DAJ CYNK

Moto Mod Polaroid Insta-Share - drukuj zdjęcia ze smartfonu

16.11.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4537

Ważne 1

0

Moduł Moto Mod Polaroid Insta-Share zmienia smartfon w drukarkę zdjęć.Moduł Moto Mod Polaroid Insta-Share zmienia smartfon w drukarkę zdjęć.

Korzystanie z nowego modułu jest bardzo proste. Wystarczy dołączyć go do urządzenia z serii Moto Z i nacisnąć przycisk, aby włączyć aparat, zrobić zdjęcie, a następnie wydrukować je bezpośrednio z telefonu. Polaroid Insta-Share umożliwia też drukowanie ulubionych fotografii z Facebooka, Instagrama i aplikacji Zdjęcia Google.

Użytkownicy mogą dostosować zdjęcia za pomocą filtrów, ramek i tekstów. Co więcej, na specjalnym papierze Polaroida pozwala drukować, odporne na rozmazywanie, zdjęcia w rozmiarze 2 x 3 cale (5,08 x 7,62 cm). Na samych wydrukach się jednak nie kończy - zdjęcia można zachować w albumie lub dzięki specjalnej warstwie klejącej przyczepić w dowolnym miejscu i tworzyć kolaże.

Z modułami Moto Mods dostępne są wszystkie smartfony z serii Moto Z - Motorola Moto Z, Motorola Moto Z Force Lenovo Moto Z Play, Motorola Moto Z2 Play i Motorola Moto Z2 Force.

Zobacz: Nowe Moto Mods na polskim rynku

Źródło tekstu: Motorola

Komentarze
Zaloguj się