DAJ CYNK

Microsoft ponownie sprzedaje Lumie

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5812

Ostatnio jeśli już piszemy o mobilnym Windowsie to częściej słyszymy o końcu czegoś niż początku lub przywróceniu. Okazuje się jednak, że Lumie wracają na rynek. A przynajmniej ich sprzedaż wznowił Microsoft w USA.Ostatnio jeśli już piszemy o mobilnym Windowsie to częściej słyszymy o końcu czegoś niż początku lub przywróceniu. Okazuje się jednak, że Lumie wracają na rynek. A przynajmniej ich sprzedaż wznowił Microsoft w USA.

Amerykanie ponownie zaczęli sprzedawać swoje smartfony już 4 lutego. Jednak do tej pory... mało kto to zauważył. Poinformował o tym dzisiaj serwis windowslatest.com. Microsoft wznowił sprzedaż Lumii 550, 650, 950 oraz 950 XL. Nie wiadomo co kierowało firmą z Redmond przy podejmowaniu tej decyzji. Możliwości są dwie: chęć wyczyszczenia magazynów lub chęć przypomnienia o sobie przed debiutem legendarnego Surface Mobile/Andromedy. To właśnie o niej pojawiają się coraz częstsze przecieki. Jeśli im wierzyć - to pod koniec grudnia ujrzymy na wpół mityczne urządzenie. W zasadzie jest jeszcze trzecia opcja - obie poprzednie naraz.

Lumia 550 kosztuje teraz 139 dolarów, Lumia 650 - 199 dolarów, Lumia 950 - 399 dolarów, natomiast Lumia 950 XL - 499 dolarów.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: windowslatest, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu