DAJ CYNK

MateBook D - nowy ultrabook w ofercie Huaweia

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3768

Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych MateBook D wyróżnia się minimalistyczną obudową oraz ekranem FullHD 15,6".Zaprojektowany z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych MateBook D wyróżnia się minimalistyczną obudową oraz ekranem FullHD 15,6".

Huawei MateBook D wyposażony jest w 15,6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli) oraz aluminiową kompaktową obudowę, której wymiary są zbliżone do tych, które charakteryzują urządzenia z mniejszymi ekranami. Wewnątrz pracuje procesor Intel Core i5-8250U, wspierany przez 8 GB RAM-u. Jeśli chodzi o grafikę oraz pamięć masową, dostępne będą dwie konfiguracje. W pierwszej dostaniemy dysk SSD o pojemności 256 GB oraz układ graficzny Intel UHD 620, w drugim - rozwiązanie hybrydowe z dyskiem SSD 128 GB oraz dyskiem HDD 1 TB, a także kartę graficzną Nvidia GeForce MX150 2GB GDDR5.

Oferowane konfiguracje Huawei MateBook D 15.6" umożliwią szybkie działanie najbardziej wymagających programów. Edytowanie i udostępnianie multimediów, a także równoczesna praca na kilku aplikacjach odbywa się płynnie. Urządzenie jest do tego intuicyjne, cechuje się doskonałą ergonomią w codziennym użytkowaniu - powiedział Mirosław Pisaniec, Senior Sales Manager w Huawei Consumer Business Group.Na wyposażeniu znalazły się dwa porty USB 3.0 i po jednym USB 2.0 oraz HDMI, a także akumulator o pojemności 3800 mAh. Ultrabook Huawei MateBook D 15.6" oferuje również technologię Dolby Atmos, która do niedawna była przede wszystkim wykorzystywana w nowoczesnych salach kinowych. Dzięki niej dźwięk jest czysty, naturalny i przestrzenny. Z kolei ekran IPS zapewnia żywy i skrupulatnie odwzorowujący detale obraz. Dostępny w ultrabooku tryb ochrony oczu filtruje szkodliwe dla wzroku niebieskie światło, ponadto dostosowuje jasność ekranu do warunków otoczenia.Huawei MateBook D 15.6" dostępny jest już w przedsprzedaży w salonach X-kom, a wkrótce trafi także do innych sieci handlowych. Rekomendowana cena ultrabooka z dyskiem SSD o pojemności 256 GB wynosi 2999 zł, natomiast model z dyskiem hybrydowym (SSD 128 GB i HDD 1 TB) i dodatkową kartą graficzną Nvidia wyceniono na 3399 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu