DAJ CYNK

Można już zamawiać smartfon BlackBerry Kay2 LE w kolorze Atomic

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3276

Zaprezentowany w Berlinie podczas targów IFA 2018 smartfon BlackBerry Key2 jest już dostępny w sprzedaży. Do kompletu brakowało wersji kolorystycznej Atomic. Można już składać zamówienie na tę wersję, która będzie dostępna od 6 grudnia bieżącego roku.

BlackBerry Key2 LE to uboższa, a przez to także tańsza wersja smartfonu BlackBerry Key2. Urządzenie jest wyposażone miedzy innymi w 4,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 1620 pikseli i fizyczną klawiaturę QWERTY. Key2 LE napędzany jest chipsetem Snapdragon 636 i w wersji Atomic ma 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo i jest zasilana akumulatorem o pojemności 3000 mAh.

- Dzisiejsze smartfony proponują jeden model pasujący do wszystkich rozwiązań, jednak  przy tak zróżnicowanym rynku globalnym jest to trudne do zrealizowania - powiedział Alain Lejeune, starszy wiceprezes TCL Communication i dyrektor BlackBerry Mobile. - Dlatego właśnie skupiamy się na tworzeniu nowoczesnych smartfonów BlackBerry, takich jak Key2 LE, aby wyróżniać się i sprawić aby codzienna komunikacja stała się unikalnym doświadczeniem, z dostępem do wszystkich funkcji, łączności i aplikacji, których oczekują nasi klienci.

- BlackBerry Key2 LE to nowa pozycja w ofercie TCL Communication, która posiada wszystkie funkcje bezpieczeństwa, które sprawiają, że smartfony BlackBerry są najbezpieczniejszymi i najbardziej inteligentnymi smartfonami Android na świecie - powiedział Alex Thurber, starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. rozwiązań mobilnych w BlackBerry. - Dzięki nowym rozwiązaniom, Key2 LE zachowuje kultowy styl BlackBerry, oferując jednocześnie naszym fanom na całym świecie łatwy dostęp do nowoczesnego smartfona BlackBerry.

Zamówienia na BlackBerry Key2 LE w kolorze Atomic można składać w oficjalnym sklepie internetowym marki. Cena smartfonu, który ma być dostępny od 6 grudnia bieżącego roku, to 429 euro (około 1850 zł).

Zobacz: BlackBerry Key2 LE oficjalnie dostępny w Polsce
Zobacz: BlackBerry Key2 LE - nasza galeria [wideo]
Zobacz: Test telefonu BlackBerry Key2 - nareszcie ładny, inny telefon

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TCL Communication

Przewiń w dół do następnego wpisu