DAJ CYNK

Meizu wchodzi na polski rynek z flagowym MX4

18.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 17869

Ważne 8

5

Bijący rekordy sprzedaży w Chinach Meizu MX4 jest oficjalnie dostępny w Polsce w cenie od 1299 zł.

Bijący rekordy sprzedaży w Chinach Meizu MX4 jest oficjalnie dostępny w Polsce w cenie od 1299 zł.





Meizu MX4 ma 5,36-calowy ekran IPSC LCD o rozdzielczości 1152 x 1920 pikseli (418 ppi, szkło ochronne Gorilla Glass 3, wąskie ramki), ośmiordzeniowy SoC MediaTek MT6595 (4x Cortex-A7 1,7 GHz + 4x Cortex-A17 2,2 GHz), grafikę PowerVR G6200 MP4, 2 GB pamięci RAM, 16, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej (brak czytnika kart, w Polsce dostępne warianty 16 i 32 GB), łączność, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.0, LTE HSPA+ i LTE Cat4 (150/50 Mb/s), microUSB wspierające standard MHL, GPS, GLONASS (też Beidou i QZSS), radio FM, główny aparat z matrycą Sony Exmor RS 20,7 Mpix (wielkość sensora to 1/2.3"), dwukolorową lampą błyskową i możliwością nagrywania filmów 4K, przedni aparat 2 Mpix i akumulator o pojemności 3300 mAh.

Obudowa smartfonu została wykonana ze stopu aluminium wykorzystywanego w przemyśle lotniczym. Materiał ten gwarantuje dużą wytrzymałość, a także zapewnia niską masę urządzenia - 147g (wymiary to 144 x 75,2 x 8,9 mm). Meizu w swoich smartfonach używa własnej nakładki na system operacyjny Android 4.4.4 o nazwie Flyme.

<: F2105 :>
Według zestawienia AnTuTu, w 2014 roku Meizu MX4 był najwydajniejszym smartfonem na rynku. Załapał się też do pierwszej dziesiątki najgłośniejszych telefonów, z ósmą lokatą. Gdy chodzi o jakość zdjęć i nagrań wideo, do czynienia mamy z tym samym sensorem, który zastosowano w Xperii Z3 czy Xperii Z3 Compact.

Zobacz: Najszybsze smartfony z Androidem w 2014 roku
Zobacz: Najgłośniejsze telefony 2014 roku

W Polsce smartfon Meizu MX4 jest dostępny w sklepach internetowych euro.com.pl, redcoon.pl, komputronik.pl oraz morele.net z 2-letnią gwarancją producenta. Smartfon jest dostępny w wersjach pamięci na dane użytkownika 16 i 32GB, w trzech kolorach: biało-srebrnym, złotym i szarym.

Źródło tekstu: Meizu, wł

Komentarze
Zaloguj się
62. ~obi mikel
0

2015-03-24 12:28:58

@8 1299zł za najlepszy smartfon to dużo?! hahahaah

Odpowiedz

61. ~miczel
0

2015-03-11 12:38:40

nie temu nie służy, u operatora powinienem mieć tą usługę włączoną a z poziomu telefonu sobie regulować czy chce mieć pokazywany numer czy też nie. I nie mówię tu o #31# numer telefonu tylko z poziomu ustawień czego nie mogę się doszukać.

Odpowiedz

60. wlo
0

2015-03-10 12:57:38

59 - No CLIR temu właśnie służy przecież.

Odpowiedz

59. ~miczel
0

2015-03-10 12:53:58

niestety, jestem ograniczony i poszedłem prostą drogą wyłączeniem CLIRa u operatora... Jak ktoś znajdzie sposób niech da znaka.

Odpowiedz

58. ~Piotrus2502@wp.pl
0

2015-03-08 15:12:32

Miczel udało Ci sie?

Odpowiedz

57. ~Calm7
0

2015-02-26 11:53:10

Meizu wchodzi w przystępnej cenie, ale również Yota phone 2. Ale za ... 2800zł

Odpowiedz

0

2015-02-25 23:25:10

Zobacz w settings (w opcji wybierania numeru). Może jest tam additional settings?

Odpowiedz

55. ~Miczel
0

2015-02-25 23:16:15

W jaki sposób &quot;pokazać numer&quot; w tym telefonie? Bo gdzie nie dzwonie to mam ukryty numer a nigdzie nie mogę znaleźć opcji włączonej w telefonie.

Odpowiedz

54. ~Albert
0

2015-02-25 21:40:31

Ciekawie sie ten telefon zapowiada. Mam nadzieje, ze bedzie go mozna dostac w plusie za jakis czas bo akurat mi sie umowa konczy.

Odpowiedz

53. ~RekaGadzeta
-1

2015-02-24 11:26:24

A gdyby tak sprawić, że nasz telefon już nigdy nie będzie nudny? Nie tylko ten chiński! Niebanalne pomysły i ciekawe gadżety do znalezienia na Puff Monster (

Odpowiedz

52. ~
1

2015-02-21 22:23:01

Mam go na liście zakupów ... ale gdzie jest moja wersja wymarzona wersja z 64GB pamięci ? Wszyscy reklamują, że występuje w wersji 16 i 32GB a zapominają wspomnieć, że jest też 64 tylko jakoś tak nie trafiła w Polsce do sprzedaży :/ I niby jest polski dystrybutor a znowu mocniejszą wersję trzeba sobie samodzielnie importować :(

Odpowiedz

51. TomekO
0

2015-02-20 16:59:22

Jiayu s3 za 999 zł. ma wymienną baterię, slot na karty pamięci i dual sim. Super że pojawiły się chińskie marki z polską gwarancją. Zawsze człowiek może poczuć się bezpieczniej. Ja chyba wezmę dualsima: karta sim do dzwonienia + karta sim ze 100 GB LTE internetu wyjdzie najtaniej.

Odpowiedz

50. MADMAX
0

2015-02-20 13:12:08

Telefon super za wyjątkiem tej niestandardowej rozdziałki ekranu przez co część gier nieprawidłowo się na nim wyświetla. Niektóre elementy grafiki się sypią.

Odpowiedz

49. ~Adam
0

2015-02-19 20:49:04

Szkoda tylko, że laguje, ma wiele bugów i się wiesza

Odpowiedz

48. arnid
2

2015-02-19 19:13:38

Szkoda, że nie ma slotu na karty pamięci. Tak może bym go kupił. 16 GB pamięci to miałem 4 lata temu w smartfonie, gdzie nagrywał filmy w VGA.

Odpowiedz