DAJ CYNK

Moto X4 w wersji Android One

10.09.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4051

Ważne 1

0

Wygląda na to, że nie tylko Xiaomi dołączy do programu Android One. Evan Blass informuje o nowej wersji Moto X4 z serii Android One.Wygląda na to, że nie tylko Xiaomi dołączy do programu Android One. Evan Blass informuje o nowej wersji Moto X4 z serii Android One.

Android One to program, w ramach którego tworzone są smartfony z niskiej i średniej półki, które mają niemalże na bieżąco otrzymywać wszystkie nowe aktualizacje systemu Android i zabezpieczeń. Urządzenia mają byś stosunkowo tanie, ale podczas gdy pierwsze urządzenia z tej serii kosztowały mniej niż 100 dolarów, a w Polsce niecałe 400 zł, tak tym razem mówimy o smartfonach kosztujących mniej niż 400 dolarów.

@evleaks nie informuje o specyfikacji zmodyfikowanego wariantu Moto X4. W standardzie smartfon został wyposażony m.in. w ekran FullHD o przekąnej 5,2 cala, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 630, 3 GB pamięci RAM, podwójny aparat o rozdzielczości 12 Mpix i akumulator o pojemności 3000 mAh. Na temat wersji Android One wiemy póki co tylko tyle, że również dostanie podwójny aparat.

To ciekawe, że z założenia tanie smartfony z serii Android One mają kosztować mniej niż 400 dolarów. Jeszcze kilka lat temu, w 2013 toku, to właśnie Motorola wypuszczała na rynek bardzo wydajny i tani, bo kosztujący niecałe 200 dolarów, model Moto G.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: @evleaks; wł

Komentarze
Zaloguj się