DAJ CYNK

Microsoft rozpoczął zmianę brandu swoich smartfonów

21.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5367

Ważne 4

7

O tym, że nazwa Nokia zniknie z telefonów Lumia wiadomo od dłuższego czasu. Teraz Microsoft zaczyna stopniowo wdrażać swój plan.

O tym, że nazwa Nokia zniknie z telefonów Lumia wiadomo od dłuższego czasu. Teraz Microsoft zaczyna stopniowo wdrażać swój plan.

Rozpoczęły się prace nad przeniesieniem zawartości witryny Nokia.com na Microsoft.com. Od teraz najnowszych informacji dotyczących Lumii należy szukać pod na stronie Microsoft Mobile Devices.

Przeniesienie się do "nowego domu" zaczynają komunikować biura prasowe producenta. Teraz już tylko czekać na pierwsze urządzenia bez logo Nokii na obudowie.

Źródło tekstu: Microsoft, The Verge, wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~jurgenklops
0

2014-10-22 09:13:09

Z moich wcześniejszych nokii (a było ich wiele) też nic nie zeszło, ale z pierwszej lumii literki niestety odpadły i uwierz mi, nie jest to kwestią dbania!

Odpowiedz

34. ~Calm7
0

2014-10-22 08:52:00

33). Z moich Nokii jakoś nic nie zeszło - jak się nie dba, to tak się ma..?

Odpowiedz

33. ~jurgenklops
0

2014-10-22 08:06:41

Z mojej Lumii nazwa "NOKIA" znikła już dawno i to sama, bez niczyjej pomocy!

Odpowiedz

32. ~
0

2014-10-22 07:52:49

wlo chciałbym mieć takie problemy jak ty mistrzu

Odpowiedz

2014-10-21 21:53:18

komentarze nie na temat mialy być kasowane podobno

Odpowiedz

30. wlo
-2

2014-10-21 18:23:53

29 a to przepraszam bardzo wobec tego... Już kończę te pozawątkową dyskusję ;-) Z przyzwyczajenia kontynuuję dyskusję, jeśli ktoś ją zaczyna....

Odpowiedz

29. ~600XYXXX0
0

2014-10-21 18:17:00

A co do wpisu 5). napisałem niezalogowany z przyzwyczajenia, tak tu pisałem przez 6 lat;-)

Odpowiedz

28. slawekt
2

2014-10-21 18:14:40

@wlo i @600XYXXX0 Mam propozycję: A może tak byście sobie na priv popisali? Czy po prostu liczniki nabijacie?

Odpowiedz

27. ~600XYXXX0
0

2014-10-21 18:12:19

Wpis 5).jest to sugestia że z logiem Nokia będzie ciężko mi się rozstać;-)

Odpowiedz

26. wlo
0

2014-10-21 18:07:41

Jakbym coś wiedział, głupio bym nie pytał, nie?

Odpowiedz

25. wlo
-1

2014-10-21 18:07:15

24 - to jest tylko pytanie a nie sugestia ;-) Politykiem jesteś do tego, że dopatrujesz się więcej niż ktoś chce przekazać? Czy może wiesz lepiej co chciałem napisać, o co zapytać?

Odpowiedz

24. ~600XYXXX0
0

2014-10-21 18:05:53

23). Sugerujesz ze telefon ukradnę;-)

Odpowiedz

23. wlo
-1

2014-10-21 17:56:20

21 - nie. Ja zapytałem autora postu nr 5, który musi mieć (obecnie i na przyszłość) świetne źródło darmowych telefonów, skoro nie kupi (!) telefonu bez logo Nokii... Jeśli to faktycznie czytelnik, który myśli, że wszyscy, jak On, mają telepatię przez Boga czy Matkę Naturę w genach daną, zamierzający jednak korzystać z telekomunikacji bezprzewodowej - niech zdradzi co to za źródło jest? Też chciałbym mieć za darmo telefony, nawet te mniej prestiżowe, np. iPhone albo... Prestigio ;-D

Odpowiedz

22. ~
0

2014-10-21 17:48:36

Przepraszam, tańszych miałem ująć w cudzysłów.

Odpowiedz

21. ~
1

2014-10-21 17:48:02

Koniec Nokii nadchodzi wielkimi krokami. Niedługo już tylko napisy zostaną jako wspomnienie po Nokii. A dla mnie to bez różnicy czy telefon będzie się nazywał Nokia, czy Lumia czy Microsoft, czy Kogucik. Albowiem w środku tańszych modeli będzie zapewne dalej montowane takie samo badziewie jak poprzednio, bez autofocusa, lampy i do tego ze słabym aparatem i wyświetlaczem.

Odpowiedz