DAJ CYNK

Mophie: etui juice pack dla Galaxy Note8

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2901

Firma Mophie wprowadziła na rynek obudowę z akumulatorem juice pack dla Galaxy Note8. Rozwiązanie to uzupełnia linię bezprzewodowych etui ładujących pasujących do najnowszego flagowca marki Samsung.Firma Mophie wprowadziła na rynek obudowę z akumulatorem juice pack dla Galaxy Note8. Rozwiązanie to uzupełnia linię bezprzewodowych etui ładujących pasujących do najnowszego flagowca marki Samsung.

Nowa obudowa jest kompatybilna ze wszystkimi bezprzewodowymi akcesoriami mophie charge force oraz innymi systemami bezprzewodowego ładowania Qi, które pozwalają na szybkie ładowanie urządzeń.

Etui Mophie juice pack dla smartfona Galaxy Note8 zawiera akumulator o pojemności 2950 mAh, który powinien wystarczyć na 36 godzin rozmów. Rozwiązanie oferuje funkcję Priority+, która zapewnia możliwość szybkiego ładowania i synchronizacji po podłączeniu juice pack do portu USB-C. Dzięki temu najpierw ładowany jest smarton, a następnie akumulator wbudowany w etui.

Etui z akumulatorem Mophie juice pack dla smartfonu Samsung Galaxy Note8 kosztuje około 415 złotych i jest dostępne na stronie mophie.com.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mophie

Przewiń w dół do następnego wpisu