DAJ CYNK

MIUI 9 z dzielonym ekranem i Picture-in-Picture

06.05.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7346

Ważne 1

0

Nie tak dawno - bo w lutym - Xiaomi wypuściło najnowszą wersję MIUI. Aktualizacja oznaczona numerem 8.2 nie zdążyła jeszcze się zestarzeć, a już mamy informacje na temat nowości przygotowanych w nadchodzącej wersji 9. Czego możemy się spodziewać? Dzielonego ekranu oraz Picture-in-Picture.Nie tak dawno - bo w lutym - Xiaomi wypuścił najnowszą wersję MIUI. Aktualizacja oznaczona numerem 8.2 nie zdążyła jeszcze się zestarzeć, a już mamy informacje na temat nowości przygotowanych w nadchodzącej wersji 9. Czego możemy się spodziewać? Dzielonego ekranu oraz Picture-in-Picture.

Chiński producent w kwietniu przeprowadził ankietę dotyczącą dzielonego ekranu na swoim forum. Użytkownicy urządzeń z logiem Xiaomi wypowiedzieli się bardzo jednoznacznie. Prawie 80% zagłosowało za wprowadzeniem tej opcji, a niecałe 10% - przeciwko.

Niedawno Xiaomi wysłał też wiadomość do twórców aplikacji. Wspomniano w niej właśnie o dodaniu obu tych funkcji w następnej wersji MIUI. Na swoim profilu na Weibo producent potwierdził, że wyjdzie ona w drugiej połowie roku. Na pewno otrzymają ją wszystkie nadchodzące urządzenia, a także te które pracują na Androidzie 7.0 Nougat. Niewykluczone, że funkcja dzielonego ekranu trafi także na smartfony ze starszym Androidem 6.0 Marshmallow.

Zobacz: Xiaomi Mi 6: 80 tysięcy sztuk w kilka sekund

Źródło zdjęć: Xiaomi

Źródło tekstu: playfuldroid.com, wł

Komentarze
Zaloguj się