DAJ CYNK

Motorola One w bazie TENAA

31.07.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1980

Ważne 1

1

W kopalni informacji jaką jest baza chińskiego urzędu TENAA pojawiła się Motorola One. Poznaliśmy szczegóły specyfikacji.W kopalni informacji jaką jest baza chińskiego urzędu TENAA pojawiła się Motorola One. Poznaliśmy szczegóły specyfikacji.

Solidna średnia półka, jak Z3 Play

Motorola One będzie wyposażona w ekran o przekątnej 6,18 cala i rozdzielczości 1080 x 2246 pikseli. Sercem smartfonu będzie układ Qualcomm Snapdragon 636 w parze z 3 lub 4 Gb pamięci RAM. Do tego 32, 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej, podwójny aparat o rozdzielczości 16 i 5 Mpix, przedni aparat o rozdzielczości 12 Mpix i akumulator o pojemności 2820 mAh. Całość będzie zamknięta w obudowie o wymiarach 155,8 x 75,9 x 8,9 mm i masie 170 gramów.

Motorola One Power z większym akumulatorem

Osoby szukające pojemniejszego akumulatora powinna zainteresować Motorola One Power. W jej przypadku szczegóły specyfikacji pozostają jeszcze tajemnicą, ale wiemy już, że akumulator będzie miał pojemność 3780 mAh.

W Polsce ich nie zobaczymy

Premiera smartfonów odbędzie się 2 sierpnia w Chicago. Na ich obecność w Polsce nie mamy co liczyć. Nie trudno się zgodzić z polityka firmy. Motorola nie ma w naszym kraju silnej pozycji i wprowadzanie na rynek nowego smartfonu może przynieść duże straty, jeśli nie znajdzie on odpowiednio dużej liczby nabywców.

Szczególnie, że jak dowiedzieliśmy się od przedstawicieli Motoroli, Polska jest jednym z kilku krajów, w których cały czas wśród smartfonów większą popularnością cieszy się marka Lenovo niż Motorola.

Źródło tekstu: TENAA; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu