DAJ CYNK

Microsoft ponownie sprzedaje Lumie

24.02.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5259

Ważne 5

2

Ostatnio jeśli już piszemy o mobilnym Windowsie to częściej słyszymy o końcu czegoś niż początku lub przywróceniu. Okazuje się jednak, że Lumie wracają na rynek. A przynajmniej ich sprzedaż wznowił Microsoft w USA.



Ostatnio jeśli już piszemy o mobilnym Windowsie to częściej słyszymy o końcu czegoś niż początku lub przywróceniu. Okazuje się jednak, że Lumie wracają na rynek. A przynajmniej ich sprzedaż wznowił Microsoft w USA.

Amerykanie ponownie zaczęli sprzedawać swoje smartfony już 4 lutego. Jednak do tej pory... mało kto to zauważył. Poinformował o tym dzisiaj serwis windowslatest.com. Microsoft wznowił sprzedaż Lumii 550, 650, 950 oraz 950 XL. Nie wiadomo co kierowało firmą z Redmond przy podejmowaniu tej decyzji. Możliwości są dwie: chęć wyczyszczenia magazynów lub chęć przypomnienia o sobie przed debiutem legendarnego Surface Mobile/Andromedy. To właśnie o niej pojawiają się coraz częstsze przecieki. Jeśli im wierzyć - to pod koniec grudnia ujrzymy na wpół mityczne urządzenie. W zasadzie jest jeszcze trzecia opcja - obie poprzednie naraz.

Lumia 550 kosztuje teraz 139 dolarów, Lumia 650 - 199 dolarów, Lumia 950 - 399 dolarów, natomiast Lumia 950 XL - 499 dolarów.

Źródło tekstu: windowslatest, wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~abc
0

2018-02-28 11:02:05

"przed debiutem legendarnego Surface Mobile/Andromedy"A skąd ta legendarność przed debiutem?

Odpowiedz

22. ~dj
0

2018-02-26 07:41:47

Tylko Windows Phone !!! Tego androida to niech sobie wsadza gdzies

Odpowiedz

21. ~ty
0

2018-02-25 15:22:26

Xa4 widziałem w sklepie telefonu. I chyba jeszcze na x komie.

Odpowiedz

20. ~Siedem C
0

2018-02-25 14:14:06

A co z łączeniami ekranu???... kiedyś nastompi zmenczenie materiału?:-D :-D :-D

Odpowiedz

19. ~654465
0

2018-02-25 10:25:52

@18. Mam wyłączone wifi i dane, włączam kiedy potrzebuje, ale to wersja dual sim, jest katowana rozmowami, myślałem o X4a ale w sklepach ich już nie ma, 5a są tylko note 5,5 cala, to dla mnie za duży, 5a bez notę w sklepach nie spotkałem, więc chyba zdecyduje się na 4x jak będzie promocja, chociaż myślę jeszcze nad Asus zb501kl?, ostatnio był w dobrej cenie H p9 lite 2017, ale jest duży, chociaż na pewno bardziej poręczny od 5a note.

Odpowiedz

18. ~ty
0

2018-02-25 09:46:16

@8 , po lumii wezmę chińczyka myślałem o xaomi 4a lub 4x lub 5a. Wylacz prawie wszystko w ustawienach na baterii wtedy będzie bral mniej prądu. Wyłączam dane mobilne i wi fi. Jak nie korzystam.

Odpowiedz

16. ~Gliwice
0

2018-02-25 04:31:09

ceny dali takie żeby nikt nie kupił a później sprzedadzą je od 30 do 120/150$

Odpowiedz

15. ~Punk
0

2018-02-25 03:49:56

Nic od MS już nie kupie za ich podejście do klienta.Sami sobie są winni.

Odpowiedz

14. ~Lumia 925
0

2018-02-25 01:19:13

@3 W swojej Lumii 925, mam 2643 godziny wygadane i bateria trzyma jeden dzień. Te telefony na WP 8.1 są naprawdę dobrze wykonane. Niestety z każdym miesiącem odstają coraz więcej od konkurencji Słaby aparat, brak apek i wsparcia zmusza do przejścia na coś nowszego. Pozostaję pytanie czy jest sens znów ufać Microsofowi z nadzieją ze nas nie oszukają?

Odpowiedz

13. ~alek1
0

2018-02-25 00:15:57

Wczoraj wyszedł drugi sezon Marseille na Netflixie i lokują w nim Lumie :O

Odpowiedz

12. ~
0

2018-02-24 23:44:05

Ośmieszania się ciąg dalszy. Doprowadzili coraz gorszą jakością bardzo udane modele jak np. Lumia 830 do braku używalności swoimi eksperymentami np. do dziś nie potrafili rozłączania sie BT i w końcu żadna wersja W10 na tym modelu nie działała w pełni poprawnie a na WP 8.1.2 telefon był świetny i mega stabilny.Moim i wielu zdaniem najlepszy system/interfejs jaki powstał, któremu niewiele brakowało. Brak słów co zrobili z użytkownikami, a wszystko zaczęło się od decyzji nowego prezeska co to postanowił wrzucić Lumię do kosza ale przez dwa lata udawał że wszystko jest cacy. Kto miał doczynienia z tym procesem niszczenia świetnego produktu ten wie jak korpo może zakpić z użytkowników..... Konkurencja turlała się że śmiechu......

Odpowiedz

11. ~mickey cygan
0

2018-02-24 22:41:07

Microsoft sam uwalił lumie. Qtasy jedne do spółki z tym brudnym hynduzem nutellom. Faker.

Odpowiedz

10. ~jarko
0

2018-02-24 21:47:23

@adziu82 Przez pewien czas była to alternatywa dla Androida. System dobrze śmigał i rozwijał się na tyle, że większość apek można było bez problemu ściągnąć, jednak niektóre różniły się funkcjonalnie, wizualnie i jakościowo od tych na Andka oczywiście na niekorzyść Windowsa. Później, po 2016 roku wszystko zaczęło się psuć, apek ubywało lub nie były wspierane. Na przykład Facebook był aktualizowany ostatnio ponad pół roku temu. Jak jest teraz nie wiem, b już dawno mam Androida. Jedno mogę powiedzieć. W czasie 2013-2016 to był naprawdę fajny i dobrze rokujący system...

Odpowiedz

9. adziu82
0

2018-02-24 21:29:00

@msnet, powiem Tobie, że od dwóch tygodni używam ,,launchera/''/''Square Home, gdzie mam ,,kafelki/''/'' naprawdę są rewelacyjne.Nie używałem nigdy Windowsa, teraz żałuję, już sam wygląd tych kafelek jest fajny.Ciekawe jak było z systemem, jak z aplikacjami na niego, było dużo? Było przynajmniej, odzwierciedlenie tego co w andoroidzie, że na każdą zachciankę jest apka?

Odpowiedz