DAJ CYNK

Młodzieżowy tablet Acer Iconia B1 16 GB za 599 zł

16.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5536

Ważne 4

0

Acer poszerzył ofertę tabletów Iconia B1-A71 o model z pamięcią 16 GB. Tablet B1-A71, zaprezentowany po raz pierwszy na targach CES w wersji 8 GB został zaprojektowany z myślą o młodzieży, osobach po raz pierwszy sięgających po tablet, a także rodzinach planujących zakup drugiego tabletu dla dzieci.

Tablet Iconia B1-A71 16 GB jest dostępny w sprzedaży w Polsce w cenie 599 zł brutto.

Acer poszerzył ofertę tabletów Iconia B1-A71 o model z pamięcią 16 GB. Tablet B1-A71, zaprezentowany po raz pierwszy na targach CES w wersji 8 GB został zaprojektowany z myślą o młodzieży, osobach po raz pierwszy sięgających po tablet, a także rodzinach planujących zakup drugiego tabletu dla dzieci.

Tablet Iocnia B1 można łatwo trzymać i obsługiwać jedną ręką. Aby dodatkowo zwiększyć komfort przy takim sposobie użytkowania, lewy dolny narożnik tabletu jest pokryty materiałem ułatwiającym trzymanie. Urządzenie waży tyko 320 gramów, dzięki czemu daje się łatwo nosić w torebce lub kieszeni marynarki i jest jednym z najlżejszych 7-calowych tabletów na rynku.

Nowy tablet został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Mediatek MTK8317T, taktowany zegarem 1,2 GHz, łączność Wi-Fi b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD i kamerkę VGA.

Korzystanie z systemu Android odbywa się na 7-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości WSVGA (1024 x 600 pikseli). W obudowie o wymiarach 197,4 x 128,5 x 11,3 mm i masie 320 gramów zmieściła się bateria o pojemności 2710 mAh.

Źródło tekstu: Acer

Tagi: acer
Komentarze
Zaloguj się
23. ~tomaszek
0

2013-05-25 12:29:00

Według mnie ta oferta nie jest do końca najlepiej przemyślana. Bo oferują tablet za 450zł, do ktorego dorzucają fajnego antywirusa, który zamiast pomagać tej ofercie, to przeszkadza, bo na tablecie 512MB nie ma prawa sprawnego działania, bo przy włączonym antywirusie tak Ci zamula tablet, że nie robisz nic innego... Konkurencja sprzedaje o połowę tańsze, a w podobnych specyfikacjach, chociażby myPhone...

Odpowiedz

22. ~palek
0

2013-05-07 23:20:40

a ja mieszkam za granica i ciesze sie ze tu ludzie nie maja takich problemow 7 czy 10 cali.W Polsce zawsze bedziesz mial gorsza rzecz zawsze mozna miec lepszy wiekszy drozszy itd ale po cholere krytykowac do cholery?tak robia tylko ci co maja kompleksy a ci co nie maja maja krytyke sasiada gdzies bo to nic nie daje jedynie wskazuje na malomiasteczkowy niskiej klasy charakter.ja nie mam tableta ani laptopa,komorke mam z 2009 roku a auto z 2001 i dobrze mi z tym.

Odpowiedz

21. ~fran
0

2013-04-24 20:30:09

przy tym ramie i tej promocji w biedronce to już lepiej kupić sobie za tyle samo też w biedronce mytab 10

Odpowiedz

20. ~stary
0

2013-04-24 08:35:05

bardzo fajny jako nawigacja do samochodu przy okazji inne funkcja

Odpowiedz

19. ~
0

2013-04-17 02:05:51

@18 jasne że można, tylko dalej nie widzę w tym sensu, zamiast tabletu, można zakupić telefon z większym wyświetlaczem (s3, note itd.) i mieć urządzenie 2w1.

Odpowiedz

18. ~
0

2013-04-16 18:55:51

15, to przestań się zastanawiać: a) w domu wystarczy WiFi, b) w terenie można udostępnić internet np. z telefonu... i wtedy też wystarczy tablet z WiFi.

Odpowiedz

17. ~
0

2013-04-16 18:38:07

@15, dobre pytanie. Ale są tacy onaniści co tak lubią, zrozumiesz ich? Trzeba by jakieś badania przeprowadzić czy coś...

Odpowiedz

16. ~
0

2013-04-16 18:37:33

@11, Dina, jeśli tobie 7 cali wystarcza, to współczuję, mój ma 10 cali i zadowalam każdą kobietę.

Odpowiedz

15. ~
0

2013-04-16 17:45:17

jaki jest sens korzystania z tabletu, jeżeli nie posiada łączności gsm? zawsze mnie to zastanawia :P

Odpowiedz

14. ~...
0

2013-04-16 17:01:59

@Zenefir jeżeli tobie jest wystarczająco to nie komentuj, bo innym jest- wyobraź sobie - za malo. I tyle.

Odpowiedz

13. ~momo
0

2013-04-16 16:49:13

Ekran ips czy tn? Jeśli nie podali jaki to pewnie tn - słabo.

Odpowiedz

12. danny93
1

2013-04-16 13:35:44

No, ale trzeba przyznać, że cena jest dość przystępna

Odpowiedz

11. Dina
1

2013-04-16 13:02:47

Zenefir - całkowicie zgadzam się z Tobą. Gdy szukałam tabletu dla siebie, wahałam się między 7 a 10 calowym ekranem. Owszem, na 10" lepiej wszystko widać, ale gabarytowo jest mniej poręczny i przy długim użytkowaniu dłoń mdleje, niestety. Dla własnej wygody wybrałam więc 7" i absolutnie nie żałuję. Tak więc - każdemu według potrzeb i dobrze, że jest wybór. :-)

Odpowiedz

10. ~jurthurdo
0

2013-04-16 12:29:46

Zenefir: Przy wyborze miedzy Acer Iconia B1 7cali, a Samsung Galaxy Mega 6.3, lepszym wyborem bylby oczywiscie Samsung. Ja osobiscie zrezygnowalem z tableta, na rzecz Phablet-a.

Odpowiedz