DAJ CYNK

Microsoft - jak wyglądał anulowany projekt ekranu 3D Touch

29.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2924

Ważne 2

0

W Internecie pojawił się film prezentujący smartfon Lumia McLaren. Anulowany projekt Microsoftu wyposażony w ekran z technologią 3D Touch.

W Internecie pojawił się film prezentujący smartfon Lumia McLaren. Anulowany projekt Microsoftu wyposażony w ekran z technologią 3D Touch.



3D Touch, to technologia pozwalająca na bezdotykową obsługę telefonu. Przewijanie i wybieranie treści na ekranie miałoby się w nim odbywać bez konieczności dotykania jego powierzchni. O samym smartfonie wiadomo tylko tyle, że miałby posiadać aparat o rozdzielczości 20 Mpix, a wyglądam nawiązywać do Lumii obecnych już na rynku. Dodatkowo w smartfonie miałaby być obecna nowa technologia animacji o nazwie Exploding Live Tile, która miałaby być połączeniem rozwiązań z Windowsa 8.1 i Zune Mix.



Prezes Microsoftu prawdopodobnie całkowicie porzucił projekt uważając, że nie ma on szans na zaistnienie na rynku. Jest to kolejna, po Surface Mini, porzucona koncepcja giganta.

Źródło tekstu: windowscentral; wł

Komentarze
Zaloguj się
9. ~Wiking
0

2015-07-29 13:31:45

O samym smartfonie wiadomo tylko tyle, że miałby posiadać aparat orozdzielczości 20 Mpix, a wyglądam..." Tak orson, wyglądasz nie powiem jak z tymi notorycznym błędami w swoich publikacjach.

Odpowiedz

8. ~hahahah
0

2015-07-29 13:12:41

@6 Oczywiście masz racje, ja troszkę prześmiewczo o tych atutach sprzętu. Mniejszość śmiało możemy zamienić na ułamek albo odsetek. ludzie w ogóle nie są świadomi tego co sprzęt oferuje, Kierujemy się reklamą, wyglądem albo opinią bliskich tudzież jakiegoś guru. A jak już ktoś wie do czego jest konkretny parametr sprzętu, to albo daje grube tysiące albo sięga na dno budżetowców wiedząc że nie warto przepłacać za np.... aparat 40Mpx z matrycą wielkości główki od szpilki... Albo wyświetlacz 4K na 5 calach.... dla przykładu: pytam znajomego co ma za nawigacje w fonie internetowa czy satelitarną? odp; to jest jakaś różnica?? ręce opadają.... na dno budżetówki :]

Odpowiedz

7. ~Fresh Prince
0

2015-07-29 11:56:27

Czy nazwa "Mclaren" miała związek z ewentualnym sponsoringiem od strony Microsoftu zespołu Mclaren F1 ?

Odpowiedz

6. ~Medyk Suisse
0

2015-07-29 11:45:04

no dobrze, przekonywująco argumentujesz. Ale... dalej nie widzę takich super zalet. Bo np. w moim Blackberry Passport klawiatura jest jak trackpad i jakos dla normalnego lame usera nie widze zastosowan. Czy aby to o czym mowisz nie sprowadza się do tych userow, co wiedza po co kupuja dany sprzet, czyli mniejszosci obecnie ?Najuprzejmiej Dziekuję.

Odpowiedz

5. ~hahaha
0

2015-07-29 11:32:41

@4 byś nie palcował nieskazitelnie zajebistego ekranu, byś nie odbijał unikalnego spersonalizowanego kodu blokady telefonu, byś gestami typu machnięcie palcem by czytać, przewijać itp... poza tym to innowacja! LG ma zakrzywiony ekran, czy ktoś mówi po co to? optymalizacji chce każdy czasu pracy też, ale to mrzonki ściętej głowy i marzenia motocyklistów o niezużywające się opony... wymieniać tego wiele, ale chyba rozumiesz kierunek w którym Cie słownie ustawiam.

Odpowiedz

4. ~Medyk Suisse
0

2015-07-29 10:24:09

no dobrze, mieliby coś innego niż konkurencja, ale pytam pragmatycznie po co?po co niby i co to daje? A poza tym dlaczego miałbym to kupić?optymalizacja systemu, czas działania na baterii - to dla mnie najważniejsze, nie wodotryski

Odpowiedz

3. ~
0

2015-07-29 09:49:59

miałby, miałaby, miałoby - aż mi się zamiętoliło w głowie :-D

Odpowiedz

2. ~termin
1

2015-07-29 09:43:48

Przecież to reaguje jak dotyk w normalnej lumii, wystarczy odpowiednio zbliżyć palucha aby złapał go ekran.Jakaś ściema

Odpowiedz

2015-07-29 09:33:53

Czyli coś jak w Samsungach, tylko spóźnione?

Odpowiedz