DAJ CYNK

Manta wprowadza do sprzedaży smartwatch - MA424

15.12.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8501

Ważne 8

3

Manta MA424 wyświetla nie tylko datę i godzinę, ale dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth 3.0, zapewni stałą komunikację ze smartfonem lub tabletem.

Manta MA424 wyświetla nie tylko datę i godzinę, ale dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth 3.0, zapewni stałą komunikację ze smartfonem lub tabletem. Urządzenie informuje o nadchodzących wiadomościach tekstowych i połączeniach telefonicznych, a każdy nowy kontakt zapisany na smartfonie lub tablecie zostanie automatycznie synchronizowany i pojawi się w zegarku.



Smartwatch oprócz dzwonienia pozwala m.in uruchamiać spust migawki aparatu fotograficznego czy też wydawać komendy w głosowe (choć funkcja dostępna w języku angielskim). Zegarek posiada także wbudowane radio FM i może pełnić funkcję pilota, umożliwiającego zdalne odtwarzanie ulubionych utworów. Przydać może się funkcja krokomierze oraz funkcja Anti-lost, dzięki której zegarek połączy się z zagubionym telefonem, który poinformuje o swojej obecności dźwiękiem oraz wibracją.

Należy wspomnieć jeszcze, ze zegarkiem zarządza procesor MTK6260 (360 MHz) a zasilanie zapewnia akumulator litowo-jonowy o pojemności 350 mAh. Urządzenia dostępne jest w sugerowanej cenie 299 zł.

Źródło tekstu: Manta, wł

Komentarze
Zaloguj się
19. ~nicky
1

2014-12-17 12:53:27

szczerze.. na co komu taki zegarek? wyłącznie dla snobów dla pseudo-szpanu bo wszystko i tak jest już w każdym telefonie.

Odpowiedz

18. ~
0

2014-12-16 15:17:01

Nie wiem po co to kasujecie - ja serio polecam klapki Kubota, mają zasięg na cały świat i można obsłużyć dowolną nogę, byle pasował rozmiar.Wpis o klapkach Kubota ma się tak samo do tematu wiadomości jak wzmianka o smartfonie Zorro

Odpowiedz

17. ~
0

2014-12-16 15:10:37

Jeśli smartwatch, to tylko MOTO 360

Odpowiedz

16. ~ityu
0

2014-12-16 13:15:17

Polecam Cubot Zorro 1 za 479zl posiada LTE na caly swiat rowniez obsluguje Aero2 z pasmem TDDA 2600MHz posiada wszystkie pasma

Odpowiedz

15. ~
1

2014-12-16 11:50:53

A ja mam grzejnik Manta :P

Odpowiedz

14. ~Joey
1

2014-12-16 11:36:11

ja mam słuchawki na bluetooth uzywam je ponad 2-3 tygodnie bez ładowania, także nie ma co gdybać tylko poczekać na komentarz kogoś kto już go przetestuje

Odpowiedz

13. ~
1

2014-12-16 10:14:59

@12 - doskonały żarcik z tymi "3 najważniejszymi systemami", ale obawiam się, że jedyne, co WP ma wspólnego z wymienioną liczbą trzy, to 3% udziału w rynku.

Odpowiedz

12. ~Paweł Nyczaj
-1

2014-12-16 09:34:26

Bez Bluetooth 4.0 Low Energy ani rusz. Ciekawe, czy jest kompatybilny nie tylko ze smartfonami z Androidem, ale też tymi z iOS i Windows Phone? Jak dla mnie smartwatch przebije się na rynku jedynie pod warunkiem kompatybilności z tymi 3 najważniejszymi systemami mobilnymi.

Odpowiedz

11. kvasir
1

2014-12-16 09:34:11

@7 zamiast wynalazku weź normalny zegarek ja mam EF-500 4,5 roku na baterii wytrzymał :P bo nie czuje potrzeby sprawdzać FB co 3 sekundy :D a jak ktoś będzie chciał się skontaktować pilnie to zadzwoni :D

Odpowiedz

10. ~
0

2014-12-16 09:19:03

Dziwny android w interfejsie, to nie jest wear. Ale ogólnie fajnie ze jest oferta przystępna cenowo

Odpowiedz

9. Sig
1

2014-12-16 08:41:06

Coś czuję, że te gażety skończa tak jak laptopy/netbooki z dotykowym ekranem... Wiele funkcji dubluje się ze smartfonem (lub działa w parze), a ten gadżet i tak nie trafi do większości ludzi, którzy kupują tradycyjne zegarki, którzy traktują je jako męską biżuterię, oznakę statusu, lub po prostu noszą jakiś z przyzwyczajenia.

Odpowiedz

8. ~dziubek
0

2014-12-16 08:40:43

Na ebayu też są przed naniesieniem jakiegokolwiek loga. Czyste prosto z chin za grosze.

Odpowiedz

7. ~
1

2014-12-16 08:29:20

musisz zegarek ładować co 2 dni - gdzie tu jest sens, a gdzie logika?? może niedługo zaczniemy odmierzać czas ilością ładowań zegarka w jednym tygodniu, albo już lepiej wrócić do zegara słonecznego, którego nie trzeba ładować co chwilę ;)

Odpowiedz

6. ~Outlander
0

2014-12-16 08:25:43

Zbędny sprzęt.

Odpowiedz

5. ~Ja
1

2014-12-16 07:43:30

Na AliExpress jako "S12 smartwatch" za $50 z przesyłką do PL.

Odpowiedz