DAJ CYNK

Milion chętnych na Nokię 6

17.01.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4838

Ważne 9

3

Nokia 6 jeszcze nie trafiła do sprzedaży, ale w kolejce po nią zapisało się już ponad milion osób.



Nokia 6 jeszcze nie trafiła do sprzedaży, ale w kolejce po nią zapisało się już ponad milion osób.

Do startu sprzedaży Noki 6 zostały jeszcze dwa dni, a chętnych zapisanych w kolejce po swój smartfon jest już ponad milion. I mówimy tutaj wyłącznie o mieszkańcach Chin, ponieważ tylko oni będą mogli stać się posiadaczami pierwszej Nokii wyprodukowanej przez HMD Global.

Jak na razie producent oficjalnie utrzymuje, że nie planuje wprowadzenia smartfonu na inne rynki, ale może to ulec zmianie. Nokia 6 ma oznaczenie TA-1000, natomiast jeszcze w listopadzie 2016 roku certyfikat Bluetooth otrzymał model TA-1003. Bardzo możliwe, że jest to wariant smartfonu przeznaczony do sprzedaży na innych rynkach niż chiński.

Nokia 6 kosztuje 250 dolarów. Smartfon oferuje 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1080p, procesor Qualcomm Snapdragon 430, 4 GB pamięci RAM, aparat o rozdzielczości 16 Mpix, Androida 7.0 oraz akumulator o pojemności 3000 mAh.

Zobacz: Nokia wraca z modelem Nokia 6

Źródło tekstu: JD.com; wł

Tagi: nokia nokia 6
Komentarze
Zaloguj się
19. ~Darek
0

2017-02-13 20:08:59

@18 Tylko że Nokia jest współwłaścicielem HMD Global, więc to chyba nie będzie jak Romet :) Poza tym wszystkie niemal smartfony są produkowane w Chinach , ale większość projektowana w innych krajach.

Odpowiedz

18. ~Baobab
1

2017-01-18 09:54:57

Ja kupiłem skuter z napisem Romet dla sentymentu, bo myślałem,że będzie to wyrób przynajmniej w połowie polski. Okazało się, że jakiś facet kupił prawa do nazwy Romet, a sam skuter to chińszczyzna zrobiona z ryżu. Nawet akumulator miał napisane made in china. Psuł się regularnie raz na trzy dni, że udało mi się to sprzedać, to chyba był cud nad Wisłą, oczywiście z dużą stratą. To samo jest z nową Nokią, więc uważajcie co kupujecie, bo ja się już przejechałem, nie myślę tu o skuterze.

Odpowiedz

17. btak09
0

2017-01-17 14:56:57

niech już nawet ma tego androida, przeżyję

Odpowiedz

16. ~Partyzant
0

2017-01-17 14:07:40

Ja tez muszę mieć Nokie,jakąkolwiek...... ;)

Odpowiedz

15. ~Hotelarz
-2

2017-01-17 13:47:25

Jak nie ma agregacji 3 pasm to nie kupuję.

Odpowiedz

2017-01-17 13:17:38

Wow, jest aż tylu dziennkarzy z portali technologicznych?

Odpowiedz

13. ~
0

2017-01-17 13:07:41

Mieliby 100 milionów chętnych na nową wersje modelu nokia 301, a tak wyszła kicha.

Odpowiedz

12. broown
2

2017-01-17 12:16:17

jak widać, zatęskniło się za poczciwą nokią

Odpowiedz

2017-01-17 12:06:54

@10 a słyszałeś, żeby w Polsce nawet 30 osób zadeklarowało kupno jakiegoś smartfona jeszcze przed jego premierą?Co innego sprzedaż całkowita, a co innego zainteresowanie preorderem.

Odpowiedz

0

2017-01-17 11:56:13

To tak jakby pochwalić się, że w Polsce sprzedało się 30 tysięcy smartfonów Nokii.

Odpowiedz

9. ~NiePijHerbatkiZAdministracjąTe-
0

2017-01-17 11:56:12

lepolisNokia to moja ulubiona marka telefonów, przydałby się jakiś Compakt:-D

Odpowiedz

8. areksz
-1

2017-01-17 11:55:26

Szkoda, że Nokia nie wprowadziła innego systemu niż android .Może jakiś Ubuntu OS lub inny wersja Linuxa , byle by nie od google..

Odpowiedz

0

2017-01-17 11:52:52

Co z tego, że milion jak Chiny liczą 1,4 miliarda osób. To są ułamki procenta z całego rynku.

Odpowiedz

6. ~Alicja z krainy magii i czarów
0

2017-01-17 11:52:40

Ja kupie Nokię ale n93i, ktoś mi sprzeda?

Odpowiedz