych sluchawek trzeba miec sluch idealny wiec dziekuje nie skorzystam.

Odpowiedz

3. 2oneX_
0

2018-09-15 12:10:46

No, no, już lecę po słuchawki w cenie kilkukrotnie przewyższającej mojego kompa.

Odpowiedz

2. BO2095
0

2018-09-14 21:21:06

Jak będę miał kiedyś nadmiarową nerkę, to może kupię

Odpowiedz

1. ~gość
0

2018-09-14 12:26:20 host: static-(...)turo.pl

A te nausznice to nie ze skóry Nappa po prostu?

Odpowiedz