DAJ CYNK

MIUI 9 od dzisiaj jest dostępny dla smartfonów Xiaomi

03.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6658

Ważne 5

1

Aktualizacja nakładki systemowej MIUI została rozłożona na trzy etapy. Co ciekawe, dostanie ją nawet Mi 2 z 2012 roku.



Aktualizacja nakładki systemowej MIUI została rozłożona na trzy etapy. Co ciekawe, dostanie ją nawet Mi 2 z 2012 roku.
Od dzisiaj MIUI 9 dostępny jest dla trzech smartfonów firmy Xiaomi. Są to Redmi Note 4 (także w wersji międzynarodowej), Mi Mix 2 i Mi Max 2.

W połowie listopada aktualizacja ma być udostępniona dla nowych smartfonów Xiaomi Redmi Y1 i Y1 Lite, a także dla Xiaomi Redmi 4, Mi 5 oraz Mi Max.

Na początku grudnia rozpocznie się aktualizacja kolejnej grupy smartfonów Xiaomi, w której będą: Redmi Note 4X, Mi Note 3, Mi 6, Redmi Note 5A, Redmi 4X, Redmi Y1s, Mi MIX, Mi Note 2, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi Max Prime, Redmi Note 3, Redmi 3, Redmi 3S, Redmi 4A, Mi Note, Mi 4i, Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 4G Prime, Redmi Note 2, Mi 4, Mi 3, Redmi Note 4G, Mi 2.



Zobacz: Xiaomi Redmi Y1 i Y1 Lite oficjalnie zaprezentowane

Źródło tekstu: Xiaomi

Tagi: miui xiaomi
Komentarze
Zaloguj się
23. Crismon
0

2017-12-02 18:49:42

A może wie ktoś kiedy będzie aktualizacja tej nakładki dla Mi A1?

Odpowiedz

22. ~Zerek
0

2017-11-18 19:16:16

Mam Redmi Note 4, Android 7.0 NRD90M, Wersja MIUI Global 8.5 l Stabilna 8.5.8.0 (NCFMIED). Pokazuje, że brak jest dostępnych aktualizacji. Wczoraj pobrałem paczkę po wybraniu paczki aktualizacji (.ZIP) pojawił się komunikat: Nie można zweryfikować aktualizacji. Couldn/''t verify. Lipka like current Android version od diffrent from that on the Recovery package. Try flashing your device on the Flastboot mode. Co robić?

Odpowiedz

21. ~yokus
0

2017-11-04 10:48:15

Screen z info o telefonie

Odpowiedz

19. ~
0

2017-11-04 10:29:43

Czy ta nowa wersja spowalnia pracę Redmi Note 4?

Odpowiedz

18. ~
0

2017-11-03 20:59:39

czy za tym pójdzie aktualizacja androida do wersji 7 (wersja stabilna)

Odpowiedz

0

2017-11-03 20:07:44

Ja mam miui 9 na androidzie 7

Odpowiedz

16. ~Hank
0

2017-11-03 19:52:06

Redmi Note 4 na snapdragonie. Jak na razie niczego do pobranianie mam. Jednak bez bólu, taka aktualizacja może potrwać kilka ładnych dni zanim dostaną ją wszystkie urządzenia z danego modelu.

Odpowiedz

15. ~Outlander
0

2017-11-03 19:44:21

@7 Przykro mi stary u mnie wszystko w porządku.

Odpowiedz

14. ~~
0

2017-11-03 19:37:18

Macie snapdragony? @11, @12

Odpowiedz

13. ~Mirek
0

2017-11-03 19:24:01

Yokus ja też mam Xiaomi mi5 i nic nie mam :-)

Odpowiedz

12. ~Tomek
0

2017-11-03 19:09:04

mam wersje redmi 4 global z polskiej dystrybucij i nie ma aktualizacij

Odpowiedz

11. ~Ads
0

2017-11-03 16:51:02

Mój Redmi Note 4 nie ma dostępnej aktualizacji do MIUI9. WTF??? Są jacyś użytkownicy tego modelu, którzy przrprowadzili aktualizację?

Odpowiedz

10. ~
0

2017-11-03 16:40:25

Mi 5 nie ma nic na globalu nowego

Odpowiedz

9. ~
0

2017-11-03 16:31:53

najstarszy dalej pod 5 , nie liczcie na to ze wam chinczyk da oreo. To bicie piany, poprawki bezpieczenstwa.. jakiego bezpieczenstwa, u chinczyka ? jAK SLYSZE CHINCZYK I BEZPIECZENSTWO TO LEDWO EKRANU NIE POPLUJE ZE SMIECHU. gOLĄBKI POKOJU

Odpowiedz

0

2017-11-03 15:48:54

@2 Hotelarz, tylko cos tu nalezy rozgraniczyc - MIUI9 to aktualizacja tylko nakladki czy calosci nakladka + system pod tym do wersji Android 7.x? Bo jesli to tylko nakladka ... to szalu nie ma, pod spodem zipie archaizm, czyli przypudrowany nakladka trup ktory zawiedzie przy pierwszej okazji ... na xiaomi.eu widze, ze Mi2 ma system w wersji 5.0 pod spodem ;p Z tej tabelki na xiaomi.eu wynika, ze maja niezly mix z wersjami Androida, a to juz nie jest fajne.

Odpowiedz