DAJ CYNK

Meizu Pro 7: zdjęcia prototypu potwierdzają dodatkowy ekran na plecach

23.06.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 26

Ważne 2

2

Portal gizchina.com opublikował zdjęcia prototypu smartfonu Meizu Pro 7, na którym widać zarys wyświetlacza e-ink, o którym pisaliśmy jakiś czas temu.

Portal gizchina.com opublikował zdjęcia prototypu smartfonu Meizu Pro 7, na którym widać zarys wyświetlacza e-ink, o którym pisaliśmy kilka dni temu.Meizu Pro 7 będzie miał dodatkowy wyświetlacz umieszczony tuż pod podwójnym aparatem fotograficznym. Wykorzystanie technologii e-ink przełoży się na minimalne zużycie energii elektrycznej. Na dodatkowym ekranie będą pokazywane prawdopodobnie przede wszystkim powiadomienia, na przykład o nadchodzących wiadomościach czy nieodebranych połączeniach.

Urządzenie, które widać na zdjęciach, to Prototype 8, co sugeruje, że mogą istnieć także inne warianty Meizu Pro 7, a więc ostateczny wygląd smartfonu może być inny. Można się spotkać z informacjami, że Meizu współpracuje przy budowie tego telefonu z Qualcommem, co ma zaowocować zastosowaniem mocnego Snapdragona do napędzania Pro 7, jednak nie wiadomo którego. Oczekuje się, że Meizu Pro 7 zostanie zaprezentowany w lipcu.Zobacz: Meizu Pro 7 z ekranem E-Ink?

Źródło tekstu: gizchina.com, wł

Komentarze
Zaloguj się