DAJ CYNK

Meizu M5 oficjalnie zaprezentowany

02.11.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14870

Ważne 1

6

Chiński producent Meizu zaprezentował model M5. Smartfon ze średniej półki ma trafić do Polski.

Chiński producent Meizu zaprezentował model M5. Smartfon ze średniej półki ma trafić do Polski.

Smartfon został wyposażony w ekran o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli pokryty zakrzywionym szkłem 2.5D. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6750 taktowany zegarem 1,5 GHz w parze z 2 GB lub 3 GB pamięci RAM. Idą za tym również dwa warianty pamięci wbudowanej - 16 GB lub 32 GB. Główny aparat wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 13 Mpix, a przedni w rozdzielczości 5 Mpix. Resztę specyfikacji dopełnia obsługa dwóch kart SIM (konieczna jest rezygnacja z karty pamięci), autorska wersja Androida 5.1 (Flyme OS), czytnik linii papilarnych, łączność LTE (pasma nie są jeszcze znane) i akumulator o pojemności 3070 mAh.

Smartfon w wersji 16 GB został wyceniony na 103 dolary, z kolei wersja 32 GB będzie kosztować 132 dolary. Jak informuje Meizu w międzynarodowym komunikacie prasowym, smartfon pojawi się na polskim rynku. Konkretna data premiery na naszym rynku i cena nie są jeszcze znane.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Meizu; wł

Tagi: Meizu Meizu M5
Komentarze
Zaloguj się
21. ~~~
0

2016-11-02 18:14:25

Ja mam już zaraz rok xiaomi redmi 2 bez kondonów a jest jak nowy, bez rys.

Odpowiedz

20. ~Hotelarz
0

2016-11-02 14:22:45

Wlasnie zamowilem dwie sztuki. Podobno mozna wgrac soft z Xiaomi i dzwonic za darmo na caly swiat.

Odpowiedz

17. mlody_pelikan
0

2016-11-02 14:09:26

@12 rozlatuje się szmelc po miesiacu

Odpowiedz

16. ~mno
0

2016-11-02 13:14:17

Ogólnie chińskie telefony mnie nie interesują, a jak kiedyś zaczną to napewno będę omijać Xiaomi. Wszedłem w ten artykół żeby zobaczyć jak można być konsekwentnym w swojej głupocie jednego z komentujących i się nie zawiodłem. Co zdanie to boki zrywać. Czekam na więcej.

Odpowiedz

15. xander21
0

2016-11-02 12:02:01

No raczej m5 nie dorównuje nawet redmi 3s. Xiaomi ma lte800 i androida 6. A tutaj nadal w m5tkce 5.1 lolipop.

Odpowiedz

14. ~abc
-2

2016-11-02 11:55:07

@13: może kiedyś będę miał okazję sprawdzić ;-)

Odpowiedz

13. ~Hotelarz
-2

2016-11-02 11:21:58

@12, Jakość przyzwoita niewymający niezauważy różnicy między takim jaki jest w flagowcach.

Odpowiedz

12. ~abc
2

2016-11-02 11:18:09

@7: jakoś mnie nie to nie podnieca... a nawet zastanawia: takie bajery za 400zł? a jak z jakością?

Odpowiedz

11. ~Chłopak z wioski
-2

2016-11-02 11:02:36

Lepsze Xiaomi od tego mieszczuchowego ochłapu zwanego Szajsung czy Zgniłe Jabłko.

Odpowiedz

10. ~Hotelarz
-3

2016-11-02 10:58:15

W końcu dobra konkurencja dla Xiaomi Redmi 3. Zastanawiam się nad zakupem jak sprzedam buraki.

Odpowiedz

9. ~tatkoo
0

2016-11-02 10:50:28

@8 chyba w Óśsie :D

Odpowiedz

8. ~Hotelarz
0

2016-11-02 10:26:23

Lepsze niz Xiaomi! Ciekawe czy bedzie mial gniazdo na dodatkowa antene zeby miec zasieg LTE w Ossie?

Odpowiedz

7. ~Hotelarz
-4

2016-11-02 10:22:22

@3, Czy jakiś HTC Samsung czy LG daje czytnik lini papilarnych w nowym telefonie za 400 zł? Nie to do widzenia.

Odpowiedz

6. ~~~
1

2016-11-02 10:19:59

Łączność nie jest znana, bo to zwykłe lte cat.4 czyli 150Mbps

Odpowiedz

5. ~przebitka
0

2016-11-02 10:14:00

""Smartfon w wersji 16 GB został wyceniony na 103 dolary, z kolei wersja 32 GB będzie kosztować 132 dolary.""W Polsce pewnie z 3 razy tyle.

Odpowiedz