DAJ CYNK

Malinowy V30 na dzień kobiet

08.03.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3085

Ważne 3

1

Z okazji dnia kobiet LG postanowił sprawić paniom niespodziankę w postaci wprowadzenia do sprzedaży nowego modelu LG V30. Będzie on w malinowym odcieniu różowego.



Z okazji dnia kobiet LG postanowił sprawić paniom niespodziankę w postaci wprowadzenia do sprzedaży nowego modelu LG V30. Będzie on w malinowym odcieniu różowego.

Koreański producent zachwala swój wyrób jako idealny wybór dla silnej i eleganckiej kobiety. Nowa wersja smartfonu trafi do sieci Play oraz do sklepów Saturn oraz MediaMarkt. W ramach promocji do 11 marca na klientów będą czekały atrakcyjne dodatki. Sieć Play oferuje voucher na 400 zł na produkty Beoplay a obie sieci sklepów przygotowały obniżkę do 2799 zł oraz voucher na 500 zł na kolejne zakupy.

Promocja obowiązuje od dziś. Nie wiemy jak nowy kolor spodoba się grupie docelowej, ale piszącemu te słowa z pewnością przypadł do gustu.

Zobacz: Test telefonu LG V30

Zobacz: LG V30

Źródło tekstu: LG

Tagi: LG LG V30
Komentarze
Zaloguj się
9. ~Lukasz
0

2018-03-09 09:32:40

Jaki telefon jest na miniaturce zdjęcia do tej wiadomości?

Odpowiedz

8. ~skalarek
0

2018-03-08 20:23:05

@Mastah nie wiem skąd czerpiesz tą wiedzę że prawdziwy Polak chodzi całymi dniami nawalony. Wolę nie wiedzieć. Obrażasz innych, domyślam się że w środowisku w którym się wychowałeś to modne. No cóż. Nie jesteś w niczym lepszy od autora postu #5. Tak ci się tylko wydaje.

Odpowiedz

7. Mastah
2

2018-03-08 18:05:29

@4 Nigdzie nie jest napisane, ze telefon jest prezentem. Ale jesli juz tak sie upierasz, to zaoferowanie jakiejs nietypowej wersji produktu z okazji np. swieta takze mozna uznac za prezent.@5 Gratuluje szczesliwego malzenstwa, jesli musisz zonie placic za seks. Chyba ze chodzisz calymi dniami nawalony, jak przystalo na prawdziwego Polaka, i TIRowka ci sie z zona pomylila...

Odpowiedz

6. ~MariuszWikariusz
0

2018-03-08 18:01:55

Skąd taka zabójcza sena?

Odpowiedz

5. ~
0

2018-03-08 17:20:43

@4 za darmo to Ci nawet żona d**y nie da.... nie kompromituj się....

Odpowiedz

4. ~~
0

2018-03-08 16:36:49

Rozumiem, że za darmo rozdawają? jaki to prezent, jeśli trzeba za niego zapłacić??? no prosze was, nie kompromitujcie się.

Odpowiedz

3. ~Gul
0

2018-03-08 16:24:25

Dla kobiet wszystko co najlepsze./Na gsmonline zmienił sie system i teraz sami redaktorzy wzieli sie za komentowanie bo po portalu hula wiatr... :-)

Odpowiedz