DAJ CYNK

Meizu Pro 7 trafia do przedsprzedaży w Chinach

09.07.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9

Ważne 1

1

Dzieliliśmy się już z Wami informacjami na temat Meizu Pro 7. Najnowszy smartfon marki Meizu pojawił się w przedsprzedaży w Chinach. Mimo tego... nadal nie wiemy nic o jego cenie.Dzieliliśmy się już z Wami informacjami na temat Meizu Pro 7. Najnowszy smartfon marki Meizu pojawił się w przedsprzedaży w Chinach. Mimo tego... nadal nie wiemy nic o jego cenie.

Chińczycy wybrali dosyć oryginalną metodę przedsprzedaży. Klienci muszą zapłacić kwotę 200 juanów (około 108 złotych) za fakt poinformowania o chęci zakupu. W zamian za to, sklepy zobowiązują się do zachowania dla nich urządzenia, które potem będą mogli kupić. Cena 2799 juanów (około 1523 złotych) dalej jest bowiem nieoficjalnym przeciekiem.

Meizu Pro 7 będzie miał przekątną ekranu 5,2 cala lub 5,7 cala (zależnie od wersji), wyświetlacz typu AMOLED, będzie wyposażony w MediaTeka Hello X30, podwójny obiektyw aparatu głównego (2 x 13 MP) oraz 16 MP kamery przedniej. Nie zabraknie jacka 3,5 mm. Zależnie od wersji dostaniemy 4 lub 6 GB RAM.

Źródło tekstu: gizmochina.com, wł

Komentarze
Zaloguj się