DAJ CYNK

Mate 10 Pro zrobi zdjęcia nocne bez statywu

31.07.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5265

Ważne 2

1

Mate 10 Pro dostaje funkcję dostępna do tej pory tylko we flagowcach z serii P20 - zdjęcia nocne bez statywu.



Mate 10 Pro dostaje funkcję dostępna do tej pory tylko we flagowcach z serii P20 - zdjęcia nocne bez statywu.

Długi czas naświetlania tylko ze statywem

Od modelu P8 zdjęcia nocne w smartfonach Huaweia wymagały użycia statywu. Ze względu na długi czas naświetlania nawet minimalny ruch ręką zamieniał zdjęcia w rozmytą mozaikę.

Ten stan rzeczy zmieniły smartfony P20 i P20 Pro. Wprowadziły one możliwość wykonywania zdjęć nocnych bez statywu. Czas naświetlania został zmniejszony do 5 sekund. Co prawda lepsze zdjęcia wychodziły dalej ze statywem, a czas naświetlania wzrastał wtedy nawet do 30 sekund, ale w końcu można było robić zdjęcia nocne "z ręki".

Zobacz: Test telefonu Huawei P20
Zobacz: Test telefonu Huawei P20 Pro - pierwsze 10/10 od długiego czasu
Zobacz: Nocny łowca, czyli Huawei P20 Pro zmienia zasady gry

Aktualizacja dla Mate'a 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro to już prawie roczny, ale ciągle jeden z najlepszych smartfonów na rynku. W końcu ma ten sam procesor co P20 i P20 Pro, a do tego cały czas ma jeden z najlepszych aparatów w smartfonie, sygnowanym marką Leica.

Dzisiaj użytkownicy smartfonów otrzymali aktualizację systemu o numerze BLA-L29 8.0.0.145(C432). Obok dodania możliwości wykonywania zdjęć nocnych bez użycia statywu pojawiła się też obsługa VoLTE i Wi-Fi Calling. Z tym, że działanie tych funkcji jest oczywiście zależne od operatora.

Póki co mogę jedynie powiedzieć, że tryb nocny działa na takiej samej zasadzie jak w modelach P20. Próbkę zdjęć postaramy się dostarczyć w niedługi czasie.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~kometa
0

2018-08-01 14:00:59

A kiedy będzie aktualizacja do Huawei mate10 lite ?

Odpowiedz

20. ~
0

2018-08-01 12:59:48

Musiałbym być chory żeby dać tyle za mate paranoja. Jak to porównać do Samsunga S8

Odpowiedz

19. ~Anubis
0

2018-08-01 07:07:45

Ta aktualizacja była u np u mnie dwa tygodnie temu. Mocno spóźniony artykuł

Odpowiedz

18. ~Qumak
0

2018-08-01 05:56:18

@15: a kogo obchodzi to, co Ciebie nie obchodzi?

Odpowiedz

17. ~Gwpo
0

2018-08-01 05:28:59

Aktualizacje dostałem już dawno temu. Kto wie kiedy android 8.1 albo p?

Odpowiedz

16. ~R
0

2018-07-31 23:22:09

I znowu skasujecieA kiedy VoWiFi i VoLTE w Orange dla p20 pro?

Odpowiedz

2018-07-31 23:15:16

O androidzie P - Pistachio wszędzie piszą a Panowie śpią i wycinają tylko komentarze:-D

Odpowiedz

13. ~luiss
0

2018-07-31 21:27:02

@8: mate 10 pro mam od grudnia 2017, kupiony w euro rtv.@11: w smartfonach innych firm nie zrobisz tak dobrych ujęć nocnych i przy słabym świetle bez statywu i bez rozmazania zdjęcia. W Huawei mate 10 pro i P20 pro stabilizacja optyczna połączona z algorytmami w oprogramowaniu robi robotę.

Odpowiedz

12. ~asd
0

2018-07-31 20:39:43

@8ja kupiłem w bestcena i dostałem 3 tygodnie temu aktualizację

Odpowiedz

11. dawekwiec
0

2018-07-31 20:39:35

A jak u innych producentów telefonów to wygląda? Też, żeby zrobić dobre zdjęcie w nocy, trzeba statyw posiadac?

Odpowiedz

10. ~G
0

2018-07-31 20:16:08

@5 Ja te obie aplikacje stosuje, i jeszcze "dowlewną", ale to pomaga tylko na chwilę:-)

Odpowiedz

0

2018-07-31 20:00:24

7). Trza bylo wyjść dziś na sloneczko - nie bylo tak przyjemnie. W innym miescie strazacy droge polewali, by asfalt calkiem się nie rozlazl:-P

Odpowiedz

0

2018-07-31 19:58:24

@2, @3 Skąd macie telefony? Mój jest bezpośrednio od Huaweia i aktualizacja pojawiła się dopiero dzisiaj.

Odpowiedz

7. ~Qumak
0

2018-07-31 19:53:53

@4: lato i ciepło to źle, zimno i deszcz też źle. Nie dogodzi. Przecież nie ma jakichś strasznych upałów, nawet 30 stopni nie ma. Nie narzekaj.

Odpowiedz

0

2018-07-31 19:52:24

4). Oj tak, nazywa się "nadwodna" lub "podwodna";-)

Odpowiedz