DAJ CYNK

Mocno zwalnia sprzedaż Samsunga Galaxy S 4

24.06.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10053

Ważne 7

10

Po sprzedaniu 10 mln modelu Galaxy S 4 w pierwszym miesiącu, Samsung napotyka na poważne spowolnienie w popycie. Koreański koncern po raz pierwszy obniżył prognozy zamówień części u zewnętrznych dostawców - pisze koreański serwis ET news.

Po sprzedaniu 10 mln modelu Galaxy S 4 w pierwszym miesiącu, Samsung napotyka na poważne spowolnienie w popycie. Koreański koncern po raz pierwszy obniżył prognozy zamówień części u zewnętrznych dostawców - pisze koreański serwis ET news.

Na lipiec Samsung zamówił części dla 6,5 mln sztuk Galaxy S 4 - połowę tego, co potrzebował w maju. Dodatkowo podjęta została decyzja o szybszym zakończeniu produkcji modelu I9300 Galaxy S III. Sumaryczne zamówienia na części dla wszystkich telefonów u zewnętrznych dostawców zostało obcięte o 10-15%.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ET Times, wł

Komentarze
Zaloguj się
61. ~Famian
0

2013-07-04 10:20:44

Ja się nie dziwie ze nikt tych telefonów nie kupuje. Za taką cenę?

Odpowiedz

60. ~Polska Chinami Europy
0

2013-06-27 03:43:29

~ 40. W "Starej UE" kontrakty są na 12 miesięcy. Tylko w "Nowej UE" konsumentom opłaty rozkłada się na 24 miesiące.

Odpowiedz

59. marrcus
0

2013-06-25 19:05:21

54 55 ale to nie smartfony dotykowe tylko zwykłe z klawą a o to chodziło, prędzej coś typu Nokia 808 (czy kiesyś LG GT540) ale z nie wymarłych (bez Symbiana) systemów to tylko Samsung zdaje sie ma.

Odpowiedz

58. PLANET
0

2013-06-25 17:49:15

Szczerze mówiąc, mnie by nawet skusił nowy iPong (5S), ale ograniczony zamknięty system załatwia temat, a JB mnie nie interesuje, poza tym chyba do końca nie jest możliwy na ostatnich iPongach : p Szkoda, bo system działa naprawdę szybko, jest responsywny i zoptymalizowany (choć znowu - ograniczony w rozbudowie i konfiguracji) - a działa na słabszym hardwarze, niżej taktowany (co przekłada się na baterię) procek o połowie rdzeni konkurencji (ewentualnie 1/4, jeśli mówić o najnowszym Exynosie), mniej pamięci (1 GB?), mniejsza bateria (ale jest jednak lepiej zarządzana w stosunku do jej proporcji). Z drugiej strony, ja wolałbym ekran około 4,5", a tutaj takiego ni ma. Apel jest jednak pragmatyczny i dopiero w "6" może takowy będzie. Albo i nie. Wydaje się, że za jakiś dłuższy-krótszy czas jakaś mała firma musi zrobić coś w rodzaju przełomu, bo inaczej będziemy bawić się w taką powolną ewolucję w konkurencji Android-iOS-WP... A to może trochę potrwać.

Odpowiedz

0

2013-06-25 12:11:06

Witam! Dawno tutaj nie byłem, ale widzę, że Applefan niezmordowany, tylko coś w nicku zmienia :) Pozdrawiam! Szkoda tylko, że Apple było ok. rok do tyłu z nowinkami sprzętowymi, a teraz to już robi się półtoraroczne opóźnienie. Tylko ceny ich sprzętu nadążąją z standardami :) Jak im się jednak to "wytknie" na konferencji, to ich rozpaczliwe enigmatyczne wyjaśnienie, że "jakość... itd.", bo wiadomi iż tego nikt nie może jednoznacznie zweryfikować. Co do Samsunga GS IV to faktycznie jest "taki sobie",ale po co mają się śpieszyć skoro konkurencja przysypia. Osobiście czekam na telefony z nowym systemem operacyjnym wspólnym dla komputerów i smartfony, gdyż obecne były tworzone na niski hardware. Windows 8 dał krok w dobrą stronę, ale ja czekam na Ubuntu Mobile i może Android 5 (?!), nowy OS Samsunga, iOS Firefoxa...

Odpowiedz

56. ~jureks
1

2013-06-25 08:37:25

A ja czekam na następce E52 w obudowie przynajmniej tak solidnej jak E51. Smartfon to nie telefon. Człek zamiast o biznesie myśli kiedy podładować urządzenie i czy bedzie tam gniazdko ;)

Odpowiedz

55. ~
-1

2013-06-25 07:34:16

@36: Smartfony Nokii z serii Eseries, na przykład Nokia E61, E61i, E63, E71, E72, E73

Odpowiedz

54. ~
1

2013-06-24 20:39:34

36. Są nokie z serii C - te smarfony mają sprzętowe przyciski do odbierania połączeń.

Odpowiedz

53. ~lolek
0

2013-06-24 20:15:36

~przem, uwierz że różnica nie jest tylko kosmetyczna. Obraz jest połowę ostrzejszy choć na S3 już i tak jest dobry, poza tym Adreno 320 czy SGX544mp3 to 2 klasy wyżej niż mali400mp4

Odpowiedz

52. ~
0

2013-06-24 18:27:09

Każdy kupuję to co mu pasuję.Ja kupiłem Samsunga Galaxy III i kestem b.zadowolony.Dzwonie niedużo a jako urzadzenie multimedialne jest genialny.Ale szanuję wybory innych.Pzdr

Odpowiedz

51. ~przem
0

2013-06-24 18:12:23

Myślę, że nie ma zbyt dużej różnicy pomiędzy S3 i S4, a różnica w cenie to ponad 800 PLN, dlatego ludzie wolą S3. Jak ktoś chce wziąć większy ekran, to lepszy jest Note2. Poza tym jest większa konkurencja innych producentów.

Odpowiedz

50. ~maro
0

2013-06-24 17:33:57

s4 jest za drogi by sie dobrze sprzedawal

Odpowiedz

49. ~
0

2013-06-24 17:19:18

No nie... Znów ten aplemaniak pierdzieli jakie te aple wspaniałe! KURDE, człowieku, idź na forum, załóż se temat i tam se pirtol w koło o tym aple! :-(

Odpowiedz

48. ~miro
1

2013-06-24 17:06:16

O tani plastik się przejadł,nie dziwne że spada popyt jak cena jest tak wywindowana za tani błyszczący plastik.

Odpowiedz

47. ~bubu
1

2013-06-24 16:53:52

@46 Nie najlepszy tylko z największymi bajerami, a podstawowe funkcje telefonu leżą i kwiczą.

Odpowiedz