DAJ CYNK

Moto C i Moto C Plus mogą niedługo pojawić się na rynku

11.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6

Ważne 2

2

Pojawiły się przecieki o nowych smartfonach Moto C i Moto C Plus. Wedle nich, model C ma być wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 pikseli.Pojawiły się przecieki o nowych smartfonach Moto C i Moto C Plus. Wedle nich, model C ma być wyposażony w 5-calowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 pikseli, 1 GB RAM-u, akumulator o pojemności 2350 mAh oraz 5-megapikselowy aparat tylny z diodą doświetlającą i 2-megapikselowy aparat przedni.

Dostępne mają być ponoć dwie wersje urządzenia. Jedna z 32-bitowym, 4-rdzeniowym procesorem MediaTek i 8 GB pamięci wewnętrznej, która będzie obsługiwała sieć w standardzie 3G oraz drugiej z 64-bitowym, 4-rdzeniowym procesorem MediaTek i 16 GB pamięci wewnętrznej, która będzie obsługiwała sieć w standardzie 4G. Ponadto aparat wersji z 64-bitowym procesorem ma być wyposażony w autofocus.

Moto C Plus ma być urządzeniem cechującym się 5-calowym ekranem o rozdzielczości 720p, 64-bitowym, 4-rdzeniowym procesorem MediaTek, 1 lub 2 GB RAM-u (w zależności od rynku), 16 GB pamięci wewnętrznej, akumulatorem o pojemności 4000 mAh, oraz aparatem tylny z matrycą 8-megapikselową i przednim z matrycą 2-megapikselową.

Pamięć wewnętrzną wszystkich wersji smartfonów można będzie rozszerzyć za pomocą kart microSD. Urządzenia mają być dostępne w kolorze czarnym, białym, złotym i czerwonym. Na razie nie wiadomo na jakich rynkach modele z serii Moto C mają się pojawić oraz jaka ma być ich cena.

Zobacz: Przecieki o nowej Moto X 2017
Zobacz: Moto G5 i G5 Plus oficjalnie zaprezentowane

Źródło tekstu: gsmarena

Tagi: moto
Komentarze
Zaloguj się
Polecane tematy