DAJ CYNK

Microsoft prezentuje Nokie 230 i 230 Dual SIM

25.11.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9964

Ważne 7

5

Na przełomie roku do sprzedaży w Polsce wejdą telefony Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM, oferujące nawet 27 dni czuwania, aluminiowe obudowy i ekrany o przekątnej 2,8 cala.

Na przełomie roku do sprzedaży w Polsce wejdą telefony Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM, oferujące nawet 27 dni czuwania, aluminiowe obudowy i ekrany o przekątnej 2,8 cala.



Telefony mają bliźniacze specyfikacje i różnią się jedynie obsługą 2 kart SIM jednym z modeli. Nowe Nokie mają 2,8-calowe ekrany QVGA (240 x 320 pikseli), 16 MB pamięci RAM i platformę Series 30+, pozwalającą na uruchamianie takich aplikacji jak Opera Mini, Bing Search czy MSN Weather, a także na korzystanie z Facebooka czy Twittera.

Najciekawszą cechą tych niedrogich Nokii, obok aluminiowej obudowy, są dwa aparaty 2 Mpix umieszczone z przodu i z tyłu urządzenia, których pracę usprawniają lampy błyskowe (też dla przedniej kamerki). Nie można również przejść obojętnie obok akumulatora 1200 mAh, oferującego do 23 godzin rozmów i do 27 dni w trybie gotowości w przypadku modelu na jedną kartę SIM i do 22 dni w trybie gotowości w przypadku wersji Nokia 230 Dual SIM.

Na liście funkcji znalazły się też łączność EDGE (do 236,8 kb/s), radio FM, odtwarzacz MP3 i wideo, Bluetooth 3.0 z obsługą zestawów słuchawkowych i czytnik kart pamięci microSD (do 32 GB). Osoby, które postawią na Nokie 230 przez cały rok będą mogły ponadto pobierać co miesiąc jedną bezpłatną grę autorstwa Gameloftu i cieszyć się popularnymi tytułami, takimi jak Assassin's Creed Brotherhood czy Midnight Pool 3.

Telefony Nokia 230 i Nokia 230 Dual SIM będą dostępne w Polsce na przełomie roku. Sugerowana cena detaliczna to 249 zł.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 230 w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 230 Dual SIM w katalogu.

Źródło tekstu: Microsoft, wł

Komentarze
Zaloguj się
66. ~variat
0

2016-07-01 09:15:02

klapke przykleilem kropelka bo sie odklejala jak pisal poprzednik porazka nokii zrobili plaska a sie gnie jak by byl z gumy.

Odpowiedz

65. ~dertwq
0

2016-07-01 09:12:17

niech ulepsza nokie e52 i wyprodukuja a nie dziadofony z bylejakiego materialu.

Odpowiedz

64. ~xxa
0

2016-07-01 09:09:34

dali by aparat przynajmiej 3,2 x

Odpowiedz

63. ~cycdr
0

2016-07-01 09:08:03

zle spasowana tylna klapka bateri dali aluminium i wypada z zaczepu

Odpowiedz

62. ~hyuim
0

2016-07-01 09:04:40

badziewie tylna klapka sie sama otwiera w kieszeni bo telefon sie gnie musialem przykleic klejem

Odpowiedz

61. ~chudziorro
0

2015-12-26 13:24:56

Hej, można już kupić ten telefon gdzieś czy jeszcze jest niedostępny?

Odpowiedz

60. wlo
0

2015-11-29 16:29:59

58 - może... No właśnie ;-)

Odpowiedz

59. ~realISTA
0

2015-11-27 08:40:28

Może inaczej: co poza ponoć długim czasem czuwania oferuje ten fon? Nic lub niewiele. Wolę 3110c za dużą czcionkę i klawisze, żona 6303, córka 6700 clasic.

Odpowiedz

58. ~r
0

2015-11-26 21:22:39

57: może się zepsuł? Ja o niebie ten o chlebie. Ciężki przypadek.

Odpowiedz

57. wlo
0

2015-11-26 16:36:39

53 - ma znaczenie... Bo dzisiaj pewnie już takiego używa, skoro tyle zdjęć robi, nie? I nie jest to słaby telefon jak sądzę... Po cholerę więc myślisz o pogorszeniu standardu własnej matce?

Odpowiedz

56. ~=_=
0

2015-11-26 10:11:34

@53 co byś nie napisał, to zawsze będzie źle. Zawsze znajdzie się "zaćma". Nie takie modele "ulepszają" "specjaliści" !!!

Odpowiedz

55. ~
0

2015-11-26 03:27:31

...i fatalne, płaskie klawiatury...

Odpowiedz

53. ~r
0

2015-11-25 23:00:30

50 wlo, a jakie ma to znaczenie? Jesteś myślący inaczej? Matka ma mieć minimum średni aparat w telefonie. Trudne do pojęcia?

Odpowiedz

52. limaK
1

2015-11-25 21:57:15

Tak jak już ktoś napisał, Microsoft zalewa rynek "klasykami" 2G, w tym roku to już chyba trzeci model, a w ogóle już nie produkuje takich telefonów z UMTS... Żeby coś znaleźć trzeba sięgać do zamierzchłych modeli. I to jest największa ironia losu w ich wydaniu. My się tu wypruwamy i dziwimy "jak tak można", a oni już dawno temu przestali ten segment wyposażać w moduł 3G. Do Polski takie modele trafiają chyba tylko przy okazji.

Odpowiedz

1

2015-11-25 21:38:13

Ni pies, ni wydra. Do netu po EDGE to tragedia, a do dzwonienia taki duży wyświetlacz niepotrzebny. Aparaty słabiutkie. To chyba nie na polski rynek ten telefonik. Trzy lata temu, ok. Ale 2016 puka do drzwi.

Odpowiedz