DAJ CYNK

Motorola wyprowadza się z Polski

23.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6674

Ważne 0

0

Po zamknięciu polskiego biura prasowego oraz zaprzestaniu działania infolinii i elektronicznej pomocy technicznej, Motorola rezygnuje z prowadzenia polskiego fanpage'u na Facebooku.

Po zamknięciu polskiego biura prasowego oraz zaprzestaniu działania infolinii i elektronicznej pomocy technicznej, Motorola rezygnuje z prowadzenia polskiego fanpage'u na Facebooku.

Witamy, chcemy Was poinformować, iż rozpoczęliśmy proces łączenia społeczności naszych fanów w Europie. W związku z tym, zapraszamy fanów z Polski, aby dołączyli do grona fanów Motorola Europe - czytamy we wpisie na Facebooku.

Polski profil Motoroli będzie funkcjonował już tylko do 26. października.

Chcemy mieć z Wami częstszy kontakt i zapewnić Wam lepsze wsparcie, dlatego właśnie zapraszamy Was na nasz europejski wspólny profil - uzasadnia swoją decyzję Motorola.

Jednocześnie w sieci zaczynają się pojawiać narzekania użytkowników sprzętu Motoroli, którzy zaczynają mieć problemy z serwisem. Zarówno infolinia pod numerem 801620620, jak i elektroniczny formularz kontaktu z pomocą techniczną nie działają od kilku dni.

Źródło tekstu: Motorola, wł

Tagi: Motorola
Komentarze
Zaloguj się
20. dwaeuro
0

2012-10-26 15:14:38

KURDE MOL, JESZCZE RAZ!!! Motorola żyje jak i żyje serwis Teleplan, jeżeli macie jakiś problem dzwońcie proszę pod numery: 223070360 - numer do Moto 523646300 - bezpośredni do Teleplanu. Obydwa działają! Moto od 9 do 17. Teleplan od 7 do 15. Motorola się nie wyniosła i nie zostawiła swoich klientów tak jak kiedyś BenQ Simens

Odpowiedz

19. ~
0

2012-10-24 20:53:19

Mój pierwszy fon, od początku w Heyah, to była motorola właśnie, bardzo dobra, muszę przyznać - trzymała się konkretnie. Teraz op został a telefon już innej marki (Nokia).

Odpowiedz

18. ~grzch
0

2012-10-24 10:35:19

Co za bzdurne i wprowadzające złe odczucia informacje ktoś tu wypisuje w wiadomości... Motorola dalej będzie wspierała i rozwijała swój sprzęt jako telefony i kropka. Nie mylcie serwisu z producentem, bo Motorola tak jak inni producenci korzysta w PL z serwisów autoryzowanych, więc robią tam wszystko.. Obecnie mam Defy+, niedługo czeka mnie zmiana i albo SGS 3 albo Razr, choć SGS jest chyba za wielki i plastikowy więc pewnie wygra Razr :)

Odpowiedz

17. ~Xavi
0

2012-10-24 10:32:46

Już myślałem że Telepolis o tym nie napisze. Sprawa jest znana od jakiegoś czasu według mnie wielka szkoda, bardzo sobie cenię tą firmę. Infolinia działa pod numerem stacjonarnym podawanym wcześniej. Szkoda bo chyba nie ma co liczyć na polską dystrybucję nowych nie dawno zaprezentowanych motek!

Odpowiedz

16. ~B
1

2012-10-24 08:04:24

Czy autor tego arykułu nie wie że nie ma Motoroli. Jeżeli już, to piszecie o Motoroli Mobility, która i tak jest Googlem. Przypominam że prawie 2 lata temu Motorola podzieliła się na Motorolę Mobility i Motorolę Solutions.

Odpowiedz

15. ~Spookey
0

2012-10-23 22:59:10

Szkoda - Google nie ma pomysłu na swój telefon. A "ufoludka" można postawić na wszystkim (ciekawe kiedy na "jabłkach" ;-))

Odpowiedz

14. vonski
0

2012-10-23 21:44:40

W samą porę sprzedałem RAZR :)

Odpowiedz

13. ~ahd
0

2012-10-23 21:02:50

tytul iscie ONETowy. Juz myslalem ze zamknal centrum developerskie w Krakowie...

Odpowiedz

12. ~
0

2012-10-23 20:25:55

Ups, dopiero teraz zauważyłem że to nie apple tylko motorola. A tu fanbojów nie ma.

Odpowiedz

11. ~
0

2012-10-23 20:22:54

Przecież można oddać fanpejdż do prowadzenia fanbojom, np. ten applefan :-)

Odpowiedz

10. ~xXx
0

2012-10-23 19:53:57

Bo w Korei jeszcze socjalizmu nie ma ?

Odpowiedz

9. ~Jaromirrr
1

2012-10-23 19:38:00

Kurcze, a ja myślałem o motoluxie w Orange za 3 zł. Zapowiadała się fajna słuchawka za niewielką kasę. Miałem kilka motoroli i były całkiem spoko a tu taka klapa. Padł siemens, sagem a teraz motorola. Ciekawe kiedy Nokia upadnie i zostaną same koreańskie telefony :)))

Odpowiedz

8. ~pabloki
0

2012-10-23 19:33:27

22 6060112 numer do motorola gdzie uzyskasz potrzebne Ci informacje.

Odpowiedz