DAJ CYNK

Lumia 950 - pierwotnie miała działać z 3D Touch i Surface Pen

28.05.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4870

Ważne 1

1

Portal Windows Central dotarł do nagrania, które dotychczas nie opuściło siedziby Microsoftu. Przedstawia ono pierwotny zamysł na smartfony Lumia 950 oraz Lumia 950 XL.



Portal Windows Central dotarł do nagrania, które dotychczas nie opuściło siedziby Microsoftu. Przedstawia ono pierwotny zamysł na smartfony Lumia 950 oraz Lumia 950 XL.

Najważniejszą informacją jest potwierdzenie dawnych plotek: tak, Lumia 950 miała współpracować z rysikiem Surface Pen. Szczególnie widoczne byłoby to w przypadku większej z sióstr - Lumii 950 XL.

Innym z pierwotnych zamierzeń była obsługa gestów 3D Touch. Ale to nie koniec. Urządzenia miały mieć również gadżet w postaci obudowy dla Glance Screen. Inną ambitną rzeczą było samo hasło reklamowe: Odłóż swój laptop.

Niestety, nie wiadomo co było powodem zmiany planów przez Microsoft.

Źródło tekstu: windowscentral, wł

Komentarze
Zaloguj się
14. ~avi
0

2017-06-07 23:39:55

@wide_screenoczywiście ze jest dobra nawigacja-nastepca HERE maps.co do banków to PKO BP oraz INTELIGO wspierają windows mobile z BLIKiem oczywiście.mam 930 i 650 i obie swietnie sobie radza...od dziś testuję 950 XL ...

Odpowiedz

13. ~@
0

2017-05-31 14:33:26

Należy pamiętać o jednym . Gdy z andkiem fony miały po 1 gb ram to niestety o płynnym działaniu można było pomarzyć za to z WP nie było najmniejszego problemu z płynnością - no i tyle. Pzdrteraz 2/3/4 gb ram robi swoje

Odpowiedz

12. ~Tak
0

2017-05-29 17:18:32

@3 - Jak Szczytem twoich mozliwości mógł być galaxy j1 to się nie dzwię że "android taki zły".

Odpowiedz

11. Gh0st
0

2017-05-29 16:13:40

@9....im dalej tym gorzej. Wydaje się, że Microsoft kupił Nokię - dział mobilny tylko po to żeby ją wyrzucić do kosza. Pozwalniali ludzi, marki znanej na cały świat nie wykorzystali. Sam sprzęt...był niezły telefony jak 920, 1020, 930, 950 to dobre topowe podzespoły, ale...czy były lepsze od konkurentów w swoim czasie ? Miały naprawdę dobre aparaty, ale co poza tym ? System - a szczególnie kiedy wydajemy tyle kasy ma znaczenie bo po co nam telefon 2/4/8 rdzeniowy, po co nam tyle ramu itd. skoro nie mamy aplikacji. Nawet aplikacje Microsoftu wychodzą/wychodziły pierwsze na iOSa i Androida - a to pokazuje coś prawda ? I nie chodzi o gry...ale one też, po prostu jak chcesz mieć pewność, że coś jest to iOS albo Android i tyle. A Na Windows Phone/Mobile MS położył już krzyżyk i jest w grobie.Idea była kiepska bo na siłę te kwadraty, start beznadziejny bo system latami jakby w fazie beta, potem część ludzi została porzucona bo nie ma aktualizacji, potem ponownie.A ich poprzedni system Windows Mobile ten cdn2.gsmarena.com/vv/pics/htc/htc-touch2-2.jpg ale star wersja czasami miała więcej funkcji/opcji niż WP xDZa długo się babrali, za późno dodali masę rzeczy, praktycznie nigdy nie było wszystkich usług, programów itd. Zdjęcia ? Przejęte od Nokii. Mapy ? Here to stary ovi maps znane z Nokii 808, N8 i starszych klawiaturowych. Microsoft praktycznie...spartolił i tyle.Dzisiaj bym tym bardziej się nie pchał chyba, że wyłącznie wysyłasz smsy i dzwonisz i nic więcej, bo telefony MS-Nokia Lumia szybciej od innych traciły na wartości i miałeś dobry bezużyteczny hardware :D No może aparat w ww modelach się przydawał.

Odpowiedz

10. ~Tony
0

2017-05-29 14:51:21

Brak klientów brak telefonów

Odpowiedz

2017-05-29 14:34:58

Witam serdecznie,Chciałbym kupić Lumię 950 XL, o HP mogę pomarzyć :) Czy jest, aż tak słabo z aplikacjami ? Czy funkcjonalna nawigacja offline się znajdzie (Europa+Polska) ? Jakiś bank polski ma aplikację pod Windows Mobile, BLIK ?pozdrawiam,S.

Odpowiedz

2017-05-29 14:26:03

Nie widać tam żadnych gestów 3D Touch..

Odpowiedz

7. LuiN
0

2017-05-29 13:21:55

@6, bartoszek534 - film tajemniczo zaginął, ale już go dodałem.

Odpowiedz

2017-05-29 13:14:23

I gdzie to nagranie?

Odpowiedz

5. ~QQQ
0

2017-05-29 13:01:09

@4 ) To by było dobre a są już tablety z Windowsem, więc smartfony też by mogły wyjść :)

Odpowiedz

4. Isand
0

2017-05-29 12:51:39

@2 - w teoooorii coś wychodzi. Ale nie oszukujmy się - Microsoft już nic nie wyda. Czeka do czasu kiedy komputer i telefon będą mogły odpalać te same aplikacje i wtedy MOŻE wyjdzie mityczny "Surface Phone". Ale już ze zwykłym windowsem a nie mobile.

Odpowiedz

3. ~windows phone wróć
0

2017-05-29 12:03:24

przecież android to tragedia

Odpowiedz

2. ~
0

2017-05-29 09:40:51

Jednej rzeczy nie rozumiem. Rozwijają system, wypuszczają do tej pory aktualizację systemu a nowych telefonów brak. No to jak oni chcą żeby WM się rozwijał jak brak nowych słuchawek.

Odpowiedz

1. ~Anarcha
2

2017-05-29 08:43:02

Być może zmiana planów firmy była związana z kolidującym planem zaorania marki Nokia oraz Lumia. Być może kierownictwo brało więcej niż jedną wypłatę stąd takie działanie.

Odpowiedz