DAJ CYNK

Moto Z Force oferował akumulator 3500 mAh, Moto Z2 Force będzie miał 2730 mAh

22.07.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3684

Ważne 1

0

Już tylko kilka dni pozostało do oficjalnej prezentacji smartfonu Moto Z2 Force. Nadal jednak docierają do nas nowe informacje na temat specyfikacji urządzenia. Dzisiejszą jest drastyczne zmniejszenie pojemności akumulatora.Już tylko kilka dni pozostało do oficjalnej prezentacji smartfonu Moto Z2 Force. Nadal jednak docierają do nas nowe informacje na temat specyfikacji urządzenia. Dzisiejszą jest drastyczne zmniejszenie pojemności akumulatora.

Źródłem (ponownie) jest znany z podawania sprawdzonych informacji Evan Blass. To jemu zawdzięczamy większość informacji dotyczących tego modelu. Wiemy już o zupełnie różnych wersjach na rynki europejskie oraz USA (Amerykanie będą mieli do dyspozycji model z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej, Europejczycy natomiast z 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci wbudowanej).

Dojdzie jednak do znacznych zmian w stosunku do modelu Moto Z Force. Podwójny obiektyw 2 x 12 MP (w miejsce pojedynczego 21 MP) to pierwsza z nich. Druga to zmniejszenie pojemności akumulatora (z 3500 na 2730), by uzyskać cieńsze urządzenie. To przyczyna oficjalna. Podejrzewam jeszcze jedną - uczynienie atrakcyjniejszym swoich Moto Mods. Jeden z modułów oferuje dodatkowy akumulator.

Źródło tekstu: venturebeat.com, wł

Komentarze
Zaloguj się