DAJ CYNK

Microsoft potwierdza aktualizacje dla kolejnych Lumii

22.01.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6387

Ważne 9

1

Chwilę po prezentacji najnowszej odsłony Windowsa, Microsoft stara się jeszcze bardziej podgrzać atmosferę potwierdzając aktualizację dla kolejnych Lumii.

Chwilę po prezentacji najnowszej odsłony Windowsa, Microsoft stara się jeszcze bardziej podgrzać atmosferę potwierdzając aktualizację dla kolejnych Lumii.

Z informacji jakie pojawiły się na blogu Microsoftu wiemy, że aktualizację do Windows 10 otrzyma Microsoft Lumia 435, Nokia Lumia 735 i Nokia Lumia 930. O ile jeszcze flagowy model, jak i reprezentant średniej półki smartfonów nikogo nie dziwią, tak informacją na temat Lumii 435 Microsoft wyraźnie pokazuje, że nowa wersja ich systemu ma trafić do możliwie największej liczby urządzeń.

Oczywiście posiadacze takich modeli jak Lumia 925, Lumia 830, czy też Lumia 1320 mogą spać spokojnie. Fakt, że nie zostały one wymienione nie oznacza, że zostaną pominięte przy aktualizacji. W zasadzie obawy mogą mieć wyłącznie posiadacze smartfonów wyposażonych w 512 MB pamięci RAM. Nie wiadomo jeszcze, czy Windows 10 będzie działać na urządzeniach z taką ilością pamięci operacyjnej.

Zobacz: Pierwsze wrażenia z prezentacji Windows 10

Źródło tekstu: Microsoft; wł

Komentarze
Zaloguj się
24. ~
0

2015-01-24 15:01:07

trzeba przynac ze MSFT jest dosc konsekwentny i jest to fajny kierunek

Odpowiedz

23. ~vini
0

2015-01-23 10:35:48

*22 dzięki za słowa otuchy, w nocy nie mogłem spać przez ten cały ms i ten Windows, zobacze jak dzisiaj będzie.A tak w ogóle 920 też pewnie nie dostanie jak i cała linia x20. Takie mam info z zaufanych źródeł.

Odpowiedz

22. ~
0

2015-01-23 10:16:59

*12 nie martw się może jeszcze zmądrzejesz!

Odpowiedz

21. ~
0

2015-01-23 10:14:48

*3 polecam nokie 106

Odpowiedz

19. ~ziutasek
0

2015-01-23 07:40:28

Którą wybrać 735 czy 730 ? Czy nano sim można włożyć w plastik jak micro i wsadzić do starego telefonu (SE C702) ?

Odpowiedz

0

2015-01-23 01:59:46

13- dziwisz się? Z artykułu można wywnioskować, że właśnie tylko te modele dostana aktualizację. Wystarczyłoby zmienić tylko szyk zdania: "(...)aktualizację do Windows 10 otrzyma w pierwszej kolejności Microsoft Lumia 435, Nokia Lumia 735 i Nokia Lumia 930(...)Mylący jest też ten fragment: "(...)W zasadzie obawy mogą mieć wyłącznie posiadacze smartfonów wyposażonych w 512 MB pamięci RAM. Nie wiadomo jeszcze, czy Windows 10 będzie działać na urządzeniach z taką ilością pamięci operacyjnej."Skoro było mówione, że wszystkie telefony dostaną 10, to znaczy, że wszystkie.

Odpowiedz

0

2015-01-23 01:54:29

16- dostaniesz, nie płacz...

Odpowiedz

16. data17
0

2015-01-22 22:23:43

kupilem dopiero co lumia 520 i nie dostanie juz windowsa 10 troche smutek :(

Odpowiedz

15. motov3
0

2015-01-22 21:18:46

@8. Bzdura. Mam szereg znajomych starszej daty co zakupywali np HTC ONE i bladego pojecia nie maja o Androidzie, jak i o jego optymalizacji itd. Androida czesto po max 2 latach musisz wgrywac samodzielnie nowe ROMy - bo oczywiscie wsparcia brak.@12. Spokojnie. Jeszcze nie wiadomo. Poza tym 8.1 tez jest ciagle i na biezaco aktualizowany. Mam obecnie na Lumii 620 - Winde w wersji DENIM. Wiec da sie ? Da sie. I podejrzewam ze i aktualizacja do Windows 10 bedzie, tylko musza odpowiednio zoptymalizowac system zeby na 512 chodzil wciaz tak samo plynnie. Wiec poczekajmy moze z osadami.

Odpowiedz

14. wio
-1

2015-01-22 21:16:52

Jak moja Lumia siedemsetdwudziestka nie dostanie aktualizacji do Windows 10 to będzie ostatnia Lumia jaką kupiłem, do widzenia lumio, witaj SONY.

Odpowiedz

13. ~marcellove
1

2015-01-22 20:49:15

@ Panowie @7,9,11,12 nauczcie sie czytać ze zrozumieniem.W newsie jest napisane jakie Lumie dostaną aktualizacje w następnej kolejności a nie,że tylko one dostaną powyższą!

Odpowiedz

12. ~vini
-1

2015-01-22 20:38:07

Tylko 930, 735, 435 dostaną, reszta max. tylko 8.1. Mam 830. Jestem zdegustowany, kupiłem na wolny rynku, i co?Portal szybko rozwiał moje nadzieje. Co ja teraz zrobię bez W10. Aj ja głupi - a tak wierzyłem w obietnice MS.

Odpowiedz

11. ~Nowakowski
0

2015-01-22 20:31:21

Jak ktoś oglądał konferencje to wie że wszytkie lumie z windows 8 dostaną windows 10. Nie rozumiem tego newsu

Odpowiedz

10. ~~
0

2015-01-22 19:46:35

Jest dużo modeli z 512Ramu, zeszłorocznych. Nie Opuściliby ich, to byłby strzał w stope.

Odpowiedz

9. ~
0

2015-01-22 19:14:38

Przecież na slajdzie z prezentacji jest pokazane ze aktualizacje dostaną telefony z wp 8.1. Poza tym ile razy było mówione ze wszystkie lumie dostaną W10....Co wy kombinujecie?

Odpowiedz