DAJ CYNK

Microsoft zaktualizował Lumie 950 i 950 XL

30.12.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9576

Ważne 9

3

Microsoft udostępnił dziś dla użytkowników w Europie aktualizację systemu Windows 10 Mobile dla Lumii 950 i 950 XL.

Microsoft udostępnił dziś dla użytkowników w Europie aktualizację systemu Windows 10 Mobile dla Lumii 950 i 950 XL.

Na liście zmian znalazły się poprawki zapewniające większą stabilność i wydajność, lepszą obsługę kart microSD, korektę ustawień automatycznego zarządzania jasnością ekranu, a także szereg łatek dotyczących pracy aparatu.

Wśród tych ostatnich znalazło się lepsze odszumianie zdjęć wykonywanych w trudnych warunkach oświetleniowych, a także poprawka usuwająca pojawianie się pasków w czasie odtwarzania nagranych telefonem filmów 4K.

Aktualizacja nie wymaga specjalnych czynności ze strony użytkownika - jest pobierana automatycznie przy zasięgu Wi-Fi, a następnie użytkownik informowany jest o konieczności zrestartowania telefonu, z możliwością odłożenia tej czynności. W przypadku Lumii 950 XL, którą aktualnie mamy w testach, cała procedura obejmowała 2 takie restarty - przy czym pierwszy trwał kilka minut, a drugi poniżej minuty.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~mak
0

2015-12-31 13:03:21

8, 9 - Jakie macie kompy (procek, ram, grafike, dysk talerzowy czy ssd)? Może na słabszym sprzęcie Edge lepiej działa?

Odpowiedz

9. ~Piotrek
0

2015-12-31 00:04:10

U mnie jest dokładnie odwrotnie. Chrome działa wyraźnie wolniej niż Edge.

Odpowiedz

8. ~tomunia
0

2015-12-30 22:26:55

Ja to bym chciał wiedzieć tylko jedno: jak to jest możliwe że w komputerze z oryginalnym Windowsem 10 stworzonym od początku do końca przez Microsoft przeglądarka Edge stworzona od początku do końca przez Microsoft działa wyraźnie wolniej od Chroma stworzonego od początku do końca nie przez Microsoft? Czy w Microsoft pracują tylko krety które chcą tę firmę rozłożyć na łopatki? Jak ja mam po takich doświadczeniach kupić nową Lumię?

Odpowiedz

7. ~-
0

2015-12-30 14:36:48

Lepiej późno niż wcale.

Odpowiedz

6. LuiN
0

2015-12-30 14:18:33

5, Xavi - dokładnie tak :)

Odpowiedz

5. Xavi
0

2015-12-30 14:10:52

Klasycznego telefonu, no w końcu. Czyżby chodziło o Philipsa E 560 ?

Odpowiedz

4. LuiN
1

2015-12-30 14:03:36

3, Grzybek - w połowie stycznia około. Razem z testem Continuum. Jutro tuż po północy przeczytacie Gorące Telefony 2015, a w poniedziałek puścimy test Galaxy J5 od naszego nowego recenzenta. Będzie też recenzja przenośnego projektora Philipsa, OnePlus X i jednego takiego klasycznego telefonu, w którym od kilku tygodni bezskutecznie próbujemy rozładować akumulator :)

Odpowiedz

3. ~Grzybek
0

2015-12-30 13:45:35

A kiedy można oczekiwać testu L950/950 xL ? ;)

Odpowiedz

2. LuiN
0

2015-12-30 13:15:52

1, W 950 XL wersja: 1511, kompilacja: 10.0.10586.29, oprogramowanie układowe: 01078.00027.15506.02022

Odpowiedz

1. ~
0

2015-12-30 13:12:26

Jaka pojawiła się wersja oprogramowania i układu?

Odpowiedz