DAJ CYNK

Michael Kors Access Runaway z NFC, GPS-em i pulsometrem

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2881

Obok czwartej generacji smartwatchy Fossil na rynek trafią również podobne urządzenia marek z Grupy Fossil.Obok czwartej generacji smartwatchy Fossil na rynek trafią również podobne urządzenia marek z Grupy Fossil.

Nowości, których brakowało

Zegarki Michael Kors Access Runaway zostaną wyposażone w funkcje, których brak był mocno odczuwalny w momencie porównania dotychczasowych urządzeń marki z produktami konkurencji. Wśród nich znajdziemy łączność NFC, która pozwoli na korzystanie z płatności zbliżeniowych, wbudowany GPS i pulsometr, które pozwolą na korzystanie z zegarków również podczas uprawnia sportu.

Klasyczne wzornictwoSeria Michael Kors Access Runaway wpasowuje się w styl pozostałych zegarków marki. Urządzenia nadal będą wyposażone w dotykowe ekrany, system Android Wear, Wi-Fi i układ Qualcomm Wear 2100.

Całość będzie zamknięta w wodoszczelnej obudowy (do 3 ATM) z wymiennymi paskami. Dzięki temu możliwe będzie korzystanie z silikonowego paska podczas ćwiczeń lub eleganckiej bransolety podczas wieczornych wypadów.

Cena

Zegarki Michael Kors Access Runaway zostały wycenione na 1699 zł. W Polsce powinny pojawić się wczesną jesienią.

Zobacz: Czwarta generacja zegarków Fossil Q

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Fossil; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu