DAJ CYNK

Microsoft Lumia już oficjalnie

24.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 24

Ważne 5

2

Microsoft oficjalnie zmienił brand Nokia Lumia na Microsoft Lumia. Starsze modele będą sprzedawane jeszcze z logiem Nokii, z nowych smartfonów Nokia zniknie.

Microsoft oficjalnie zmienił brand Nokia Lumia na Microsoft Lumia. Starsze modele będą sprzedawane jeszcze z logiem Nokii, z nowych smartfonów Nokia zniknie.

Microsoft w dalszym ciągu będzie sprzedawał proste telefony pod marką Nokii, natomiast wszystkie jego smartfony będą teraz marki Microsoft Lumia.

Tuula Rytilä, wiceszefowa marketingu w dziale telefonów Microsoftu, przekazała w wywiadzie, że rebranding trwa już od pewnego czasu i przejawia się m.in. zmianą nazewnictwa aplikacji instalowanych w Lumiach czy ostatnią przeprowadzką stron o Lumiach na serwery Microsoftu.

Wciąż nie wiemy natomiast kiedy zobaczymy pierwszą Lumię bez brandu Nokii. "Wkrótce" to jedyna odpowiedź na to pytanie przekazana przez Microsoft.

Źródło tekstu: Nokia, wł

Komentarze
Zaloguj się
18. ~
0

2014-10-26 02:12:24

R.I.P. Nokia. Pamiętamy Cię jako producenta kultowych telefonów, których markę Gates zepchnął do najniższych półek.

Odpowiedz

17. ~xy
0

2014-10-25 21:32:11

Nigdy nie kupię Microsoft Lumia. Nokię może bym kupił.

Odpowiedz

16. Th0mas
-1

2014-10-24 16:40:36

ehh, czemu nie ma możliwości edycji komentarza? Chiałem napisać:"A ja widzę w tym sens. Jest Apple iPhone i z tylu jest logo Apple. Ale nie mówi sie Apple iPhone tylko sam iPhone. I chyba tym samym torem chce podążyć Microsoft. Będą sygnowane logiem MS, ale będzie sie mówiło po prostu Lumia"

Odpowiedz

15. ~
2

2014-10-24 16:09:03

@14 - ale gdzie, w Afryce, a to akurat dobrze (ograniczanie przyrostu naturalnego, który jest absurdalnie duży tam).

Odpowiedz

14. ~Raptor
0

2014-10-24 15:12:21

@8 Bo Gates nie lubi ludzi i finansuje programy depopulacyjne.Wystarczy pogooglać.

Odpowiedz

13. ~
0

2014-10-24 14:12:05

Mikromiękki ma fatalną nazwę od samego początku.

Odpowiedz

12. Th0mas
0

2014-10-24 13:02:01

Mowilo

Odpowiedz

11. Th0mas
-1

2014-10-24 13:01:02

A ja widzę w tym sens. Jest Apple iPhone i z tylu jest logo Apple. Ale nie mówi sie Apple iPhone tylko sam iPhone. I chyba tym samym torem chce podążyć Microsoft. Będą sygnowane logiem Nokii, ale będzie sie mówili po prostu Lumia

Odpowiedz

10. ~ffffff
-2

2014-10-24 12:40:58

Telefonu o takiej nazwie na pewno nie kupię! Do tego ten Windows Phone. Tragedia!!!

Odpowiedz

9. ~600XYXXX0
0

2014-10-24 12:22:21

No cóż, te telefony będą się kojarzyć mi z marką zapałek lumia. ;-)

Odpowiedz

8. rrrrr
-1

2014-10-24 11:46:57

@7 a w sumie to dlaczego nie lubią Microsoftu ? Bill Gates dał chyba więcej kasy na cele charytatywne w ciągu jednego roku niż Steve Jobs przez całe życie ? Trollem patentowym na miarę Apple też też nie był ... Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że ludzie byli nieszczęśliwi że musieli płacić więcej za kompa z Windowsem niż za kompa bez niego. :P

Odpowiedz

7. ~me
-2

2014-10-24 11:28:53

Ludzie nie lubią Microsoftu, a Lumia może kojarzyć się z chińskim Lenovo. Podwójnie negatywne złożenie.

Odpowiedz

6. rrrrr
0

2014-10-24 11:20:05

@5 - klientów po prostu nie przekonuje cena surface

Odpowiedz

5. ~
0

2014-10-24 11:06:39

@3 - kto się przywyczaił? Na pewno nie klienci patrząc na sprzedaż...

Odpowiedz

4. ~
0

2014-10-24 11:05:58

Błąd, błąd, błąd. Wielu ludzi nawet nie interesowało się zawirowaniami w Nokii i są nieświadomi przejęcia przez MS. Dla nich Nokia była Nokią i ją zawsze kupowali - tak jest na całkiem sporej ilości rynków. Jeżeli już chcieli się pozbyć Nokii z nazwy, to powinni samo Lumia zostawić. Wzrost sprzedaży im wyhamuje po czymś takim.

Odpowiedz