DAJ CYNK

Motorola Moto G4 na pierwszych zdjęciach

20.04.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3436

Ważne 2

2

W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia nadchodzącej Motoroli Moto G4.

W Internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia nadchodzącej Motoroli Moto G4.



Na temat samego smartfonu niestety wiadomo bardzo niewiele. Moto G4 dostanie na pewno skaner linii papilarnych, który będzie umieszczony pod ekranem, a główny aparat będzie wyposażony w diodę doświetlającą. Wiadomo również, że smartfon będzie dostępny w dwóch wersjach - standardowej i G4 Plus, zapewne z większym ekranem.

Zdjęcia, które wczoraj pojawiły się w sieci zostały potwierdzone przez @evleaks, co patrząc na jego poprzednie dokonania, możemy uznać za bardzo wiarygodną informację.

Źródło tekstu: @evleaks

Komentarze
Zaloguj się
23. ~Ładowarka
0

2016-04-22 10:27:07

Ładowarki nie było przez chwile TYLKO w Moto E, ale już dystrybucja dokłada przy sprzedaży.

Odpowiedz

22. ~Darek
0

2016-04-21 19:28:18

Czytam komentarze i zauważam, że jak w polityce tak i tutaj 80% jest nie na temat.

Odpowiedz

21. ~Darek
0

2016-04-21 19:27:40

Czytam komentarze i zauważam, że jak w polityce tak i tutaj 80% jest nie na temat.

Odpowiedz

20. Ramirez
0

2016-04-20 22:28:05

w droższych typu x play, x style sa ładowarki.

Odpowiedz

19. ~ostrzeżenie
0

2016-04-20 21:49:40

Motorola sprzedaje telefony bez ładowarek!

Odpowiedz

18. ~franca
0

2016-04-20 21:15:40

at16.17. tak sadzisz mędrcze ? znane jest tobie to co nienapisane a w domysle ? masz ta umiejetnosc czytania tam gdzie plebs nic nie widzi ? otóz i nie. prostacki twoj umysl źle interpretuje wczesniejsze wpisy. jednak takim jak ty to nie przeszkadza. chlapna w klawiature co widzimisie i ze łba

Odpowiedz

17. p1t3r
0

2016-04-20 20:58:33

*polaka

Odpowiedz

16. p1t3r
0

2016-04-20 20:56:51

@15 ot i poczucie humoru typowego polska (tak, pisanego przez male p)

Odpowiedz

15. ~franca
-1

2016-04-20 20:15:40

@14. mały wuj czy jak ci tam. o tym co ty masz za makaron w rozporku to pisz na forum dla gejów lub zoofilów. tu piszemy o rozmiarze ekranu. jako małorozmiarowy mózg mozesz nie kojarzyc co to jest ekran. otóz wyjasniam ,ze jest to takie cos a gdzie dojezdzajace kino pokazuje w waszej miejscowosci filmy.

Odpowiedz

14. ~Mały wuj
0

2016-04-20 19:40:46

@13 moja dziewczyna mówi że liczy się rozmiar więc kupię jej nawet 10"Chyba że to o inny rozmiar chodzi, hmmm

Odpowiedz

13. ~franca
0

2016-04-20 19:08:57

kazda nastepna wersja motoroli g jest coraz ..gorsza. moto g4 bedzie miała 5.5 cala. poje.... ich juz chyba. patelni nie brakuje na rynku. rozsadny wymiar to 4.5 cala. owczy pęd do zwiekszania wielkosci ekranu jest.

Odpowiedz

12. ~d.
0

2016-04-20 18:35:37

Na nowhereelse.fr jest filmik z tym tel. i nie ma przycisku z przodu

Odpowiedz

11. ~Tatkoo
0

2016-04-20 18:16:30

@6&7 tez uwazam ze jest paskudna :D

Odpowiedz

10. ~Johnny
0

2016-04-20 16:30:26

Ja miałem pierwsza generację, teraz mam druga i chyba więcej Motoroli g nie kupię. Według mnie idą w złą stronę a i przy zalewie chińskich tanszych odpowiedników już nie na takiego efektu wow odnosnie cena/jakość. Teraz to w zasadzie jest lenovo z naklejka Moto wiec to już też czysta chińszczyzna. I tak jak w wersji 3 zabrali stereo, diodę powiadomień, pogorszyłi ekran to strach się bać co teraz *** ;) no ale może pozytywnie zaskocza

Odpowiedz

9. ~d.
0

2016-04-20 15:50:22

a to Motorola zaczęła znowu produkować telefony?

Odpowiedz